Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Elektricke auto bez zasuvky na elektricke naradie.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Casul
    Junior Member
    • Oct 2018
    • 1

    Elektricke auto bez zasuvky na elektricke naradie.

    Nazdar. Som pri garazi ktora nema elektriku a nemam ako povysavat auto. Kde treba napisat aby Musk poriesil zasuvku do auto pre 16a zatazenie? Hluby priklad ale nieje to na skodu. Citam ze uz aj dog mod bude tak preco auto ked je jedna velka zasobaren elektriky nema aspon 16a zasuvku?
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #2
    Uz to tu bolo spominane viackrat: Kedze takmer vsetky tesly S a X nabijaju na SC zadarmo, urcite by sa nasli ludia co by napajali cast, ci celu domacnost z tesly elektrinou z SC. Jednak by okradali teslu a amortizovali by bateriu bez najazdenych km.

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #3
      Na lamparen, zastavka Gbely. Bude to mat rovnaky efekt.

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #4
        Dakde som cital clanok o nejakom blaznovi, co mal plny kufor Modelu X nalozeny kompami (BitCoin Miner Rigs) plus aj daky nie uplne legitimny zasah do elektroniky auta. A bol skoro cely den napojeny na Supercharger a doloval nonstop. Netusim, ci to bol hoax alebo pravda, ale takto nejako by to dopadlo, keby tam Tesla dala 16A zasuvku

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #5
          Na tomto videu chlapik napojil na 12V menic 1500W na 240V AC, jeho pocitac na tazenie ma spotrebu 1400W.
          Vo videu nespravne tvrdi, ze DC-DC menic v tesle ma vykon len 600W, co nie je pravda.
          Menic 400V-12V v tesle ma poistku 250A, takze ma vykon cca 2500W, cize 1500W menic by mal zvladnut bez problemov.
          Chlapikovi vo videu to kolabovalo, tak postupne znizoval vykon - no zrejme sa mu nieco prehrievalo a vypinalo.
          Alebo ten jeho menic nebol 1500Watovy, ale VA s ucinnikom mozno len 0,6, takze suvisle nezvladal ani 900W.
          - mozno tiez nemal poriadny menic s sinusovym vystupom.
          - urcite nebol problem v DC-DC menici tesly.
          Ked som sa snazil co najviac zatazit DC-DC menic tesly, podarilo sa mi pozapinanim ohrievania vsetkych 7-mich sedadiel, volantu, okien, zapnutim svetiel, a vypeckovanim audia dosiahnut z menica maximalne 110A pri 13,9V. Takze vykon cca 1500W.
          http://teslaclub.sk/forum/tesla-moto...4744#post14744

           

          Komentár

          Pracuje...
          X