Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Živé vysielanie z predstavenia Modelu 3

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ľubomír Hořava
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 24

    #16
    kto ste to videli skuste spisat co hovoril o tech.parametroch. dik

    Komentár

    • Stano Kurek
      Administrator
      • May 2014
      • 290

      #17
      to bolo take katke? a nic dalej,...?

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #18
        Tesla Model 3






        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • ivan32
          Member
          • Sep 2014
          • 181
          •   

          #19
          Celkovo dobrý dojem len tie svetlá ako z porsche moc nemusím. Kľučky som čakal klasiku nepokaziteľnú ale odpor vzduchu je sviňa. No už nech je to vonku.
          Ináč fakt som čakal že dajú vedieť viac detailov.
          Ale čoskoro bude na nete veľa videí z jázd po tomto predstavení. Nuž ale Musk povedal že čím bližšie k produkcii tým viac info bude tak nás chcú držať v napätí až do konca.

          Komentár

          • ivan32
            Member
            • Sep 2014
            • 181
            •   

            #20
            Komu to nešlo naživo tak už sa to dá pozrieť archivované.
            https://model3.tesla.com/

            Komentár

            • ShadyJM
              Junior Member
              • Nov 2015
              • 14

              #21
              akože myslím že je to adekvatna cena na to ako to vyzera a aky to ma dojazd a zrychlenie do 6 sekund , dobre som rozumel že nebude žiadne "options" teda že bude bez dokupovania vybavenia? čo sa mi asi nepáči je to že to nemá displej- budíky rýchlosti nad volantom. čož sa mi zdá trošku mimo, ale asi na všetko sa dá zviknut pri takej cenovke za elektromobil

              Komentár


              • Vrso
                Vrso komentoval
                Upraviť komentár
                Options urcite budu. Elon povedal, ze aj bez options to je vynikajuce auto.

                K budikom: mozno sa zasvieti ten panel, co tam vidime alebo rataju s tym, ze o 2 roky uz nebudes potrebovat vediet, ako rychlo ides. Bude to robit AP podla znaciek a offset nastavenia.
            • ShadyJM
              Junior Member
              • Nov 2015
              • 14

              #22
              aha, ja som to vtedy pochopil tak že nastavenia nebudu, ale sekalo mi video tak som vela toho nezachytil ešte aj z mojou angličtinou. tak ja si myslím že vodič by mal vedieť ako rýchlo ide. teraz neviem ako je to stým autopilotom to som nezachytil ale hoborilo sa tuším že autopilot na model 3 nemá byť. tak nwm

              Komentár

              • TM3Perf
                Member
                • Jun 2015
                • 83

                #23
                Zhrnutie pre americky nehovoriacich:
                Autopilot bude vo všetkých modeloch 3
                Dojazd 350km - chcú ho určite zvýšiť
                Dostatok miesta pre 5 dospelých osôb
                Cena 35000 dolárov
                Vraj aj bez príplatkov to bude perfektné auto
                Veľký dôraz na bezpečnosť
                Dúfam, že som nič nezabudol

                Komentár


                • Hasky
                  Hasky komentoval
                  Upraviť komentár
                  Co sa tyka autopilota, tak skor hovoril, ze kazdy Model 3 bude mat autopilot bezpecnostne prvky (napr. automaticke nudzove brzdenie).
                  Samotny autopilot bude najskor za priplatok.

                • JanoS
                  JanoS komentoval
                  Upraviť komentár
                  Nezabudnite ze USA a Europa pocitaju dojazd inak.
                  Model S, v amerika 240 miles, v anglicku 275 miles !
                  Takze ak to prenesieme na model 3 a jeho 215 miles v USA, tak je to europskych 396km (!)
              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #24
                Jazda v Modeli 3
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                • Jozefr
                  Member
                  • Feb 2015
                  • 192
                  • jozef21601
                  •   

                  #25
                  uz je predstavenie aj na youtube nieje to treba pozerat cez Tesla.com je to tam pomale:

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #26
                    Štvorkolka bude voliteľná výbava
                    Základná verzia bude mať zrýchlenie z 0 na 100 pod 6 sekúnd. A budú oveľa rýchlejšie verzie Modelu 3 v ponuke.
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • Juro
                      Administrator
                      Gold Member
                      • Mar 2014
                      • 2208
                      • juraj1702
                      •   

                      #27
                      Bjornov záznam: https://www.facebook.com/BjornsTesla...type=2&theater
                      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                      Komentár

                      • Juro
                        Administrator
                        Gold Member
                        • Mar 2014
                        • 2208
                        • juraj1702
                        •   

                        #28
                        Už je Model 3 aj na ich stránke: https://www.teslamotors.com/en_EU/model3
                        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                        Komentár

                        • TM3Perf
                          Member
                          • Jun 2015
                          • 83

                          #29
                          Dojazd 350km, nie 400km JanoS

                          Komentár


                          • JanoS
                            JanoS komentoval
                            Upraviť komentár
                            Tá nemecká stránka to bude len preklad priamo z americkej verzie.
                            Ak sa pozrieš ako vyzerajú oficiálne parametre modelu S alebo X, tak tam uvidíš dva systémy meraní:

                            Model S 70D
                            V Európe 442 km (NEDC) alebo 275 mi (NEDC)
                            V Amerike 240 mi (EPA)

                            NEDC = https://en.wikipedia.org/wiki/New_Eu..._Driving_Cycle

                            Takže ak sa chceme porovnávať s inými Európskymi elektromobilmi, mali by sme o Modele 3 tvrdiť že bude mať dojazd 400km.
                        • voloda69
                          Member
                          • Mar 2016
                          • 126

                          #30
                          Exterier/dizajn vyborny, ale ten interier ma velmi nenadchol, hlavne to riesenie displeja, otoceny ja na sirku, to vyzera ako keby tam mal niekto zapnuty notebook, je to mimo zorneho pola vodica, horsia kontrola paramaterov pocas jazdy a vsimol som si, ze ked na videu od Bjorna, mal chlapik co to soferoval koleno az pri lavom dolnom rohu toho displeja (cize budem do toho kopat ?) + je ten displej na podstavci, to tam staci pustit nejake deti a urvu to :-). No mozno sa myslim a v skutocnosti nic z vyssie pomenovaneho nie je problem. Pekny den.. :-)

                          Komentár


                          • JanoS
                            JanoS komentoval
                            Upraviť komentár
                            Tiez nie som velmi nadseny z toho displeja, ale verim ze design team v Tesle su profesionali a nie hlupaci, a preto do finalneho modelu daju nieco co vydrzi a bude ergonomicke a super.

                            Ked som bol pred mesiacom v Zeneve na autosalone, tak som si vsimol ze vsetky prototypy a futuristicke auta mali vsade obrazovky -- najcastejsie prilepene ipady Nova skodovka ich mal asi 5, a jeden VW mal asi 10 obrazoviek vo vnutri. Niektore vyzerali ze su prilepene paskou
                            Takze to je asi novy trend.

                          • voloda69
                            voloda69 komentoval
                            Upraviť komentár
                            som si myslel, ze TESLA je ina :-). Tiez si myslim, ze ked sa im na to vrhne velka kritika, tak to nejako upravia, avsak tym sa moze posunut termin dodania, iba ak by s tym pocitali :-)
                        Pracuje...
                        X