Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • ICE666SVK
    odpovedal
    Zaujimave je, ze maju zdvihak, ktory drzi auto vlastne na baterke.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    8:10:27hod dlhe video kvality streemovacej a rekord TM3 hypermiling 606.2mil na jedno nabitie. https://electrek.co/2018/05/27/tesla...miling-record/

    Pridajte komentár:


  • MatejN
    odpovedal
    v Nedelu som mal to stastie ze som bol v Madride a Tesla3 road trip prechadzal akurat Madridom tak som si ju mal moznosti pozriet sednut do nej . Musim povedat ze krasne priestrane auto dokonca sa mi aj ten interier paci, uz len nech sa zacnu dodavat v Europe :-)

    Pridajte komentár:


  • jux
    komentoval k 's odpoveď
    Siroke na nizke gumy zeru podstatne viac ako uzsie a vyssie gumy, tiez jazdny komfort je lepsi na kolesach, ktore maju viac gumy a menej hliniku.
    Aj ked divocenie je bezpecnensie na nizkych profiloch.

  • Miroslav Rojko
    komentoval k 's odpoveď
    Keď na 75kWh baterku prešiel 452 km, tak na jeden km sa spotrebovalo 166 Wh alebo 267 Wh na jednu míľu alebo 16,6 kWh / 100 km ale neviem z čoho je číslo 429,3Wh.

  • ICE666SVK
    komentoval k 's odpoveď
    Juro super vec. Vdaka. Kim som pisal tento prispevok, tak ma odhlasilo, ale pri odoslani komentaru som to nemusel ako v minulosti kopirovat a prihasovat sa a znovu to tam dat. Ale mi teraz rovno dalo moznost prihlasit sa a spracovalo prispevok a je to tam tak ako som to tam chcel dat. Parada.

  • ICE666SVK
    odpovedal
    Ben Sullins sa rozhodol, ze skusi ci jeho TM3 nabita na 100% prejde 500km na jedno nabitie. Vybral si nato trasu so San Diega do Las Vegas, co skoro presne zodpoveda 500km. V meste Joshua Tree v state Kalifornia malo auto energiu na 214km a z celej trasy preslo len 223km. Na pol ceste kde a prvej zastavke Twentynine Palms auto ukazovalo, ze prejde este 144km ale za sebou malo len 304km. Treba povedat, ze vecinu cesty sa slo po dialnici s autopilotom. Auto nakoniec ostalo stat po celkovom prejdeni 452km. Cela 75kWh baterka bola prazdna a na 1km sa v priemere vyuzilo 429,3Wh. Ben uvadza, ze auto nieje uplne tovarenske a su tam upravy zavesenia podvozku a 20" kolesa, ktore su sirsie oproti tym tovarenskym. Tovarenske su AERO 18" kolesa. Do uspesneho konca ostalo neodjazdenych 48km. Na tie upravy a slo sa prevazne po dialnici v 2och osobach aspon podla toho co je vidiet na videu, to vobec nieje zle.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    Amatersky pretekar Matt Crowley nemohol ist na pretekarsky okruh Laguna Seca so svojim Porsche Cayman GT4 pre poruchu, tak tam zobral Teslu Model 3. Pred jazdou ju trochu upravil.

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    Tak sa zda, ze zatial sa Tesle nepodarilo spravt to, ze zakaznik si pride po auto a hned odide. Aj na tomto videu je vidiet dlha instruktaz od personalu v Tesle.

    Pridajte komentár:


  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Cool

  • nemo
    odpovedal
    Ako otvorit frunk 9V baterkou:

    Pridajte komentár:


  • ICE666SVK
    odpovedal
    V laboratornych podmienkach na dynometri namerana hodnota 393,6 HP (289 kW).

    Pridajte komentár:


  • jux
    odpovedal
    Jirko, kvapalinu v prevodovkach tesly menili spravne, je to v rozpise, tych 150 tisic a 12 rokov bolo v prvych S-kach, no zrejme to neskor zmenili, aby odstranili pozostatky prvotneho oteru novych ozubenych kolies z prevodovky a diferencialu.



    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	1 Veľkosť:57,0 KB ID:	22107
    Naposledy upravené jux; 23-02-2018, 14:26.

    Pridajte komentár:


  • jux
    komentoval k 's odpoveď
    Pozriem na ten niekolkostranovy elaborat, ci to menili aj u mna, len neviem kde je :-))) pohladam.V popise co treba kedy menit je napisane, ze prevodovkove naplne sa menia po 12-tich rokoch alebo 150tisic milach co pride skor.

  • Jiri GrandPa
    komentoval k 's odpoveď
    Ja ked som bol vo VIedni s Skom tak ma prekvapilo, ze menili az 2 naplne - MOBIL SHC 629 LUBRICANT (1.7 litra) a ATF-212-B Full Synthetic DEXRON-VI Automatic Transmission Fluid (2.2 litra).
    Obidva su oleje do prevodoviek. Vyzera to, ze kazda prevodovka (kedze mam dual drive tak tam musia byt dve) ma ine mazanie.
    Na X-ku mas to iste?
Pracuje...
X