Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Online rezervacia

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ľubomír Hořava
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 24

    #16
    aj mne prislo az teraz 7:30. ale schvalne som nechcel byt v prvej vlne, rad si to najskor odskusam vypocujem prve testy, necham nech vychytaju chyby, proste staci mi to auto aj v roku 2019/2020, do tej doby bude moja corolka uz babicka no Toyota vydrziiii☺

    Komentár

    • TM3Perf
      Member
      • Jun 2015
      • 83

      #17
      Mne stále nič a to som objednával priamo vo Viedni vo štvrtok

      Komentár


      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Tak by som sa pozrel do svojho účtu (https://www.teslamotors.com/user/login), či to tam už nie je zapísané. Ja som v piatok vybavoval ďalšiu objednávku (pre člena rodiny) a na druhý deň prišlo potvrdenie.

      • TM3Perf
        TM3Perf komentoval
        Upraviť komentár
        Stále nič. Môžem objednať S a zarezervovať X a Powerwall. Nič iné

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        A peniaze z kreditky odišli?

      • TM3Perf
        TM3Perf komentoval
        Upraviť komentár
        No, sú blokované/rezervované. Ak odídu tak zajtra asi.

      • TM3Perf
        TM3Perf komentoval
        Upraviť komentár
        Stále ich mám rezervované. Stále nič nevidím v mojom profile na Tesle. Volal som do Rakúska, vraj musím počkať. No neviem do kedy....

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Zavolaj aj do banky, ze co sa deje preco to neodislo. Mozno budes musiet zrusit objednavku a dat ju nanovo.
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #18
      Predpokladám do konca tohto dňa okolo 300 000 rezervácií. Do konca soboty bolo 276 tisíc.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #19
        rezervovanych 325000 TM3, len 5% rezervovalo 2kusy

        https://twitter.com/elonmusk/status/718112326889529344

        http://www.hybrid.cz/tesla-model-3-n...-000-rezervaci
        Tesla Motors said Thursday it has now received 325,000 reservations for its new Model 3, which it says makes it "the single biggest one-week launch of any product ever."
        Naposledy upravené jux; 07-04-2016, 23:28.

        Komentár

        • Peto
          Junior Member
          • Apr 2016
          • 2

          #20
          Model 3 už má 400 k rezervácii. Roboty budú mať "čo robiť"

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #21
            Pôvodne zverejnené od Peto Pozrieť príspevky
            Model 3 už má 400 k rezervácii. Roboty budú mať "čo robiť"
            Tu (4:56) o tom hovorí viceprezident Tesly:

            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • TM3Perf
              Member
              • Jun 2015
              • 83

              #22
              Takže konečne som sa dostal do Tesly. Cestou do práce som sa zastavil v Tesla Store v Linzi. Chalanisko mi povedal, že síce vidia moju registráciu ale nevidia žiadnu platbu alebo rezerváciu na Model 3. Vraj to bude komunikovať priamo s Holandskom a zavolá mi. Vraj spravili asi chybu vo Viedni ale neviem ako je to možné. Potom bude možné si znovu Model 3 objednať a oni mi pridelia poradové číslo prisúchajúce rezervácií 31.marca priamo v Tesla Store (Nebudem v poradí 500.000 ale asi v prvej 100.000). Dúfam že to konečne bude úspešná rezervácia

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Cize rezervacku mas, ale zaloha knim nepresla.

              • TM3Perf
                TM3Perf komentoval
                Upraviť komentár
                Zatiaľ nemám nič. Čakám na správy od nich.
            • TM3Perf
              Member
              • Jun 2015
              • 83

              #23
              Dnes mi prišiel email, že si mám znovu vyplniť rezerváciu, lebo tú starú nevidia. Tak mám Model 3 už zarezervovaný. K otázke poradia sa vyjadrili Tesláci z Linzu , že (zatiaľ) s tým nič urobiť nevedia. Proste mám teraz poradie ako keby som 31. marca vo Viedni nebol. Super...

              Komentár


              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som vedome rezervoval neskor, odhadujem cca 200k az 250k - dovody ako pisal Ľubomír Hořava.
            • Tomáš
              Member
              • Apr 2016
              • 60

              #24
              Caute, uz davnejsie som kdesi pocul, ze rezervacia TM3 je konvertovatelna na rezervaciu TMS. Chcel som si tuto informaciu overit na oficialnych strankach Tesly, avsak nepodarilo sa mi najst nic, tykajuce sa tejto temy. Vedeli by ste mi povedat, ako to teda s konverziou objednavky je?

              Komentár


              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                Tak to je.
            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #25
              http://www.hybrid.cz/tesla-model-3-o...rocily-400-000

              Komentár

              • Ľubomír Hořava
                Junior Member
                • Jun 2014
                • 24

                #26
                Dnes mi prisla ta skica modelu 3 a to som nebol vo Wiedni, len objednal 01.04. cez net. Fakt ma potesili, vobec som netusil ze to pride aj mne .

                Komentár

                • Jozefr
                  Member
                  • Feb 2015
                  • 192
                  • jozef21601
                  •   

                  #27
                  Inac tu je stranka na sledovanie rezervacii:
                  https://model3tracker.info/

                  Ja tam uz za Kosice svietim na mape ( za SK sme tam zatial len 3ja ), ak by ste sa chceli niekto pridat je to zadarmo. Da sa tam predvolit aj cca ocakavana konfiguracia auta co by ste si vlastne chceli objednat. Nasledne su z toho spravene statistiky. A az pojde Model 3 do produkcie a zacnu chodit prve pozvanky na konfigurovanie, je mozne nasledne na stranke zadat vas dalsi stav objednavky auta a realnu konfiguraciu.

                  Niesu potrebne ziadne osobne udaje. Jedine co treba je email na registraciu, datum objednavky a ako bolo auto rezervovane ci online alebo priamo v Tesla store a ci pred alebo po Unveil event...

                  Video k tomu v anglictine je tu:
                  https://www.youtube.com/watch?v=T-77-8rbx-M

                  Mapa je tu:
                  https://model3tracker.info/public_graphs_world_map.php

                  Komentár


                  • Ludicrous
                    Ludicrous komentoval
                    Upraviť komentár
                    pridal som Zvolen
                    1 ks červená s dotáciou 5000,-€ ;-)

                  • Jozefr
                    Jozefr komentoval
                    Upraviť komentár
                    hej no keby tu dotaciu do vtedy schvalili tak by som nebol proti :-)

                  • Ludicrous
                    Ludicrous komentoval
                    Upraviť komentár
                    snad to do 2 rokov stihnu - skor sa TM3 aj tak nedockame - včera toho bola plna telka aj rozhlas, buduci tyzden ma ministerstvo predstavit ako to bude vyzerat, rozdelit sa ma cca 5 mil € (1000 elektromobilov) tak snad si aj papalašikovia chcu kupit nejaku tu Tesličku, takze preco by si to neschvalili

                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Myslim si, ze dotacia sa na Tesla akykolvek model vstahovat nebude. Aspon pokial nebude mat Tesla showroom na Slovensku. Pretoze dotacia bude mat urcite pravidlo kupy od importera na Slovensku a kedze Tesla zatial tu showroom nema, tak podla mna sa to vstahovat nato nebude. Ale ak schvalia dotaciu je to impulz pre Teslu vybudovat showroom na Slovensku. Osobne si myslim, ze na Slovensku v obdoby, ked sa zacne TM3 vyrabat showroom bude, ale no uvidime.

                  • Jozefr
                    Jozefr komentoval
                    Upraviť komentár
                    hmm tak dotacia uz je na svete... Showroom este nie ale suhlasim s tym ze skor ci neskor bude aj na Slovensku. Len ci to stihnu v 2017.
                • MatejN
                  Member
                  • May 2016
                  • 43
                  • matej62690
                  •   

                  #28
                  Ahojte práve sa niečo deje na Tesla uctoch neda sa pozriet Delivery Estimator pre moj Model3

                  Komentár


                  • matchke
                    matchke komentoval
                    Upraviť komentár
                    Len tam pribudla moznost ulozenia preferencie dodania. Pri late 2018 asi nie je z coho vyberat.

                  • voloda69
                    voloda69 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ja prave dnes pozeram a zmenil sa mi delivery estimator z LATE 2018 na EARLY 2019 :-(

                  • Jozefr
                    Jozefr komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ja by som to az tak neriesil, cim neskor kupis tym viac toho stihnu fixnut ber to tak.
                • voloda69
                  Member
                  • Mar 2016
                  • 126

                  #29
                  Zaciname .......... :-)
                  Tesla Model 3 reservations holders that are non-employees are beginning to receive invitations to design their vehicles through the company’s online configurator. The California-based electric car maker began sending email invitations to select reservation holders, prioritized by reservation sequence and location for vehicle delivery. “Deliveries of Model 3 will be generally prioritized by geography, starting […]

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    #30
                    https://www.teslarati.com/tesla-mode...-motor-option/ Je mozne, ze pohon vsetkych kolies pride na jar 2018, teda skor ako sa povodne tvrdilo, ze v lete 2018. Zaroven pride zrejme aj verzia standardnej baterie z kratsim dojazdom.
                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	model-3-online-configurator-dual-motor-jan-2018.jpg
Videní:	197
Veľkosť:588,5 KB
ID:	21048

                    Komentár

                    Pracuje...
                    X