Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zajazdi si na Tesle Model S P85+!

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #16
    Pôvodne zverejnené od ICE666SVK Pozrieť príspevky
    Mohli by ste tam dat moznost: 'ine'' pri urcovani mesta, kde by som chcel abslovovat jazdu? Lebo moje mesto sa tam zatial nenachadza a aj ked je BB len cca 40km tak tam by som to skusat nechcel. Praveze mi ide o skusanie auta v domacom prostredi, samozrejme som obchotny pockat. V Brezne, kde zijem mam moznost mimo mesta mensie letisko kde sa da odskusat auto bezpecne a hlavne naucit sa to ovladat a potom by som si trebarz vybral horsky prechod Certovica. Mna akceleracia z 0 na 100vku nezaujima, vydel som dost videii na youtube aj nedavno dal Bjorn video ma nieco vyse hodiny a zrychlenie aj za mokrej vozovky 4-5 aut prebehol z prehladom. Skor tu rekuperaciu a setrenie energie ako sa to chova do kopca a z kopca a samozrejme vidiet to auto na zivo.
    Na Brezno nie sú jazdy isto preto lebo tam nie je nabíjačka. Ale kľudne sa prihláste pod BB a do poznámky napíšte, že chcete jazdu v Brezne. Pre Vás, aktívneho člena teslaclubu, sa určite bude dať spraviť výnimka.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • aasami
      Member
      • Jul 2014
      • 35

      #17
      Uzasny zazitok, dakujem Ti Juraj, aj celemu Teslaclubu.sk. Ak ste sa este neprihlasili na jazdu, tak odporucam. Odveziete sa a uz nikdy nebudete chciet ine auto.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #18
        Super, som rád, že sa Ti páčilo.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • achilus13
          Junior Member
          • Jul 2014
          • 2

          #19
          Ak som sa zaregistroval ale nemohol som zatiaľ zaplatiť je možné vyplatiť teraz a ísť si zajazdiť?

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #20
            Jazdy sa už nerobia.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #21
              Mod poznámka: Niktoré príspevky boli presťahované do témy Jazdy na Tesle cez natesle.sk
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár

              • MravecSK
                Member
                • May 2014
                • 214

                #22
                Tak ked uz sa jazdy nerobia, pridam aspon fotky z jazdy v Kosiciach z konca septembra Stalo to za to

                Komentár

                • stanleek
                  Junior Member
                  • Jan 2015
                  • 1

                  #23
                  Budu sa este robit jazdy?

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #24
                    Pôvodne zverejnené od stanleek Pozrieť príspevky
                    Budu sa este robit jazdy?
                    Asi nie. Ale tu sa robia aj teraz jazdy: Jazdy na Tesle cez natesle.sk
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    Pracuje...
                    X