Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model S - dovoz, firma, DPH

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    #91
    Pôvodne zverejnené od Juro Pozrieť príspevky
    Viem už aj o jednom čo si bol tento mesiac osobne po auto v Tilburgu. Len sa rozhodol ísť na ňom domov cez Česko, namiesto toho aby využil sieť Supernabíjačiek v Rakúsku. Ostal visieť s vybitou baterkou niekde pred Brnom. A nemal nabíjacie káble na 32A ani CHAdeMO. Auto tam vraj ostalo pár dni, domov ho odviezli na fosílnom aute.
    To je take typicke Slovenske.. Komu niet rady, tomu niet pomoci..

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Keby bol SC v Prahe, tak by mu to vyslo?
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #92
    Tato diskuzia je uz rok potichu, vyzera to ze dovoz z Tilburgu uz nie je horuca tema. Ale predsa len sem dam otazku - nie je niekto kto prave organizuje (v januari alebo zaciatkom februara) dovoz prepravcom na SK (alebo CZ), ze bysme spojili sily (a fondy)?
    Podla toho ako citam tak sa v kazdom pripade oplati prist do Tilburgu auto prevziat, aj ked potom by islo na korbe nakladiaku.
    Od individualnej cesty ma odradza fakt ze auto nebude mat zimne gumy. Tato zima je dost snehova...
    Naposledy upravené Jiri GrandPa; 04-01-2017, 13:54.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #93
      Ja som si bol po Teslu v Tilburgu tiež v zime, ale ja som si kúpil vtedy originál kolesá (celú sadu) od Tesly a letné som mal naložené v aute.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        A predali ti tie kolesa v Tilburgu alebo si ich tam vlacil? Letim tam o necele 2 tyzdne.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Povedal som im, že nakoľko je zima, potrebujem mať na aute nasadené zimné kolesá inak auto neprevezmem. Kupoval som originál od Tesly kolesá tak som ich nemal odkiaľ vláčiť. To som si ale dopredu dohodol s DS.
    • lukis
      Junior Member
      • Dec 2017
      • 1

      #94
      Zdravím :-), chtel bych se zeptat, zda ma nekdo prehled, jak probiha soucasny proces objednani do CR/SK. Jsem fyzická osoba OSVČ, neplatící DPH, takže odpočet DPH si nárokovat nechci. Chápu správně, že v takovém případě mi je docela jedno jestli zaplatím holandských 21% nebo českých 21% a vyzvednutí může být osobně v Tilburgu? Jinak předpokládám, že i kdybych Teslu kupoval třeba v rakouském dealershipu, tak rakouské dotace na EV na mě, jakožto "neobčana" Rakouska neplatí že? :-)

      Komentár

      Pracuje...
      X