Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Online rezervacia

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

https://electrek.co/2018/02/08/tesla-model-3-canada/
    TM3ka sa bude dat kupit v Kanade skor ako sa povodne planovalo. Co je dobre aj pre ostatne regiony, lebo sa terminy distrubucie pravdepodobne skratia aj ostatnym. Viacero cakatelov z Kanady poslalo spravu ELECTRIK, ze sa im zmenil termin dodania. Teda auto dostanu skor.

Komentár

Kedy rezervovat model 3 ak si prenho chcem prist do Tilburgu v Jan/Feb 2020? Nie skor ani neskor. Predpokladam verziu Long Range a RWD.

Komentár

• ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ak sa rozbehnu dodavky TM3 tak sa rozbehnu aj otvorenia novych trhov a teda si myslim, ci uz majitel z Ciech, alebo Slovenska nebude musiet ist do Tilburgu v roku 2020. Ak neotvoria trh tento rok tak az buduci, ale 2020 to uz podla mna bude. Nemozu ignorovat ani slapsie trhy, lebo konkurencia nespi a v 2020 to uz budu aj baterky / dojazd a aj viacej modelov, uplne niekde inde ako je tomu dnes.

• Vrso
        Vrso komentoval
        Upraviť komentár
        jux Ked som si pozrel u Teba v praci TMX (zistili sme nefunkcne sklapanie sedadla a pokrcenu kozu na sedadle), tak aj to prispelo, ze som chcel odlozil kupu co najdlhsie neskor. A nebol to ziadny problem. Ved stale maju ludi, ktori chcu auto hned a aj tak musia cakat mesiace. A vyraznejsie to bude pri TM3, kde na kupu cakaju stovky tisic ludi, tak posun nebude problem. Priamo v konfiguratore je moznost posunu dodavky. A okrem toho este isto sa bude dat vymejlovat nieco navyse, ak bude treba. Takze rezervacku by som urobil co najskor. A potom kludne dalsiu kazdy pol rok s tym, ze predchadzajucu zrusis

• jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        obe predne sedadla vymenili za nove.
    Pracuje...
    X