Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Smrteľná nehoda v Tesle Model S

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Smrteľná nehoda v Tesle Model S

    85 ročný dedko stlačil rýchlostný pedál namiesto brzdy, prerazil stenu garáže a vpálil do susedovho bazéna s vodou. Ako sa auto pomaly potápalo, osoba v sedadle spolujazdca sa dokázala odpásať a uniknúť cez okno. Šofér také šťastie nemal. Zomrel v nemocnici. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	943879_1580748482180573_2024035667986472430_n.jpg?oh=c7f385499eae857452083337baa60963&oe=56FD06DF.jpeg
Videní:	132
Veľkosť:47,8 KB
ID:	7291
    A man died after crashing a car through a brick wall and into a swimming pool Sunday.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 323

    #2
    Ktovie ci by tomu nieco ako Front Assist zabranilo ... aj ked sa pohynal z nuly

    Komentár


    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Summon mode určite
  • Radovan
    Member
    • Aug 2014
    • 304
    •      

    #3
    Praktická otázka z kraje černého humoru - za kolik se prodává kompletně vymytá Tesla Model S?
    Radovan

    Komentár


    • romiix
      romiix komentoval
      Upraviť komentár
      Tak mi napadá, nakoľko je tá elektronika vodotesná
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #4
    Podla videa sa pravdepodobne vracali z jazdy a nasvedcuje tomu aj poloha auto v bazene od garaza a to, ze boli priputany. Tesla ma viac ako 2t + jeho akceleracia a prerazila tehlovu stenu, plot a skoncila v bazene. Neviem aka Tesla to bola, ale asi nemala autopilota, lebo asi radar a kolizna brzda ci jak sa to vola by auto zastavili nie? Ako je to z tou brzdou, ked auto rozpozna mozno zrazku ale sofer ma nohu na plyne? Zastavilo by auto aj tak? Alebo by doslo k havarii?

    Komentár

    • drobco
      Member
      • Oct 2014
      • 64

      #5
      U nás nemáme také papierové garáže, takže prinajhoršom by človek rozbil auto a určite by neprerazil stenu. Môj skromný názor.

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Mam rovnaky nazor.
    Pracuje...
    X