Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Novy software 2018.21.9 - vyznamna zmena v chovani adaptivneho tempomatu

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    Novy software 2018.21.9 - vyznamna zmena v chovani adaptivneho tempomatu

    Predvcerom mi stiahlo tuto verziu. Ako vzdy, v release notes nic zaujimave. Zaujimave to zacalo byt az na dialnici. Konecne upravili chovanie adpativneho tempomatu tak, ze netrhne ked uberie plyn pri dobiehani pomalsieho auta, ani pri vysokych rychlostiach. Velmi pekne plynule dobrzduje do kolony (zacina ovela skor ako predtym a robi to uplne ako ja ked sledujem brzdove svetla).
    Konecne moje posadka nebrble ze to s nimi "skube" :-).
    Taktiez zase vylepsenie autopilota co sa tyka stability hlavne v zakrutach a dialnicnych najazdoch, kde v minulosti v stupajucej alebo klesajucej zakrute casto vypol alebo sa snazil ist mimo pruh lebo nevidel 2 ciary, teraz mu staci 1 ciara na spolahlivu jazdu, ale tiez rozpoznavanie ciar je o dost lepsie.
    Podotykam, ze moje pozorovania sa tykaju AP1. Je neuveritelne, ze Tesla stale vylepsuje aj auta pouzivajuce "neaktualny" HW, dva palce hore!

    Dalej som si vsimol, ze funkcia Sumon ma moznost nastavovat parametere:

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_4168.JPG Videní:	1 Veľkosť:108,6 KB ID:	25260

    Ale neviem, ci tam toto nebolo uz davnejsie.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    sumon bol takyto uz predtym

    Komentár

    Pracuje...
    X