Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zajazdi si na Tesle Model S P85+!

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Zajazdi si na Tesle Model S P85+!

    Stránka www.teslamotors.me ponúka možnosť si zajazdiť v Tesle Model S, je zároveň aj sponzorom/partnerom. Pre našich členov sa podarilo vybaviť zľavu zo 48,- na 36,- (vrátane DPH) .

    Prihláška je tu: http://teslamotors.me/prihlaska_jazda.php

    Viac info je tu: http://teslamotors.me/zajazdi-si-na-tesle

    na komunikáciu sa bude používať aj náš Facebook profil: https://www.facebook.com/teslaclubslovakia.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • tm.me
    Sponzor
    • Jul 2014
    • 8

    #2
    Zdravím členov, som od TeslaMotors.me. Ak sa potrebujete pýtať niečo ohľadom jázd, dá sa aj tu.

    V Bratislave je už objednávok asi trojnásobne viac ako v iných mestách. V prvom kole jázd budú mestá Bratislava, Poprad, Košice, (možno Zvolen, Banská Bystrica, Prešov).

    Ak máte návrhy na cesty po ktorých si prajete jazdiť, napíšte sem.

    Komentár

    • teslakduri175
      Member
      • Jul 2014
      • 40

      #3
      Presnejšie.. v košiciach,keby som mal záujem kde je tá predajna približne.. Je potrebné mať špeciálny vodičák ? Vďaka za info...

      Komentár

      • tm.me
        Sponzor
        • Jul 2014
        • 8

        #4
        Nie je tam žiadna, pôjde sa z nejakého veľkého parkoviska pred obchodným domom, tak aby sa dalo aj na diaľnicu, asi každý chce aj to. a čo najmenej komplikovaných križovatiek. najlepšie krajom mesta.

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #5
          Mohli by ste tam dat moznost: 'ine'' pri urcovani mesta, kde by som chcel abslovovat jazdu? Lebo moje mesto sa tam zatial nenachadza a aj ked je BB len cca 40km tak tam by som to skusat nechcel. Praveze mi ide o skusanie auta v domacom prostredi, samozrejme som obchotny pockat. V Brezne, kde zijem mam moznost mimo mesta mensie letisko kde sa da odskusat auto bezpecne a hlavne naucit sa to ovladat a potom by som si trebarz vybral horsky prechod Certovica. Mna akceleracia z 0 na 100vku nezaujima, vydel som dost videii na youtube aj nedavno dal Bjorn video ma nieco vyse hodiny a zrychlenie aj za mokrej vozovky 4-5 aut prebehol z prehladom. Skor tu rekuperaciu a setrenie energie ako sa to chova do kopca a z kopca a samozrejme vidiet to auto na zivo.

          Komentár

          • achilus13
            Junior Member
            • Jul 2014
            • 2

            #6
            Ja by som skôr nejaké tie cesty kde sa dá vyskúšať auto ako sa správa pri jazde mimo hlavných ťahov. Napr. cesta do kysaku a ďalej je super príklad: https://www.google.sk/maps/dir/48.74...a3544f!1m0!3e0
            Naposledy upravené achilus13; 30-07-2014, 13:28.

            Komentár

            • aasami
              Member
              • Jul 2014
              • 35

              #7
              Ja by som tiez uprednostnil skor kopcovitu trasu pred dialnicou. Zistit ako sa to sprava pri rekuperacii, a ako v serpentinach. Vo Zvolene by som navrhol zacat pri rychlonabijacke na ul. SNP a cez R2 a R1 hore na Ostru luku a Breziny a Neresnickou naspat. To je asi pol hodina.
              Mam aj otazku. Tych 45 minut je cisto jazda, alebo celkovo aj s uvodnym brifingom a omakanim auta?
              Naposledy upravené aasami; 31-07-2014, 14:02. Dôvod: Pridavam trasu v GMaps.

              Komentár

              • tm.me
                Sponzor
                • Jul 2014
                • 8

                #8
                Pôvodne zverejnené od achilus13 Pozrieť príspevky
                Ja by som skôr nejaké tie cesty kde sa dá vyskúšať auto ako sa správa pri jazde mimo hlavných ťahov. Napr. cesta do kysaku a ďalej je super príklad: https://www.google.sk/maps/dir/48.74...a3544f!1m0!3e0
                to vyzerá zaujímavo. možno sa to použije diki za návrh.

                Komentár

                • tm.me
                  Sponzor
                  • Jul 2014
                  • 8

                  #9
                  Pôvodne zverejnené od aasami Pozrieť príspevky
                  Ja by som tiez uprednostnil skor kopcovitu trasu pred dialnicou. Zistit ako sa to sprava pri rekuperacii, a ako v serpentinach. Vo Zvolene by som navrhol zacat pri rychlonabijacke na ul. SNP a cez R2 a R1 hore na Ostru luku a Breziny a Neresnickou naspat. To je asi pol hodina.
                  Mam aj otazku. Tych 45 minut je cisto jazda, alebo celkovo aj s uvodnym brifingom a omakanim auta?
                  Dik za návrh, mapu. ako veľmi je cesta rozbitá v tých kopcoch?

                  Komentár

                  • teslakduri175
                    Member
                    • Jul 2014
                    • 40

                    #10
                    Na košice,sú cca koľko objednaviek ? budú aj testovacie jazdy aj neskôršie ,

                    Komentár

                    • tm.me
                      Sponzor
                      • Jul 2014
                      • 8

                      #11
                      Na Košice momentálne je 11 objednávok, z toho len dvaja zaplatili. V Bratislave je tých objednávok vyše 40. To je kedy "neskoršie"?

                      Komentár

                      • teslakduri175
                        Member
                        • Jul 2014
                        • 40

                        #12
                        cca v september,november,cez zimu nie..

                        Komentár

                        • wall23
                          Junior Member
                          • Aug 2014
                          • 1

                          #13
                          Dobrý deň, dnes mám dohodnutú superjazdu o 13.00 v Bratislave, ale potreboval by som vedieť miesto nástupu... Viete mi prosím poskytnúť túto informáciu? Ďakujem

                          Komentár

                          • aasami
                            Member
                            • Jul 2014
                            • 35

                            #14
                            Mame nejake informacie, kedy sa chystaju jazdy vo Zvolene? Kalendar, sa nam nejako vyprazdnil a ja netrpezlivo cakam, kedy sa budem moct previezt na skvoste ciest.

                            Komentár

                            • tm.me
                              Sponzor
                              • Jul 2014
                              • 8

                              #15
                              Pôvodne zverejnené od aasami Pozrieť príspevky
                              Mame nejake informacie, kedy sa chystaju jazdy vo Zvolene? Kalendar, sa nam nejako vyprazdnil a ja netrpezlivo cakam, kedy sa budem moct previezt na skvoste ciest.
                              ste jediný zo Zvolena ale určite sa odveziete už tento mesiac.

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X