Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Nové funkcie: Asistencia vodiča

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Nové funkcie: Asistencia vodiča

    Tesla potichu prináša do Modelov S nové funkcie. Nové okno s asistenciou pre vodiča "Driver Assist" zahŕňa funkcie ako vybočenie z jazdného pruhu ("lane departure warning") a rýchlostné varovanie.



    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 322

    #2
    tie nove funkcie su dostupne pre vsetkych aj starsich majitelov alebo potrebny hardware sa bude montovat len do novsich modelov?
    a co adaptivny tempomat?

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Podla toho co som sa s Pavlom rozpraval na eZraze, tak pokial nieje napisane na stranke Tesly inac, tak sa da vela veci domontovat aj po kupe auta. Dokazuje to aj lepsia ochrana baterii, ktora sa na Tesle Clubu Slovakia domontovala uz po kupe. Napriklad detske sedacky v kufri sa musia objednat a namonntovat pri vyrobe, potom sa uz nedaju domontovat.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Pôvodne zverejnené od denial Pozrieť príspevky
    tie nove funkcie su dostupne pre vsetkych aj starsich majitelov alebo potrebny hardware sa bude montovat len do novsich modelov?
    a co adaptivny tempomat?
    Tieto nové funkcie ešte neboli oficiálne zverejnené. Takže nikto nevie čo a ako. Ale namontovať to na už existujúce auto by bolo asi dosť drahé. Podľa toho čo som počul bude čoskoro autonómne riadenie.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    Pracuje...
    X