Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Verzia 9

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Verzia 9

Takze Dashcam vo ver 9 len od AP 2.5 a len obmedzena funkcionalita - neporovnatelna s specializovanymi kamerkami.

About Dashcam

In addition to supporting Autopilot features, the narrow forward-facing camera can now record and store video footage on a USB flash drive. This can be convenient in situations where you want a video recording of a particular incident, such as a collision. You can pause, resume, or save video recording directly from your vehicle’s touchscreen.

Note: Dashcam may not be available in certain market regions or in vehicles built before approximately August 1, 2017.

Note: Dashcam only works when your vehicle is powered on (see Starting and Powering Off). Dashcam does not record video when your vehicle is powered off.

Using Dashcam

Dashcam requires a dedicated flash drive with FAT32 formatting (NTFS and exFAT are not currently supported). Before you can use the flash drive for dashcam, you must manually add a base-level folder in the flash drive called “TeslaCam” (without the quotation marks). This folder is required for your vehicle to know where to store the video files; dashcam does not work without it.

After adding the required folder to your supported flash drive, insert it into one of your vehicle’s front USB ports (see Interior Storage and Electronics). The rear USB ports are meant for charging mobile devices and do not support dashcam. When your vehicle recognizes the flash drive, a dashcam icon appears in the status bar at the top of your touchscreen and dashcam automatically begins recording.

Touch the dashcam icon to control dashcam:
    • Pause: Press and hold the dashcam icon to stop recording. The red dot on the dashcam icon disappears.
    • Resume: Tap the dashcam icon, when recording is paused, to start recording video on the flash drive. The red dot on the dashcam icon appears. The dashcam stores approximately one hour of the most recent video footage on the flash drive before new video begins overwriting old video.
    • Save: Tap the dashcam icon, when actively recording, to archives the most recent ten minutes of video. The video fiels are saved on the flash drive with a unique timestamp. These saved video recordings are not overwritten by new recordings.
    • To access the video footage from dashcam, remove the flash drive and use a personal computer to access the video files located in the “TeslaCam” folder.

Note: When connected, the flash drive is dedicated to dashcam only. It cannot also be used to play media files.

Note: Tesla recommends using a flash drive with as much available storage as possible. If your flash drive does not have sufficient storage, an alert displays and dashcam may be unable to save video files.

Note: Refer to About Autopilot for information on limitations of the forward facing camera and how to clean it. For best results, ensure that both the camera and the windshield have good visibility.
    Earlier today, we got our first look at Tesla’s new version 9 software update on Model 3, but it didn’t have the promised dashcam feature using Autopilot cameras. Now we’ve got ou…
    Naposledy upravené jux; 26-09-2018, 16:47.

jux je to cudne, pretoze AP 2.5 zacali dodavat niekedy od feb 2018. V aug 2017 boli len nejake male zmeny, okrem ineho aj pre Dashcam a niekde to oznacovali AP 2.0+ alebo AP 2.1 Ved aj vo vete z Release notes (skopirovana nizsie) sa uvadza AP 2.0+ . Pritom AP 2.0 zacali v autach dodavat od feb 2017. Ja mam mar 2017 s AP 2.0, ale Musk vyhlasil, ze ak auto nebude vediet samo kerovat, vymenia nam AP za novsi. To som zvedavy ...

For Model 3, and Model S and Model X with Autopilot HW 2.0+ (~August 2017 to present).

Komentár

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      AP pocitac ti vymenia za novsi len ak mas zaplatene Full Self Driving, pre standardneho autopilota to netreba. Predpokladam, ze vsetcia co tu sme citame electrek.co, ale pre istotu, tu je pekny zoznam co je v ktorej verzii HW:

https://electrek.co/2018/09/26/tesla...-x-generation/

ja mam S85D s AP1, da sa povedat, ze SW 9 je konecne zlom, kedy AP2+ predbieha moje moznosti a myslim, ze to je prvy krat, ked ja nedostanem v SW moznosti, ktore novsie auta dostanu (napr. ten dashcam, blind spot warning atd). Ale aspon tie Atari games budem mat ;-)

Spolu s verziou 9 prichadza update mobilnej appky. Cez mobil sa bude dat updatovat softver, prenasat navigacne data z inych map a pasazieri budu moct ovladat appkou media center v tesle.
    Tesla Mobile App update includes new features like third-party app navigation integration, remote software update initiation, and more.

Komentár

• Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      A najviac ziadana funkcia nastavovania nabijacieho prudu cez apku?

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      Zrejme nebude, nikde to nespomenuli. Ani dalsia vysnivana featurka, teda zadanie casu ukoncenia nabijania. To mi najviac chyba. Je mi jedno, na kolko A sa nabija, ale napr. rano o 8:00 chcem mat 100%. Ale tiez velmi zlozite pre Teslu

• jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      To s nastavenim prudu cez appku zrejme povazuju za nebezpecne. No ale ani ja nechapem, preco sa neda dorobit ani v aute nastavenie konca nabijania na urcitu hodinu a na urcite percento SOC. Ved presne tak to funguje, ked si chvilu ponabijam, pozriem dlzku nabijania a o tolko dopredu dam zaciatok nabijania. Prud moze byt nastaveny v aute. Aj posuvanie casu zaciatku cez appku by pomohlo.

• Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      Podla mna toto ani nemusi byt vec Tesly. Hociktora apka, napr. Remote S alebo Stats umoznuje Start charging. A dorobia iba jednoduche nastavenie casu, kedy sa to ma zacat nabijat aby skoncilo v danu hodinu. Zrejme ich to nenapadlo, lebo urobit to mozu a isto nemusia sa pytat Tesly

https://www.teslarati.com/tesla-auto...tion-features/

Komentár

Pracuje...
    X