Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • ICE666SVK
    odpovedal

    Pridajte komentár:


  • JozkoPucik
    komentoval k 's odpoveď
    Keď som videl to obchadzanie CAN, montovanie dvoch cudzich dielov a tahanie kablov az dopredu na baterku tak uz som mal dost Pripomina mi to prislusenstvo, ktore sme robili pre KIA/Hyundai no urcite by som to neodporucal. To co robi ma samozrejeme hlavu a patu, ale takto zasahovat do takeho auta... to by som urcite nerobil.

  • jux
    odpovedal
    Pre cinske verzie TMS a TMX museli urobit osobitny dost nevzhladny dekel na charge port, na TM3 s tym zrejme uz pocitali a oba cinske konektory sa im uz zmestili pod standardny dekel.

    Pridajte komentár:


  • jux
    odpovedal
    Zda sa mi to prilis zlozite a zapajat cudzi modul na CAN za dost nebezpecne. Ale zaujal ma cinsky nabijaci port, ktory obsahuje opacny Typ2 (female) a DC konektor vyzerajuci podobne ako ChaDeMo (ale nie je to chademo).

    Pridajte komentár:


  • davo
    odpovedal
    Test funkčnosti a bezpecnostil elektrickeho kufru

    Pridajte komentár:


  • davo
    odpovedal
    Elektricky otvarany kufor s foot sensorom

    Instalačné video (original)
    Cena:649$ https://www.teslaoffer.com/product/m...-soft-closing/
    Naposledy upravené davo; 04-08-2019, 13:31.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    Euro NCAP Crash Test of Tesla Model 3 2019

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    Stresny nosic na TM3.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal

    Pridajte komentár:


  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Je to samozrejme demontovatelne. Utiahne max 910 kg príves, zaťaženie nepíšu.

  • jux
    komentoval k 's odpoveď
    Wilo to tazne urcite bude demontovatelne. Podla EU predpisov vsetky tazne musia byt demontovatelne bez naradia. To len u nas su niektori skorumpovani uradnici, ktori umoznuju zapisanie tazneho, ktore sa da demontovat len s naradim a policajti su navyse benevolentni a nepokutuju kazdeho, co ma namontovane tazne a nema na nom prives, alebo nejaky drziak. Niektori dokonca naschval nechavaju gulu namontovanu, aby si ochranili svoj naraznik a znicili naraznik inemu. Uz som videl aj preliacene dvere, co gulou urobil nejaky idiot na parkovisku. Gula nesmie byt na aute, ked na nej nic nieje. Gulu mavaju stale hlavne vidiecky vodici - staci sa pozriet v sobotu na parkovisko hornbachu a kazde 5-te auto ma gulu.

  • Wilo
    komentoval k 's odpoveď
    Nemate niekto viac info o tom taznom? Je sklapatelne alebo nejak demontovatelne? Ci tam trci stale? Aku vahu znesie / kolko bicyklov tam dam? Povodne som planoval Performanc verziu ale vyzera to ze tam sa to nedostane. Potrebujem vlacit aj bicykle a tu sa to mozno preklopi na stranu LR AWD ak to na P verziu nedaju

  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Ja viem. Je to druhe auto. Mam 2 elektricke skladacie bicykle, ktore viem napchat do kufra do Ska, takze sa na to pozeram asi inak. Lyze by som radsej dal na strechu a je to o polovicu lacnejsie riesenie (tusim 480 eur chcu za priecniky).

    Uz to auto aj tak je za viac penazi ako som povodne chcel, ako vsetcia som ratal 35k + DPH. Rozhodol som sa ale pre LR verziu aj kvoli dojazu a aj kvoli premium interieru (oproti SR+ primarne zobrazenie dopravy a internetovy prehliadac, ktory zacina byt prudko pouzitelny) a kedze polovicka nutne chce aj autoparking tak aj FSD.

  • jux
    komentoval k 's odpoveď
    jeeff tazne zariadenie nie je len o tahani privesu, ale aj o nosici na hoci aj 4 bicykle, lyze, budy pre psa a ine zverstvo, alebo velky kufor na hocico do vahy co znesie gula - na X-ku je to do 90kg.

  • jeeff
    komentoval k 's odpoveď
    Rozmyslal som, ale kaslem na to, nic velke na tom tahat nebudem, to ked tak radsej priecniky na strechu.
Pracuje...
X