Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Aplikácie pre počítač, VisibleTesla

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Aplikácie pre počítač, VisibleTesla

    Existuje viacero aplikácií na ovládanie Modelu S a niektoré fungujú aj cez počítač. Momentálne funkčná je napr. aplikácia VisibleTesla: Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	visibletesla.JPG
Videní:	134
Veľkosť:53,0 KB
ID:	5753
    • Mac verzia
    • Windows verzia
      • Ak na sťahovanie použijete Chrome v systéme Windows, môžete vyskočiť správa s varovaním, že to nie je dobre známe, na stiahnutie a že by ste mali byť opatrní. Dá sa spustiť aplikácia pomocou VirusTotal, ak chcete mať istotu.
      • Pri inštalácii VisibleTesla prvýkrát v systéme Windows využite skript Make_Windows_Shortcut. To nie je nič nové a technicky nie je nutné. Avšak, použitie tohto prístupu vás izoluje od zmien Javy, ktoré by si Windows mohol robiť sám.
    • Linux verzia (Generic)

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	visibletesla1.JPG
Videní:	104
Veľkosť:60,8 KB
ID:	5754
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	visibletesla2.JPG
Videní:	120
Veľkosť:53,1 KB
ID:	5755
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Stano Kurek
    Administrator
    • May 2014
    • 278

    #2
    good, ideme na to,...

    Komentár

    • Marekk
      Member
      • Feb 2015
      • 83

      #3
      Co je to za aplikaciu je to oficialne od tesly ? Lebo ked nie neviem ci je najbezpecnejsie davat tam moje prihlasovacie udaje.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Nie je to aplikácia od Tesly, ale viem, že to používa tisíce majiteľov Tesiel. Ja to mám tiež.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        Pracuje...
        X