Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Online rezervacia

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #31
    https://electrek.co/2018/02/08/tesla-model-3-canada/
    TM3ka sa bude dat kupit v Kanade skor ako sa povodne planovalo. Co je dobre aj pre ostatne regiony, lebo sa terminy distrubucie pravdepodobne skratia aj ostatnym. Viacero cakatelov z Kanady poslalo spravu ELECTRIK, ze sa im zmenil termin dodania. Teda auto dostanu skor.

    Komentár

    • nemo
      Senior Member
      • Oct 2015
      • 562
      •   

      #32
      Kedy rezervovat model 3 ak si prenho chcem prist do Tilburgu v Jan/Feb 2020? Nie skor ani neskor. Predpokladam verziu Long Range a RWD.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Na to ti odpovie spoľahlivo jedine Perinbaba.
        Naposledy upravené Jiri GrandPa; 15-02-2018, 07:39.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Nikto, (zrejme ani tesla) nevie, aky bude realny nabeh vyroby tm3 a dodavok do europy. No nie je problem rezervovat skor a potom po vyzve na konfiguraciu jednoducho nekonfigurovat a nechat sa "predbiehat" inymi, co rezervovali neskor. Rezervacia ostava, pricom po rozhodnuti, ze uz teslu chcem, treba nakonfigurovat. Potom je este ochranna doba, ked sa da este konfiguracia zmenit, ci zrusit, no po jej uplynuti, ked uz ide auto do vyroby sa uz zrusit neda, resp. ak by sa zrusil nakup, potom uz rezervacny poplatok nevratia. Pri platbe, ktora musi prebehnut pred prevzatim auta sa rezervacny poplatok odpocita, na fakture je cela suma.

      • nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        Nemoze sa stat, ze v Januari 2019 bude Tesla posielat remindre na finalizaciu objednavok uz aj s AWD a Standard Batery a teda moznost "Hold my place" uz nebude?
        Na stranke tesla.com sa pise "Reserve your Model 3 today for delivery in 12 to 18 months." Z toho mi vychadza, ze najskorsi datum rezervacie by pre mna mal byt Jul/Aug 2018 a ak sa dodacia doba v tom case skrati, tak najneskor Sep/Okt 2019 (Vychadzam z toho, ze 4 mesiace trva dnes dodanie Modelu S/X).

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Podla mna nie je ziaden dovod aby nebolo predbiehanie zachovane. Na stranke samozrejme udavaju "najkratsi" cas dodania, to kazdeho zaujima a nebudu to komplikovat rozpisovanim moznosti posunutia terminu. Ked sa dodavky do EU rozbehnu, tak bude cas predpokladaneho dodania presnejsi a nie je ziaden problem zrusit prilis skoru rezervaciu a zadat s presnejsim odhadom dodavky novu rezervaciu. Peniaze za zrusenu rezervaciu vracaju
        takmer okamzite. Niekto pisal, ze posunul naschval dodavku TMX kvoli AP2 a 100kWh cca o pol roka bez problemov.
        Naposledy upravené jux; 15-02-2018, 09:25.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ak sa rozbehnu dodavky TM3 tak sa rozbehnu aj otvorenia novych trhov a teda si myslim, ci uz majitel z Ciech, alebo Slovenska nebude musiet ist do Tilburgu v roku 2020. Ak neotvoria trh tento rok tak az buduci, ale 2020 to uz podla mna bude. Nemozu ignorovat ani slapsie trhy, lebo konkurencia nespi a v 2020 to uz budu aj baterky / dojazd a aj viacej modelov, uplne niekde inde ako je tomu dnes.

      • Vrso
        Vrso komentoval
        Upraviť komentár
        jux Ked som si pozrel u Teba v praci TMX (zistili sme nefunkcne sklapanie sedadla a pokrcenu kozu na sedadle), tak aj to prispelo, ze som chcel odlozil kupu co najdlhsie neskor. A nebol to ziadny problem. Ved stale maju ludi, ktori chcu auto hned a aj tak musia cakat mesiace. A vyraznejsie to bude pri TM3, kde na kupu cakaju stovky tisic ludi, tak posun nebude problem. Priamo v konfiguratore je moznost posunu dodavky. A okrem toho este isto sa bude dat vymejlovat nieco navyse, ak bude treba. Takze rezervacku by som urobil co najskor. A potom kludne dalsiu kazdy pol rok s tym, ze predchadzajucu zrusis

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        obe predne sedadla vymenili za nove.
    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #33
      https://electrek.co/2018/02/22/tesla...rs-non-owners/
      Podla tohto Tesla uz dala moznost konfigurovat TM3 aj tim, co maju rezervaciu ale nie su majitelia inej Tesly.

      Druhy darcek od EM tim co si objednali TM3 pred samotnou prezentaciou. Je to model TM v mierke 1:43 v cervenej farbe a sportovych 19" diskoch “Sport Wheels”. Nieje este celkom jasne, ci to dostanu aj ty, co si ho rezervovali po jeho prdstaveni.
      https://www.teslarati.com/tesla-mode...-special-gift/
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-model-3-darcek-1024x920.jpg
Videní:	300
Veľkosť:369,4 KB
ID:	22254

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #34
        Robil niekto zmenu registracie ? Da sa od niekoho kupit registracia tak ze sa zmenia udaje objednavatela?
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • jeeff
          jeeff komentoval
          Upraviť komentár
          Pokial viem, da sa to len ak je to v samostatnom konte, pretoze v nom vies upravovat udaje podla potreby. Cize predas ako keby cele konto, kde sa nasledne udaje zmenia. Ak to mas v konte s inou Teslou, tak sa to uz rozumne spravit neda.
      • nemo
        Senior Member
        • Oct 2015
        • 562
        •   

        #35
        Moze si fyzicka osoba uplatnit 14 dnovu lehotu na vratenie Tesly pri objednani z webu? Len sa pytam

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Kupa "cez internet" je uz sprofanovane slovo... Aky je rozdiel ked si auto objednas a
          urobis si konfiguraciu auta v showroome, alebo cez internet? Aj tak to svoje auto nevidis, dokedy ho podla tvojej specifikacie nevyrobia a dovezu na showroom, kde ti ho odovzdaju.
          Fakturu za Teslu platis rovnako prevodom z uctu ako keby si kupoval auto cez showroom akejkolvek znacky.
          Prevzatie auta od tesly podpises rovnako ako prevzatie ineho auta od predajcu...
          Ked uz teslu vyrobia, a nezaplatis celu sumu a nepreberies auto, stoji ta to 25 tisic euro. Ked auto zaplatis a preberies, tak mozes riesit len zarucne opravy, alebo aj zarucnu vymenu za ine, ak to tesla uzna presne rovnako ako u ineho predajcu. Navyse tesla sa v EU riadi podla holandskeho prava.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Jedine v prípade, ze ti ju na dobierku privezie DHL :-)).

        • Ludicrous
          Ludicrous komentoval
          Upraviť komentár
          NIE, pretože je to konfigurácia a výroba "na zákazku" a na to sa moznost vrátenia tovaru nevztahuje. Len pri kúpe standardného výrobku, ktorý sa da predat opatovne a je hlavne NEPOUZIVANY

        • nemo
          nemo komentoval
          Upraviť komentár
          Podla http://www.dsl.sk/article.php?article=8597 (vtedy este platilo 7 dni, dnes 14) sa da vratit tovar bez ohladu na miesto dodania tovaru.
          Online predava auta aj Skoda: https://www.youtube.com/watch?v=da-pvh4CSgY
          Argument zakazkovej vyroby sa mi lubi ale Ludicrous nejaky link na zdroj tejto info by sa hodil.

        • Ludicrous
          Ludicrous komentoval
          Upraviť komentár
          nemo http://www.uspesne-podnikanie.sk/e-s...-na-objednavku
          aj ked vacsina si ten EV kupi na firmu a tam tieto ustanovenia NEPLATIA
          Naposledy upravené Ludicrous; 30-06-2018, 05:33.

        • Ludicrous
          Ludicrous komentoval
          Upraviť komentár
          nemo konkretne spominany zakon tu http://www.zakonypreludi.sk/zz/2014-102#p8 konkretna cast (plati 6c):
          Odstúpenie od zmluvy
          § 7
          (1) Ak predávajúci včas a riadne poskytol spotrebiteľovi informácie o práve odstúpiť od zmluvy podľa § 3 ods. 1 písm. h), spotrebiteľ je oprávnený aj bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy uzavretej na diaľku alebo od zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho do 14 dní odo dňa
          a) prevzatia tovaru podľa odseku 4 v prípade zmlúv, predmetom ktorých je predaj tovaru,
          b) uzavretia zmluvy o poskytnutí služby alebo
          c) uzavretia zmluvy o poskytovaní elektronického obsahu nedodávaného na hmotnom nosiči.
          (2) Ak predávajúci poskytol spotrebiteľovi informácie podľa § 3 ods. 1 písm. h) až dodatočne, najneskôr však do 12 mesiacov od začatia plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy podľa odseku 1, lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 14 dňoch odo dňa, keď predávajúci dodatočne splnil informačnú povinnosť.
          (3) Ak predávajúci neposkytol spotrebiteľovi informácie podľa § 3 ods. 1 písm. h) ani v dodatočnej lehote podľa odseku 2, lehota na odstúpenie od zmluvy uplynie po 12 mesiacoch a 14 dňoch odo dňa začatia plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy podľa odseku 1.
          (4) Tovar sa považuje za prevzatý spotrebiteľom okamihom, keď spotrebiteľ alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa
          a) tovary objednané spotrebiteľom v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný,
          b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia posledného dielu alebo posledného kusu,
          c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.
          (5) Spotrebiteľ môže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je dodanie tovaru, aj pred začatím plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy.
          (6) Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je
          a) poskytnutie služby, ak sa jej poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy po úplnom poskytnutí služby, a ak došlo k úplnému poskytnutiu služby,
          b) predaj tovaru alebo poskytnutie služby, ktorých cena závisí od pohybu cien na finančnom trhu, ktorý predávajúci nemôže ovplyvniť a ku ktorému môže dôjsť počas plynutia lehoty na odstúpenie od zmluvy,
          c) predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa, tovaru vyrobeného na mieru alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa,
          d) predaj tovaru, ktorý podlieha rýchlemu zníženiu akosti alebo skaze,
          e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený,
          f) predaj tovaru, ktorý môže byť vzhľadom na svoju povahu po dodaní neoddeliteľne zmiešaný s iným tovarom,
          g) predaj alkoholických nápojov, ktorých cena bola dohodnutá v čase uzavretia zmluvy, pričom ich dodanie je možné uskutočniť najskôr po 30 dňoch a ich cena závisí od pohybu cien na trhu, ktoré predávajúci nemôže ovplyvniť,
          h) vykonanie naliehavých opráv alebo údržby, o ktoré spotrebiteľ výslovne požiadal predávajúceho; to neplatí pre zmluvy o službách a zmluvy, ktorých predmetom je predaj iného tovaru ako náhradných dielov potrebných na vykonanie opravy alebo údržby, ak boli uzavreté počas návštevy predávajúceho u spotrebiteľa a spotrebiteľ si tieto služby alebo tovary vopred neobjednal,
          i) predaj zvukových záznamov, obrazových záznamov, zvukovoobrazových záznamov, kníh alebo počítačového softvéru predávaných v ochrannom obale, ak spotrebiteľ tento obal rozbalil,
          j) predaj periodickej tlače s výnimkou predaja na základe dohody o predplatnom a predaj kníh nedodávaných v ochrannom obale,
          k) poskytnutie ubytovacích služieb na iný ako ubytovací účel, preprava tovaru, nájom automobilov, poskytnutie stravovacích služieb alebo poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote,
          l) poskytovanie elektronického obsahu inak ako na hmotnom nosiči, ak sa jeho poskytovanie začalo s výslovným súhlasom spotrebiteľa a spotrebiteľ vyhlásil, že bol riadne poučený o tom, že vyjadrením tohto súhlasu stráca právo na odstúpenie od zmluvy.
          Naposledy upravené Ludicrous; 30-06-2018, 05:41.

        • nemo
          nemo komentoval
          Upraviť komentár
          Ok, Teslu nikto nebude chciet vratit (ani nasa nova ovca:-), ale ked si fyzicka osoba kupi na alza.sk cinsky elektromobil, do 14 dni ho moze vratit.
      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #36
        A čo vlastne riešite ? Tesla nemá na Slovensku pobočku, neriadi sa slovenskými zákonmi a aj keď sa musia prispôsobovať naše právne predpisy pravidlám únie, nie je to na 100%. Teslu nikto nikomu naspäť nezoberie kvôli zákonu. Aj v Amerike keby od niekoho zobrali Teslu naspäť, je to len aby sa vyhli medializácii a zlej reklame a tam sú silnejšie ochrany spotrebiteľa. V Európe podľa toho ako sa Tesla správa, zabudnite. A druhá vec je, že nikto tú Teslu aj tak vrátiť nechce, také ovce si urobila automobilka, že akceptujú všetko.
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          S tymi ovcami si to nemyslel vazne, vsak?

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Prepáč, tak len ovečky. Alebo ako slušne nazvať zákazníkov, ktorí prepáčia Tesle viac ako by prepáčili iným automobilkám ? Oddaní ?

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Nadšenci? Ale to sa nedá vysvetlit. To musíš mať Teslu aspoň mesiac aby si to pochopil. Tiež som to nechápal ale už hej. Ale nemysli si, že nenadávam na niektoré veci. Ale tie pozitíva 100x prevážia tie negatíva. Aspon u mna.

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Ja viem, niekedy ide rozumné uvažovanie stranou a človek sa nechá unášať niečim výnimočným. Tiež sa o Tesla už aktívne zaujímam, čítam správy o nej atď. čo som ešte pred pár mesiacmi nerobil. Dokonca už uvažujem aj o tom, že si zarezervujem model 3, čo som považoval za hlúposť a aj sa moje uvažovanie o dodaní, cene atď potvrdilo.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Nechapem, naco riesite vratenie elektromobilu, kto by ho vracal, ked ich je zufalo malo.
          Ja som uz bol rozhodnuty kupit konu alebo niro, no cim dalej to vyzera tak, ze hyundai/kia ostava na svojom, ze nechce/nemozze vyrabat. V niektorych krajinach EU uz aspon maju cenniky a rezervacie, no u nas stale nic. Navyse slubene pocty su smutne...
          Nakoniec mozno bude tm3 v rozumnych mnozstvach v EU skor ako ine ev...
          Aj I-Pace ma skor sklamal.- aj ked ma svoje pozitiva.
          Jazdil som teraz dva dni na S-ke a mozno bude 3-ka predsa prva volba.

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Ovce je trosku silne slovo. To je potom kazdy vlastnik EV svojim sposobom ovca. Ziadny EV nie je dokonaly a kazdy ma svoje muchy alebo kompromisne riesenia. Potom je to uz cisto na zaujemcovi, co je ochotny tolerovat, odpustit, co je pre neho nutne a bez coho dokaze zit.
      • davo
        Junior Member
        • Aug 2015
        • 29

        #37
        On-line konfigurátor je volne prístupný pre USA. Dá sa pozrieť aj u nás. Použiť link https://3.tesla.com/model3/design?redirect=no#battery Ak nefunguje link tak zmeniť Locations na USA a objavy sa Design Yours. Zatiaľ funguje oboje.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Cez tesla stranku po zadani USA trh mi to nefunguje, ale cez ten link co si dal mi to ide.

        • nemo
          nemo komentoval
          Upraviť komentár
          Takze uz netreba platit vratnu zalohu $1000. Konfigurator vyzaduje len $2500.
      • juks
        Member
        • May 2018
        • 53
        •      

        #38
        Uz to tu raz bolo, ale zopakujem to komplet:
        Na TM3 je 1000 rezervacia a 2500 zaloha ked nakonfigurujes a chces aby islo tvoje auto do vyroby, ked ide auto do vyroby uz nic nieje vratne, len sa celych 3500 odrata od konecnej sumy vo fakture.
        pre TMS a pre TMX je od zaciatku tohto roka rezervacia 2000, zaloha pri uzatvoreni konfiguracie 23000, cize spolu 25000, ktore su nevratne od momentu ked ide auto do vyroby a rovnako su odratane od konecnej faktury. Vsetky rezervacne aj zalohove platby su bez danoveho dokladu - vycislene je to az v fakture.

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #39
          Uz to tu raz bolo, ale zopakujem to komplet:
          Na TM3 je 1000 rezervacia a 2500 zaloha ked nakonfigurujes a chces aby islo tvoje auto do vyroby, ked ide auto do vyroby uz nic nieje vratne, len sa celych 3500 odrata od konecnej sumy vo fakture.
          Pre TMS a TMX je od zaciatku tohto roka rezervacia 2000, zaloha pri uzatvoreni konfiguracie 23000, cize spolu 25000, ktore su nevratne od momentu ked ide auto do vyroby a rovnako su odratane od konecnej faktury.
          Rezervacne aj zalohy su bez danoveho dokladu - vycislene je to az v fakture.

          Komentár


          • nemo
            nemo komentoval
            Upraviť komentár
            Ako potom vysvetlis, ze sa da dostat do konfiguratora ktory pyta $2500 bez toho, aby mal zaujemca rezervaciu? Samozrejme ze sa teraz bavime len o dodani v US a Kanade.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            To je predsa jasne, tam uz robis priamo objednavku, bez rezervacie.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Ved skus nakonfigurovat a uvidis co sa udeje... realne mozu konfigurovat len ti, co dostanu vyzvu, ze mozu konfigurovat... teda ti, co si uz rezervovali a zaplatili rezervacny poplatok.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Skusal som, mohol som aj zaplatit tych 2'500$ (posledny krok). Ale jasne ze som to nedokoncil lebo by ma poslali medzi trubky a dodanim na SK.

          • nemo
            nemo komentoval
            Upraviť komentár
            Now that everyone in North America has access to the design studio with a reservation, which requires a $1,000 deposit, Tesla is skipping that part of the process and opening the Model 3 design studio to everyone without having to place a reservation first.
            https://electrek.co/2018/07/09/tesla...ator-everyone/

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Nic sa nestane, normalne sa zada objednavka, netreba ziadnu rezervaciu. Pise ze dodanie 2-4 mesiace. Zadal som fake credit card, pustilo ma to dalej, akurat mi na druhej stranke vypisalo, ze sa vyskytol problem s kartou a platba nemohla byt uskutocnena. Ze mi poslali mail s informaciami ako uskutocnit platbu. Mail bol zial tiez fejkovy tak neviem co pisu. Ale chcu len 2500 dolcov, nic viac.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Takze som sa mylil. Vyzera to tak, ze na TM3 je teraz v US moznost konfigurovat rovno bez rezervacie, pytaju len rovno zalohu 2500, zrejme chcu v US predat co najviac aut dokedy je celych 7500.

          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Tak to vyzera. Co je fajn, zda sa, ze veci sa konecne hybu spravnym smerom. Mna zaujalo to dodanie 2-4 mesiace, to je super rychlo. Sice to bol TopSpec DualM Perf ale aj tak, tovaren slape. Na to sa nechyta ani Nissan ani Hyundai/Kia aktualne. Ten kto chcel/chce top verziu Model3 tak mal uplne zbytocne skladat tu 1000$ zalohu, vedia to zjavne dodat velmi rychlo aj mimo poradovnika.

          • nemo
            nemo komentoval
            Upraviť komentár
            Ja len doplnim, ze v pravom hornom rohu konfiguratora je US vlajka, po kliknuti na nu sa da zmenit na Kanadsku, takze to plati aj pre zakaznikov z Kanady.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Ioniq: Rezervacnych 1000 uzcite nebolo zbytocnych, pretoze v US a Kanade vecsina z tych co rezervaciu zaplatili uz maju svoju TM3 doma:-)))
            Urychluju predaj v US pre ulavu 7500 a cim viac aut predaju na blizkych trhoch US a Kanada, tym skor budu v ciernych cislach. Dodavky za ocean su oneskorene cca o mesiac voci dodavkam v US a Kanade, takze auta na ceste za ocean znamenaju vela umrtveneho kapitalu
        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #40
          Tesla chce maximalne urychlit odovzdavamie TM3, chce sa priblizit k 5 minutam, ktore by chceli dosiahnut, ako uz davnejsie avizovali. Preto buducim majitelom posielaju email s procedurou odovzdvania: Ziadaju aby si nastudovali co najviac dopredu, kvoli tomu vyrobili 9 instruktaznych videi o TM3 https://www.tesla.com/support/model-3-videos.
          Learn about your Model 3: You’ll be driving home in as little as 5 minutes from your arrival, so please review the following resources below before your appointment until you are confident and ready to drive off:
          1. Watch Model 3 Tutorial Videos
          2. Review Model 3 Owner’s Manual
          3. Visit your local Tesla Showroom for any additional questions
          WHILE YOU”RE HERE

          Sign & Drive Pickup Appointment
          • Check In
          • Paperwork Signing
          • 5 minute Vehicle Handoff in which we will show you the essentials to enjoy your drive home:
            1. Charging Bundle
            2. Key Access
            3. Vehicle Start/Stop
            4. Park/Reverse/Neutral/Drive

          Komentár


          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Tato 5 minutova odovzdavacka sa mi popravde moc nepaci. Asi som stara skola, ale konfigurovanie a odovzdavanie auta boli u mna vzdy tie dva najviac pamatne momenty Sice tam pri odovzdavani clovek niekedy sedi ako puk, ale vidite pred sebou celu svoju zlozku a na stole 2 kluce a cely sa trasiete ze uz uz je tu ta chvila. Vsetci sa Vam podlizuju a kavicka sem vodicka tam, a co pre Vas este mozme urobit. Akonahle sadnete do auta tak to dako opadne, uz viete, ze tam budete sediet najblizsie 2 roky a pomaly aby clovek rozmyslal co si kupi dalsie V tomto ma nastvali v Audi Centrum Lamac, tam to odovzdanie trvalo snad 2 minuty. 3 podpisy, paci sa kluce, otvarame branu, Audi som uz mal tak nepotrebujem ziadny briefing, takze dovi (ale to som si pokazil sam. Tak nejako sa citi rohlik v supermarkete alebo prasa na bitunku proste pas ludi a dalsi, dalsi, dalsi. Ale lepsie to uz asi nebude pokial nekupujete RollsRoyce alebo nejaku chutovku, takto to bude v buducnosti asi vsade.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Suhlas. Takto sa neodovzdava produkt za tazke tisice...
            Nová doba! Zaplať, zober a vypadni.
            Začali to low cost airlines. Úroveň cestovania doslova úbohá...
            Naposledy upravené Jiri GrandPa; 11-07-2018, 17:07.

          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            Nemaju cas. Pri rezervacii v tomto mesiaci stale pise, ze prve dodavky M3 zacnu v roku 2017 (v buducom case). Tam v Tesle nikto nema cas ani opravit buduci cas na minuly na stranke so stotisicmi navstev, tak sa necudujte, ze nemaju cas sa s Vami vybavovat pre par desattisic €.
        • nemo
          Senior Member
          • Oct 2015
          • 562
          •   

          #41
          Tesla v USA zjednodusuje preberanie modelu 3 a zaroven sme sa dockali aj moznosti vratenia auta bez uvedenia dovodu aj napriek tomu, ze ide o zakazkovu vyrobu:
          trying to eliminate the contracts altogether, simplifying the process to “tap here & you get your car.” He also added, “Then, if you don’t like it for any reason, just return it like any other product.”
          https://insideevs.com/musk-tweet-tesla-tap-buy-return/

          Komentár

          Pracuje...
          X