Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Spoľahlivosť Tesly klesá, stratila odporúčanie od Consumer Reports

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Spoľahlivosť Tesly klesá, stratila odporúčanie od Consumer Reports

    http://automix.atlas.sk/modely/85743...gn=welcomepage
  • denial
    Member
    • Jun 2014
    • 322

    #2
    nuz ... uvidi sa o par rokov, ako bude fungovat taka 5 alebo 10 rocna tesla s viac sto tisic km a kolko budu naklady na opravy.
    pokazit sa totiz moze uplne vsetko.
    na 3-rocnom aute by sa toho este nemalo moc kazit, ked je v zaruke, aby si vyrobca sam nerobil naklady

    Komentár

    • astartan
      Junior Member
      • Feb 2015
      • 27

      #3
      Nevedel som, kam túto blbosť zaradiť, tak som to dal sem.
      Dôkaz o tom, že ľudská hlúpsť je nekonečná a tá americká je ešte väčšia.



      http://automix.atlas.sk/modely/85743...tm_campaign=hp

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #4
        Pôvodne zverejnené od astartan Pozrieť príspevky
        Nevedel som, kam túto blbosť zaradiť, tak som to dal sem.
        Dôkaz o tom, že ľudská hlúpsť je nekonečná a tá americká je ešte väčšia.



        http://automix.atlas.sk/modely/85743...tm_campaign=hp
        Opakujete sa, ten link je už vyššie pri otvorení témy, je to ten istý článok

        Komentár

        • denial
          Member
          • Jun 2014
          • 322

          #5
          keby ti zacne zatekat do noveho (2-3 rocneho) draheho auta, pokazi sa ti elektromotor, ze ti ho musia vymenit alebo sa ti zaseknu klucky a nedostanes sa do auta, asi ani ty by si nebol prilis rad, aj keby ti to v ramci zaruky opravia. pretoze uz vies, ze sa to moze stat znova a obralo ta to o nejaky cas ...

          ale stale 97% majitelov by si kupilo teslu znova, takze sa nebude jednat o nejaku tragediu.

          elon kontruje, ze sa to tyka hlavne najstarsich/prvych vyrobenych kusov.

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            By si sa cudoval ako ludia vedia znicit veci a za aky rychli cas. A vobec nezalezi ci ide o lacnu vec alebo drahu. Niektory vedia auto znicit aj za pol roka ci do roka. O veci ci uz ide o pocitac, byt, auto sa treba starat a udrziavat ich. Mnohy pracuju na pc alebo sa zbavaju ale udrzbu na nom urobit nevedie a co sa tika auta, niektory len jazdia a ani natankovat nevedia a nejde pritom len o zeny. Aj Teslu treba pripravit na jazdu alebo na zimnu ci letnu sezonu a nejde len o nabitie ci prezutie. To akoze nik z tych zakaznikov nepredpokladal, ze do takeho auta trebarz cez strechu stresne panoramaticke okno nemoze casom zatekat? Su ti ludia blby? Predca je to spoj karoserie a okna a dakeho lepidla, ktore potom stvrdne a vypada ako guma. Auto predsa pracuje, posobia nan sily pri jazde a pocasie robi tiez svoje, zima, teplo, prudke slnko, dazd, lad, sneh atd. To dake netesnosti vytvori. Preto by som aj ked nieje ziaden vyditelny problem, raz za rok z autom do servisu zasiel. Ked je to zadara a nenajdu nic, tak by majitel nemal nic platit.Vraj sa to tika najstarsich modelov, to moze byt pravda, tam sa predsa vsetko skusa a testuje a pride sa na chyby, o ktorych sa pred tim nevedelo. Pri takych dlhych testovackach ako bolo trebarz pri modeli X ktory prave je vo vyrobe sa vsetko dokonale nevyladilo. Lebo oni co nasli to opravili, ale teraz budu na tom jazdit majitelia a ty sa nebudu sustredit na to, aby hladali chyba a upozornia na ne, ked uz bude problem, ktory im bude vadit.
        • Vrso
          Member
          • Aug 2015
          • 70
          •   

          #6
          97% majitelov Tesly by si ju kupilo znova, lebo jednoducho Tesla zatial nema konkurenciu. O par rokov budu aj ine automobilky robit podobne modely. Dovtedy sa bud Tesla zlepsi alebo bude stracat zakaznikov.

          Komentár

          • milan84
            Senior Member
            • Jun 2015
            • 853
            •   

            #7
            ono ja by som ako clovek z fachu doplnil, ze zatekajuce stresne okno, nefunkcny zamok dveri alebo fatalna porucha motora sa nevyhyba ani inym autam s hodnotou ako tesla. Takze pokial tesla nema zasadny problem s pohonom, ked by menili pre nefunkcnost napr 10-20 percent motorov, su to len drobnosti s ktorymi prosto treba ratat vzhladom na technicku vyspelost tychto strojov. verim, ze take auto o 10-15r moze byt dost nachylne na vacsie ci mensie poruchy, ale toto maju aj vsetky ostatne auta.

            Komentár

            • iceberg1
              Junior Member
              • Aug 2016
              • 16

              #8
              neverim tymto statistikam, verim len, ze sa daju kupit..
              spolahlivost u mna znamena HLAVNE to, ze auto nastartuje kedy ja chcem a vypne sa motor kedy ja chcem, medzitym ide tak, ako ja chcem...
              a to kedykolvek medzi 0 az 500 000km a dalej... az po milion km...
              to, ze medzitym musim servisovat auto, alebo sa o neho starat, to beriem ako normalnu vec...
              zatekajuce okno zamrzi, ale... zivot je len uhoba fyzika.. presne akoICE666 napisal, je to len tesnenie, len kusok gumy v hodnote 1-2eur a prace s tym navyse...
              ludia kupuju novostavby tak zfusovane, az by neverili, lebo nevedia nic, nevidia do veci nic, len vidia pozlatko a bulvar...

              svet sa zklada z atomov... blabla.. aj kov je z atomov, molekul atd.. ak vystavim kov, ci cokolvek inym atomom, opotrebuje sa.. koroduje, cokolvek.. kamienky poskodia lak na akomkolvek aute... a pride hrdza.. je to psia povinnost majitela vozidla sa o to starat, POKIAL chce spolahlivost..

              horsie je, ked firma ako samsung pokazi bateriu natolko, ze sa nafukuje az exploduje.. TO je PRUSER... a nie kozmeticka vada... ono... zvuky z klimy, to moze sposobit aj listie... a to je jedno, ci je to MB120 alebo ferrari... konieckoncov.. aj tesla, aj ferrari, maju len isty tupen kvality vyroby.. nemozno vyrobit tak komplikovane vozidlo bez rizika ze sa nieco pokazi... to je dan za moderny produkt..

              "Inoperable wipers" - nedefinuju blizsie, elektronika? guma co sa dotyka skla?
              "Leaking battery cooling pumps" dufam ze tam nedavaju SAMSUNG baterie.. ale toto je problem, vnimal by som ho tak..
              "Out-of-alignment trunk and hatchback latches" - trpia nim akekolvek znacky, zvacsa je to vdaka servisom ako napriklad AutoPalace Panonska, Bratislava (tuknute vozidlo pri prevoze, nasledna fuserska robota pri oprave, stalo sa mi to u nich tiez)
              "Persistent wheel-alignment issues" - nic nehovori.. preco odkedy ako kto zaco.. vidim expertov co beru svoje drahe auta do lacneho "geometria za 9,99, zlava.." je tam vela faktorov, co to mozu zapricinit...

              kto chce chybu, ten si ju vzdy najde.. mne napr vydrzali vsetky mechanicke casti v motore (turbo benzin) viac, ako mali, az sa servisak (oficialny) cudoval, ze ako je to mozne.. je to len subjektivne, no snazim sa k autu chovat slusne.. a ono mi to vracia spolahlivostou... aspon zatial, no uvidime bud mam stastie na dobry kus, alebo neviem, a to ked ho uz pripravim (zahrejem), tak nie vzdy som ho setril.. to teda fakt nie... ale vzdy som ho nechal zaroven aj vychladnut

              hold, ale aj profi sportovec moze dostat infarkt...

              Komentár

              • Miroslav Rojko
                Senior Member
                • Nov 2016
                • 1314
                •   

                #9
                https://auto.pravda.sk/poradna/clano...or-americanov/

                Tesla ma najspokojnejsich zakaznikov
                [priezvisko]@me.com

                Komentár


                • Ioniq
                  Ioniq komentoval
                  Upraviť komentár
                  To je podla mna celkom ocakavane od vyrobcu EV. Ja neviem ale, povazujem sa za pomerne zhyckaneho spotrebitela, ktory si vsima kazdy detail a chybu vypracovania, kvalitu materialov atd a presiel som uz roznymi luxusnymi kuskami. A v tom Hyundai som nejakym sposobom zrazu spokojnejsi ako v tych drahych plechovkach, aj vela veci spokojne odpustim a prehliadnem kto jednoducho neskusi EV tak nevie, a kto ho raz skusi tak uz ine nechce mam za to, ze keby aj taka Dacia robila len cisto EV a ziadne smradlaky, tiez by spokojnost zakaznikov mala na historickych maximach. Ale so smrdlakmi v ponuke to proste nikdy nebude, lebo to bude vzdy obtazujuce, poruchove, narocne na udrzbu a prevadzku atd, a to je to co berie body kazdej automobilke - skusenosti so servisom a jeho nasledna cena.
              Pracuje...
              X