Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Model S mobilná aplikácia iPhone/Android

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Tesla Model S mobilná aplikácia iPhone/Android

    Tesla poskytuje majiteľom chytrých mobilov možnosť stiahnuť si aplikáciu do mobilu. Cez túto aplikáciu potom majitelia môžu na diaľku nastaviť teplotu v aute, zapnúť alebo vypnúť nabíjanie, sledovať pohyb auta na mape a rýchlosť akou ide a iné.

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_31.jpg
Videní:	514
Veľkosť:35,7 KB
ID:	160Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_32.jpg
Videní:	470
Veľkosť:45,2 KB
ID:	161Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_30.jpg
Videní:	467
Veľkosť:37,5 KB
ID:	162Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_33.jpg
Videní:	469
Veľkosť:40,5 KB
ID:	163Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_34.jpg
Videní:	448
Veľkosť:84,3 KB
ID:	164

    iPhone:
    stiahnete tu:
    Tesla Model S for iPhone, iPod touch, and iPad on the iTunes App Store

    Android:
    Tesla Model S Beta - Android Apps on Google Play
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • TVRDEX
    Junior Member
    • Jul 2015
    • 9

    #2
    Ahoj Juraj, nemáte niekto problém s aplikáciou v mobile? Po odhlásení sa mi uz nedá prihlásiť. Najskôr na iPade a na Androide išlo, tak som skúsil odhlásiť aj na Androide a uz sa mi nedalo prihlásiť ani na mobile. Skús aj ty na svojom MT odhlásiť a znovu prihlásiť. Ďakujem.

    Komentár

  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Nová verzia:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_2349.jpg
Videní:	466
Veľkosť:68,3 KB
ID:	13049 Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	image_2347.jpg
Videní:	458
Veľkosť:59,9 KB
ID:	13048 Click image for larger version  Name:	image_2348.jpg Views:	1 Size:	73.4 KB ID:	13050
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      sklamala ma - ziadne nove funkcie

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Krajší design a podstatne rýchlejšia odozva. Pre iPhone pridali možnosť dať si widget do notifikácii, nevýhoda je že vždy keď vojdeš do notifikácii tak ti widget automaticky bude budiť auto. Zbytočná spotreba energie.
      Inak ozaj žiadna sláva lebo nepridali žiadne nové ovládania. Ale možno to súvisí s nutnosťou najskôr zmeniť API priamo v aute.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Na tom prostrednom obrazku je pod WIN verzia softu v aute ci tej aplikacie?

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      hej, v aute. verzia aplikácie je 3.0
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #4
     

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #5
      Pani (a damy?) co mate Teslu a aplikaciu v iPhone - chodia vam notifikacie (napr. o skonceni nabijania)? Lebo od tejto novej verzie mi nechodia ziadne notifikacie, co je dost zle lebo predpokladam ze ani notifikacia o spusteni alarmu nepride (netestoval som).

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #6
        Tak bohuzial je situacia s notifikaciami jasna. Trochu som studoval nemencke Tesla forum (kde su ku kazdej teme desiatky az stovky reakcii) a situacia je nasledovna:
        Po poslednom update Tesly 8.0 (verzia 17.4.14) a sucasne update Tesla apky na verziu 3.0 prestali vacsine ludi chodit notifikacie, niektorym iba niektore, niektorym, (ako mne) uplne vsetky. Dokonca ani pri spusteni alarmu neposle auto do apky informaciu.
        Uzivatelia ktori ostali u verzie apky 2.7 tento problem nemaju. Na Androide sa da naistalovat nazpat stara verzia po odinstalovani 3.0 (stiahnut tu https://apkpure.com/tesla-motors/com.teslamotors.tesla ) ale v mojom pripade ani toto nepomohlo. Technicky je problem pravdepodobne v obidvoch zariadeniach, ale to je v podstate jedno. Zahada je, ze niektorym uzivatelom to funguje.
        Ako ste na tom vy?
        Tesla o tom uz vie a vraj robia na odstraneni tohto problemu.

        Komentár


        • gamcik
          gamcik komentoval
          Upraviť komentár
          v app v nastaveni treba označit vehicles

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Hm, keby to bolo take jednoduche ... tebe to takto vyriesilo problem?
          Naposledy upravené Jiri GrandPa; 22-02-2017, 16:32.

        • gamcik
          gamcik komentoval
          Upraviť komentár
          mne ano mam android
      • matchke
        Member
        • Apr 2015
        • 328
        •   

        #7
        Viete mi niekto postnut, co sa zobrazuje na iOS v tom widgete, ked ma clovek nainstalovanu Tesla appku?

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #8
          https://electrek.co/2018/02/10/tesla...ence-features/
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	screen-shot-2018-02-10-at-3-19-28-pm.jpg
Videní:	686
Veľkosť:398,6 KB
ID:	21656

          Komentár


          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            V EU tuto novu verziu appky, kde pridaii vyhrievanie sedaciek, volantu a stieracov cez appku zrejme este nemame, aspon ja ju este nemam. Treba aby tiez v aute bol novy softver.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Apka uz je v store dostupna, ja som ju vcera aktualizoval, auto ale este nema SW 2018.4 ktory je potrebny. Aj som skusal restartovat, ale zatial nic ;-(

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            No, neviem. S ohladom na to ako bleskovo sa sedadla zohreju ked clovek to clovek zapne mi pripada ako zbytocne mrhanie energie toto vsetko zapinat naraz.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Dolezite je to, ze zacne fukat na sklo, teraz ked zapnem ohrev auta fuka dopredu a nie na sklo. Az ked sadnem do auta a kliknem na ikonu fukania na sklo to zacne mat rozumny ucinok. Tato aktualizacia to riesi, fuka na sklo a ak si dobre pamatam video od KmanAuto aj pusti ohrev zadneho skla. Toto by malo byt ono:

            https://www.youtube.com/watch?v=XaImZOE1U_s

            teraz to tak v ziadnom pripade nerobi a bude to tak super, preto na tento update cakam.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Aj mne sa to sda uzitocne, lebo netreba ohrievat cely interier na povedzme 22 stupnov, staci na 15.
            Ak bude zohrievat okna, stierace, sedadlo a volant, urcite toto vsetko zoberie menej elektriny ako vyhrievanie celeho interieru na 22 stupnov.
            MInule som skusal roztopit kurenim 10cm snehu na aute a trvalo to cca hodinu pri nastaveni interieru na 22 stupnov.
            Ked bude ohrievat okna a stierace tak to bude urcite ovela skor s mensou spotrebou energie.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Fair enough - ale ja mam auto takmer vzdy pod strechou a nemam kozene sedadla takze by som privital mat moznost to zapinat/vypinat selektivne. Ale to by som asi vela chcel. Mne to vyhovuje tak ako je to teraz.

          • Vrso
            Vrso komentoval
            Upraviť komentár
            Trochu sa bojim priameho fukania na sklo. Isto ste videli Nylandove video, ako dal v mraze fukat teply vzduch priamo na sklo a za par minut mu celne sklo prasklo. Ak to tam naprogramovali, zrejme nevideli jeho video

            Jiri GrandPa Pochopil som to tak, ze ak pri "vypinani" auta nenastavis ohrev sedadiel a volantu, tak Tvoje nastavenie sa zachova aj pre preheating. To by riesilo Tvoju poziadavku

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            No nieje problem, ze teply vzduch ide priamo na zamrznute sklo ale problem je elektricky ohrev v okne a preto to praska. Tie 2 kable priamo v skle. Aj pri spalovakoch ci inych PHEV alebo BEV treba najskor zapnut ofuk a potom ked uz interier je trochu vyhriaty, zapnut el. vyhrievanie okna. Co su vlastne kable v skle.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Bjorn mal to predne sklo uz prasknute a potom po ohreve interieru na maaximum pri lade na skle prasklo viac. Tak sa spravaju vsetky predne skla. Neposkodene sklo vydrzi.
        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #9
          Ma tu uz niekto v EU tesle novy softver 2018..... aby fungovalo cez apku zohrievanie sedaciek, stieracov a volantu ?

          Komentár


          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Stale nie, som na 17.48. Ale podla https://ev-fw.com/reports.php su instalacie aj v rakusku a nemecku.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            ja mam 2017.50.2 na TMX, Jeeff ty mas TMS?

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, mam S85D, ten update mam z 13-December-2017 (znacim si to v tom ev-fw.com).

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Som to tam tiez zadal, no neda sa dat krajina SK a Other, ktora sa da zadat zasa nezobrazuje.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Mam rovnaku verziu ako ty Jux.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Ja tam mam zadane Austria, zda sa mi to najblizsie. Mam to len pre moju evidenciu, ze kedy som mal aktualizacie. Pre zaujimavost, toto je moj zoznam:

            Version Build Date OTA
            7.1 2.24.30 18-June-2016 3G
            7.1 2.24.86 25-June-2016 3G
            7.1 2.28.19 17-July-2016 3G
            7.1 2.32.100 27-August-2016 3G
            7.1 2.36.31 19-September-2016 3G
            8.0 2.40.21 10-October-2016 Wifi
            8.0 2.42.40 02-November-2016 3G
            8.0 2.50.114 24-December-2016 3G
            8.0 2.52.22 13-January-2017 Wifi
            8.0 17.8.16 08-March-2017 SC
            8.0 17.10.42 22-March-2017 Wifi
            8.1 17.11.10 05-April-2017 Wifi
            8.1 17.24.28 22-June-2017 Wifi
            8.1 17.26.17 09-July-2017 Wifi
            8.1 17.34 06-September-2017 Wifi
            8.1 17.40.1 19-October-2017 OTA
            8.1 17.42 27-October-2017 OTA
            8.1 17.48 13-December-2017 SC

          • Vrso
            Vrso komentoval
            Upraviť komentár
            jeeff Uzasne! Ja som to tam tiez parkrat zadal, tiez ako Austria presne podla Tvojej logiky. No nebol som dosledny pri kazdom update a Tvoj zoznam sa mi lubi. Budem to aj ja robit. Vdaka za inspiraciu

          • enfko
            enfko komentoval
            Upraviť komentár
            Ja mam 2018.4.7. Battery preconditioning mi fungoval uz aj na nejakej starsej verzii.
            Vyhrievanie sedadiel a skla musim este vyskusat. Button v apke na to explicitne nie je.
            Notifikacie funguju bez problemov (iOS). Uz som si ale zvykol, ze po update apky je potrebne ich znova nastavit (ze ake eventy maju chodit).

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, predohrev baterie je uz v 2017... zapina sa len automaticky ked je zima blizko nuly, v apke je len indikacia.
            Aj v 2018.4.... sa tie nove ohrevy zrejme nebudu dat ovladat z appky. Pri volante, stieracoch a prednom skle to asi bude automaticke, sedacky asi podla toho, co bolo zapnute naposledy. treba zistit.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Tak ako je to s tým ovládaním zohrievania sedačiek a volantu? Zapína sa to vždy? Ešte stále mám verziu 2017.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, je to super. Ked pustim z APPky tak sa pusti fukanie na celne sklo a asi sa pusti aj ohrev zadneho skla (uvidim zajtra, dnes som uz mal auto rozmrazene po ceste to prace) a pamata si to, ze mam zapnuty ohrev volantu, takze ho nemusim po kazdom nastupeni znova zapnut.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Áno. Je to super ked to treba. Ale keď mám auto v garáži a chcem si len vykúriť tak to zbytočne žerie elektrinu. Preto moja otázka bola či sa to dá vypnúť (sedačky a zadné okno) alebo to ide všetko vždy?

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Sedacky a volant ide podla toho, co bolo naposledy zapnute, doteraz si pamatalo len soferovu sedacku, teraz si pamata aj volant. Pre ohrev intereru je asi suma fuk, ci fuka na sklo alebo do interieru, predpokladam, ze tam nebude ziadny zasadny rozdiel v teplote (ked to mas v garazi). Zadne okno neviem, asi sa pusti, podla mna to ale zere malo energie (mozno je tam aj nejaka inteligencia podla teploty).
        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #10
          Je nejaky specificky dovod, preco niesu tie verzie dostupne hned pre vsetky regiony? Je aplikacia specialna pre region, alebo su rovnake?

          Komentár

          • jeeff
            Member
            • Nov 2015
            • 192
            • lubos1519
            •   

            #11
            Dnes rano mi svietil v aute SW update, akurat sa instaluje. V tejto zime ako na zavolanie ;-)

            edit: takze nainstaloval sa 2018.6.1 co je podla ev-fw najnovsi a ma uz 425 instalacii, takze je to globalny update, predpokladam, ze ho za chvilu dostanete vsetci.
            Naposledy upravené jeeff; 28-02-2018, 08:33.

            Komentár

            • apksmods
              Junior Member
              • Mar 2020
              • 1

              #12
              Neprijímam upozornenia z aplikácie na môj iPhone. Prečo?

              Komentár


              • Martinbabjak
                Martinbabjak komentoval
                Upraviť komentár
                Tiež som nejaký čas nedostával správy na mojom novom zakúpenom iPhone, ukázalo sa, že niektoré deti v Apple Store vypli oznámenia v nastaveniach, dlho som sa snažil nájsť odpoveď na môj problém a našiel som ju tu, naozaj dúfam, že vám to pomôže, pretože som bol vždy v trápnych situáciách, keď mi moji priatelia / spolupracovníci / rodina písali a ani som o tom nevedel. Raz som dostal výpis z online kasína, v ktorom som hral tipos, že som dostal nejaké bonusy (sú bonusy, ktoré dávajú veľkú výhodu a väčšinou sa vyplácajú, ale niektoré kasína ich dávajú len ako motiváciu), a po pár mesiacoch som prišiel a bol som veľmi rozrušený, že môj bonus vypršal, prišiel som o 1000-2000 eur...
            • steven07
              Junior Member
              • Dec 2020
              • 1

              #13
              Pôvodne zverejnené od jeeff Pozrieť príspevky
              Dnes rano mi svietil v aute SW update, akurat sa instaluje. V tejto zime ako na zavolanie ;-)

              edit: takze nainstaloval sa 2018.6.1 co je podla ev-fw najnovsi a ma uz 425 instalacii, takze je to globalny update, predpokladam, ze ho za chvilu dostanete vsetci.
              I also not recive any notidication.

              Komentár

              • nemo
                Senior Member
                • Oct 2015
                • 562
                •   

                #14
                Pribudli nove moznosti ovladania auta:
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Screenshot_20210206-202937.png
Videní:	436
Veľkosť:212,1 KB
ID:	68257

                Komentár


                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Verzia SW?

                • nemo
                  nemo komentoval
                  Upraviť komentár
                  V android aplikacii uplne dole je:
                  Version: 2020.48.12.1
                  ale je mozne ze to pribudlo uz skor, ja som si to vsimol az teraz.

                • jeeff
                  jeeff komentoval
                  Upraviť komentár
                  A co tam je nove? Ja to mam taketo uz davno, respektive vzdy to takto vyzeralo. Akurat namiesto vent okien tam ja mam VENT ROOF na strechu.

                • Vrso
                  Vrso komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja nemam v apke v tomto menu ikonu na Homelink ale zasa mam moznost on/off Sentry mode.

                  SW 2020.48.35.5
                  iOS app 3.10.9

                • nemo
                  nemo komentoval
                  Upraviť komentár
                  Otvaranie okien a homelink su nove. Ja mam homelink v aute nakonfigurovany na otvaranie garazovej brany, tak asi preto sa mi zobrazuje aj s appke.

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Vrso - ty už máš 2020.48.35.5? Ty mas tuším tiež AP1 auto však?
                  Neskúšal si nabíjať na SC? Niektorí ľudia hlásia, že sa im výrazne zvýšil nabíjací príkon až na 140 kW.

                • Vrso
                  Vrso komentoval
                  Upraviť komentár
                  Jiri GrandPa Sorry, az teraz som si vsimol otazku na mna, uz zrejme neaktualnu ☺️ Pre poriadok odpovedam, ze mam AP 2.0 z 3/2017 (po vymenach uz takmer AP 3.0) a nabijaci prikon mavam aj cez 140 kW a ked pekne umyjem auto, tak chvilu nabija aj 145 kW 🤣
              • nemo
                Senior Member
                • Oct 2015
                • 562
                •   

                #15
                K 6 rocnej Telse model S pribudli v mobilnej appke informacie o vybave auta a terminy skoncenia zaruky:

                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	20220208_223811-COLLAGE_103939.jpg
Videní:	299
Veľkosť:60,7 KB
ID:	82313

                Komentár

                Pracuje...
                X