Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Cena a parametre,... model 3:

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

https://electrek.co/2017/06/10/tesla...-screen-wheel/ pokracovanie obrazkov
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	11-fwsk9nxtesla-model-3-silver.jpg Videní:	1 Veľkosť:84,2 KB ID:	15931

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	17-70nzcfutesla-model-3-silver.jpg Videní:	1 Veľkosť:79,7 KB ID:	15932

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	24-bjepm6stesla-model-3-silver.jpg Videní:	1 Veľkosť:100,4 KB ID:	15933

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	25-kousyjbtesla-model-3-silver.jpg Videní:	1 Veľkosť:72,0 KB ID:	15934

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	36-zlnykq8tesla-model-3-silver.jpg Videní:	1 Veľkosť:46,8 KB ID:	15935

Komentár

Ake to ma malicke brzdove kotuciky Dizajn u mna uplne v pohode, zo zaciatku sa mi velmi nepacil, ale cim viac fotiek sem pribuda, tym viac sa mi to auto paci. Velmi mi to pripomina dizajnovu filozofiu Volkswagenu. Nie je to dizajnova modla a svojim sposobom je to trosku nuda, ale je to triezve a nadcasove, a myslim, ze to bude velmi dobre starnut, aj s odstupom 6-10 rokov to bude stale svihacke auto. Za mna palec hore

Komentár

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Podla mna su brzdove kotuce TM3 urcite dostatocne, zadne su samozrejme mensie. TM3 bude podstatne lahsie auto ako TMS a TMX a nebude mat maximalku 250km/h. Tiez rekuperacia prebera podstatnu cast brzdenia, takze pri dlhych klesaniach ako napriklad v Chorvatsku, kde ICE brzdy idu do cervena, mechanicke brzdy EV v podstate ani netreba pouzivat. Na elektromobiloch sa brzdi mechanickymi brzdami len v kritickej situacii alebo dobrzduje na krizovatke pri minimalnej rychlosti.

• ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Njn raz som si vychtnaval jazdu kopcom do dola na Liptove. Huty sa vola ten kopec a dole som zastal pri jednom kostoliku a brzdy bolo citit. Od vtedy som taku sprostost uz neurobil. Hold clovek sa uci na vlastnych chybach. Cize taku rekuperaciu by som bral vsetkymi desiatimi.

https://electrek.co/2017/06/11/new-m...teering-wheel/
      Nie vsetky obrazky sa sem zmestili, niektore presahovali limit.
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	8971ste.jpg
Videní:	1
Veľkosť:166,7 KB
ID:	15963

Meno:	jca7h1yr.jpg
Veľkosť:64,6 KB
ID:	15964

Meno:	9dnya0ir.jpg
Veľkosť:33,8 KB
ID:	15965

Meno:	nywmkyj-e1497237276334.jpg
Veľkosť:385,2 KB
ID:	15966

Meno:	screen-shot-2017-06-11-at-8-24-37-pm.png
Veľkosť:108,2 KB
ID:	15967

Meno:	screen-shot-2017-06-11-at-8-24-50-pm.png
Veľkosť:125,5 KB
ID:	15968

Komentár

Pozeram ze tie pneumatiky vyssie su 235/40 R19 s diskami ktore boli namontovane aj na striebornom Modeli 3 pri odhaleni minuly rok. Matne-cierne vozidlo malo vtedy cierno/karbonove aero-rafiky ktore v dost ochudobnenej a zmensenej podobne bolo tiez nadavno vidiet na jednej cervenej aj bielej RC verzii. Inak potom boli vidiet aj mensie 18-tky podobne tymto striebornym 19-tkam na bielej RC verzii zachytenej aj pri CHAdeMO nabijackespolu s ciernou Teslou. Tmave velke disky na cervenej Tesle pri odhaleni boli asi len na vystavu... Z toho mi vychadza, ze zrejme budu na vyber 2, mozno 3 druhy kolies a to:
        - 235/40 R19 strieborne -> profil 94mm
        - 235/45 R18 strieborne -> profil 106mm
        - 235/45 R18 cierne-aero

Uvital by som aj moznost 17-tok aspon na zimne pneu ale zrejme taka moznost nebude (235/50 R17). Ak vsak budu tie 18-tky s vyssim profilom tak to bude pre mna celkom OK, kedze napr. Toyota Prius III ma vo vyssej vybave 215/45 R17 cize mensie kolesa s profilom len 97mm co je strasne tvrde na Slovenske cesty...

Komentár

• jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Aj ja neznasam tie nizke tvrde profily, Na TMX mam letne 20tky a zimne 19tky. hoci standardny vyber pre TMX su 20tky a 22ky.

• ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          No spolocnost Tesla este nieje na nasom trh, tak nepozna nase cesty.

• Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Vedz ze niektore cesty v Amerike su porovnatelne s nasimi Hlavne vodici v severnejsich statoch kde je viac snehu a mrazu by vedeli rozpravat (Boston, New York, Chicago), pravidelne tema na vela americkych forach V Californii to samozrejme neriesia, tam si este dokupia nejake aftermarket 26-palcove chromovane
      Pracuje...
      X