Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Model 3 videá

    Motor Trend
    https://www.facebook.com/motortrendm...3635493651312/
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Milujem ludi co natacaju na mobil. Zabil by som ich. Aspon keby ho dal tak, ako to natacas ty Juraj na lezato nie on to da na stojato a potom su tam cierne okraje.
    Samozrejme je prezentacka vecer a on chce zabrat vsetko aj to co je vonku v tme. A strasne rychlo mobilom do vsetkych stran a clovek ma z toho skoro trt. Bjorn ma tiez video a dam ho semka, ked su tu videa z testovacich jazd. K autu sa vyjadrim inde, kde je uz zacata tema. Skoda ze sa tam nepohrali trochu viac z displejom.


     

    Komentár


    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Všimnite si to koleno vodiča. Myslím že tam bude problém s tým rohom tabletu a pravou nohou....

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Asi ano. Ty co su vysoky tam asi budu narazat kolenom. Mali by ho zapustit a bolo by to lepsie. Ale ide o koncept, uvidime co a ci sa daco zmeni. Mozno mame pri TM3 naroky podobne ako pri TMS a TMX a to sa tu neda. Jednoducho cena nepusti. Ale je to pekne auto a da sa povedat, ze na slovenske pomeri konecne elektromobil ako jedine auto v rodine. Chcelo by to najst videa kde je ukazane viac z displeja a stredovej konzoly.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #3
     

    Komentár

    • leo
      leo
      Member
      • Jan 2016
      • 93

      #4
      Zaujímalo ma otváranie kufra, nasiel som..
      Cca. 3:30
       

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Sofer hovoril, ze displaj ma 15" a ten kufor je slusny. No do toho auta vidno vdaka tej streche riadne, to sa bude prehrievat v lete a v zime zbytocne vela uniku tepla. Teda sa bude musiet viacej kurit / topit a to je zbytocne plytvanie energiou. Prakticky toto je dovod preco taketo strechy sa mi nepacia. Kamarat siel v lete v jednom aute a povedal, ze sa citil ako v skleniku.

      • JanoS
        JanoS komentoval
        Upraviť komentár
        Ked to designuju v kalifornii tak tam maju slnka dost. Ja verim ze urobia nejaku dobru UV ochranu co nebude vyhrievat interiet ako sklennik.

        Tiez nezabudajme ze sa vravelo ze budu tri moznosti: strecha plechova, sklenena a sklenena otvaracia.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Tak to som zvedavy na tie dalsie kombinacie, lebo ja som to pochopil aj v daka mojej anglctine, ze tato strecha co bola predstavena, ze to bude standard, teda pre vsetkych.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #5
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #6
        Video z testovacej jazdy, kde kameraman sedi v predu vedla vodica.
         

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #7
          Zhrnutie testovacich jazd v tomto videu ma 10:31min Z navom Model 3 skryte detaily. Co sa pitali ludia v autach a co prezradili alebo potvrdili soferi. Asi toho uz bolo povedane dost a mozno tu je nieco o com sme zatial nehovorili. Tak anglictinari mozte sa realizovat. Za zmenku stoju 7 minuta odfoteny otvoreny predny kufor.

           

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #8
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • leo
              leo
              Member
              • Jan 2016
              • 93

              #9
              Celkom pekné nové video s TM3 zaparkovanou v Gigafactory (prvý krát po predstavení oficiálne natočené)
              V pozadí vidno aj dáky ten powerwall..
              https://www.facebook.com/motortrendm...type=2&theater
              Naposledy upravené leo; 21-04-2016, 21:17.

              Komentár

              • leo
                leo
                Member
                • Jan 2016
                • 93

                #10
                Tu je aj par fotiek
                If you're into the Tesla Model 3, check out this post on an EXCLUSIVE photo shoot from Tesla's Gigafactory, only from Motor Trend.

                Komentár

                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #11
                  Nedávno niekto zastihol Model 3 v Kalifornii v bežnej premávke.


                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár

                  • leo
                    leo
                    Member
                    • Jan 2016
                    • 93

                    #12
                    Červený Model 3 (nepojazdná maketa) v Gigafactory počas jej otvárania
                     

                    Komentár

                    • leo
                      leo
                      Member
                      • Jan 2016
                      • 93

                      #13
                      Model 3 na predstaveni solarnej strechy Tesla/Solarcity. Rovnaky prototype ako bol predstaveny na Model 3 unveil evente.
                      Zdroj: http://www.teslarati.com/tesla-model...ar-roof-event/ (je tam aj par fotiek)
                       

                      Komentár

                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #14
                        Model 3 pri Gigafactory:
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        • ICE666SVK
                          Senior Member
                          • Jul 2014
                          • 1997

                          #15
                           

                          Komentár


                          • Jiri GrandPa
                            Jiri GrandPa komentoval
                            Upraviť komentár
                            Fakt pekne. Necudujem sa, ze su "standardne" automobilky nervozne, lebo toto sa bude predavat ako iPhone a na novu verziu budu stat ludia fronty ako ked prisiel novy model iPhonu.
                            Len aby sa Tesla nestala obetou vlastneho uspechu...
                        Pracuje...
                        X