Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vytunovanie pre nemecké dialnice - Autobahn tuning

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Vytunovanie pre nemecké dialnice - Autobahn tuning

    http://transportevolved.com/2013/10/...ers-in-europe/

    Elon povedal, že s tým vytunovaním to bude lepšie a viac potešujúce. Ale nepovedal priamo či to znamená aj zvýšenie rýchlosti. Aj keď na tachometri už zvýšená rýchlosť od vtedy bola (cez internetové aktualizácie softvéru) a to na 260km.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • aasami
    Member
    • Jul 2014
    • 35

    #2
    Vyzera to ale tak, ze tuning bude len pre nemeckych kupcov. Takze na Slovensku asi nic.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      tuning bude pre vsetkých v EU, vrátane Slovenska.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 323

        #4
        http://www.autoforum.cz/bleskovky/ma...m_campaign=rss

        nedavno vypustena aktualizacia uz umoznuje maximalku 250 km/h
        skoda, ze po par sekundach sa kvoli prehriatiu/ochrane baterii velmi obmedzi vykon, takze 700 konova tesla ide potom skoro tak rychlo ako moje 150 konove auto ...
        tym padom tam vlastne tolko koni ani nema zmysel ... toto sa nepodari vyriesit, kym nebude ina technologia baterii ...

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          A kde chce a kto jazdit 250km/h. Aby to bol zazitok a nie jazda smrti. Drviva cast ciest po Europe ma limit 130km/h. Co sa tika Nemecka, pozrite si dake videa, alebo fotky ako koncia havarie pri takych rychlostiach. Tak naco jazdit 250km/h a niekde sa vyburat a zabit, pripadne niekoho. A spalovacie auta sa pri 250km/h neprehrievaju? Tam musia byt ine tlaky a teploty. Mne by stacila maximalka trebarz 190km/h a aj tak by som nesiel tim autom tolko ci uz by to bol spalovak, alebo elektromobil. Ked vidim ako jazdia niektory vodici, tak si poviem: ''Pomaly dalej zajdem a hlavne bezpecne." Neberte to osobne denial.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Presne tak, ICE666SVK. 250km/h je úplne zbytočné aj pre mňa a v podstate posledná vec čo by mi na tom aute vadila. Aj keď je pekné od nich, že sa snažia ten výkon aj rýchlosť vylepšiť. Už 210km/h ja na mňa veľa. Okrem testovania maximálky, 180km/h v kuse bolo maximum čo som si trúfol ísť v Nemecku. Aj to hlavne preto, že bola nedeľa a prázdna diaľnica. Pri 250km/h aj odtrhnutá pneumatika z kamióna by mohla mať fatálne následky. Ja som žil dlho v Kanade, kde je na diaľnici maximálna rýchlosť 100km/h (v USA je to podobné). Takže na SK už pri 130km/h sa cítim previnilo.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • denial
          Member
          • Jun 2014
          • 323

          #6
          da sa na to pozerat z dvoch uhlov pohladu ... ako vravi ICE, povacsine krajin je limit 130, co by sa dalo uz dnes pomerne elegantne vyriesit - na vsetkych novo predanych autach bude zamknuta max. rychlost na 130 a je to vybavene.

          druhy pohlad je ten ciste technicky a tam je proste vidiet, ze elektromobily este zaostavaju niekde. to je cele. vyvoj vsak pokracuje.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1543
            •   

            #7
            Neviem ako pri Tesle, ale pri iných elektrických autách sa pri vyšších rýchlostiach výrazne a dosť podstatne zvyšuje spotreba, výraznejšie ako pri benzínových autách. Orientačne do 80 km/hod je spotreba ešte znesiteľná a aj preto zatiaľ sú elektrické autá určené skôr do mesta a okolia. Dúfajme, že vývoj pôjde rýhlo dopredu.

            Komentár

            Pracuje...
            X