Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Model 3 videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • #76
  Tesla Model 3 Performance! First Look!

  https://youtu.be/uHIdEBd5l-c

  Tesla Model 3 Performance Launch Reactions!

  https://youtu.be/wWsdib8BkaM

  Komentár


 • #77
   

  Komentár


  • #78
   https://www.teslarati.com/tesla-mode...ed-salt-flats/ TM3 na solnom jazere Bonneville 140mph/h / 225km/h   Komentár


   • #79
    https://www.teslarati.com/tesla-mode...ter-mile-race/
    Rozumiete tomuto? McLeren vyhral aj ked TM3 P Dual motor presla cielom ako prva? Najskor som si mylel, ze TM3ka vypalila skorej ako mala ale, ked sa to zopakovalo, tak som si nebol isty. Nechapem. Divne pravidla. Podla mna vyhra ten, kto prvy prejde cielovu ciaru.

     

    Komentár


    • curgali
     curgali komentoval
     Upraviť komentár
     Keďže som 5 násobný majster Slovenska v Dragracingu v kategórii AS4 s Corvettou Z06, pokúsim sa ti odpovedať.
     Pravidlá sú takéto. Prvé sa jazdia rozjazdy, kde nezáleží na tom či budeš v cieli prvý alebo nie. Tam je dôležitý čas. Pretekári sa plne sústredia na bezproblémový a rýchly rozjazd. Ten pri porovnateľných autách rozhoduje o víťazovi v kategórii a v neposlednom rade aj celkovom výťazovi. Podľa času urobia usporiadatelia poradie do finálových áut. T.j. auto s najlepším časom je prvé a pokračuje to až do 8 miest. Vo finále nastupujú potom autá podľa kategórii( v závislosti na objemu,hnanej náprave a pod. viac na zrýchlenie.sk). Prvý ide s ôsmim, druhý so siedmim...atď. Je to klasická vyradovačka až sa zozhodne medzi dvoma najrýchlejšími autami. V týchto finálových jazdách je víťaz ten, čo je 1. v cieli, a nie ten, čo mal najrýchlejší čas...Ja som takto porazil o 100 PS výkonnejšiu Corvette ZR1. Ona mala rýchlejší čas o 0,15 s ale ja som mal rýchlejší reakčný čas, skôr som vyštartoval a to rozhodlo. Vyhral som o dĺžku blatníku, aj ked som mal slabší čas...
     Čo sa týka toho videa, tak je vidieť že McLaren sa sústredil na dobrý štart( aj tak bol strašne pomalý na také superauto) a mal rýchlejší čas. Preto asi vyhral. Je možné, že to boli také voľné jazdy, ako má napríklad Slovakiaring za úplatu, pre bežných vodičov amatérov...
     Naposledy upravené curgali; 11-08-2018, 17:12.

    • Ioniq
     Ioniq komentoval
     Upraviť komentár
     Mas to priamo v texte na tej stranke:

     TM3 —— 11.79s —— 115.18mph
     570S —— 11.62s —— 124mph

     Plus McLaren mal zle starty, pokazil to. TM3 mala este aj vyhodu AWD. Ale to je vedlajsie. Rozhoduje cas, a aj napriek nevydarenemu startu to dal McLaren o 0.17s rychlejsie.

   • #80
    https://electrek.co/2018/08/12/tesla...esting-alaska/

     

    Komentár


    • #81
     TM3 podvozok
      

     Komentár

     Pracuje...
     X