Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kto plánuje kúpiť Model 3?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Buteo
    Junior Member
    • Mar 2016
    • 1

    #31
    Chystáte se někdo na reveal 31.3. z Prahy do Drážďan?

    Komentár

    • JanoS
      Member
      • Aug 2015
      • 95
      •   

      #32
      Ja som dnes telefonoval do Tesly Zurich, potvrdili mi ze budu brat rezervacky od 9 rano ked otvoria.
      Treba mat so sebou kreditku a ID (pas), jedna rezervacia potrva odhadom 2-3 minuty, a ked som sa pytal aky je zaujem tak potvrdili ze kazdy den im vola niekolko ludi

      Budem tam 8:55 vo stvrtok aj s kreditkou! A potom pridu 2 roky cakania..

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #33
        Rezervácia Modelu 3 bude možná vo viedenskej Tesla predajni už 31. Marca, podľa manažéra predaja vo Viedni. Len treba rátať s dlhým čakaním.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Kto si pocka, ten sa docka. Fotky americanov ci kanadanov, ktory uz teraz sedia pred showroomami Tesiel su uz na internete FB Tesla Motors.
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #34
        V Sydney už čaká vyše 50 ľudí a podobne aj v Melbourne.



        http://www.gizmodo.com.au/2016/03/he...eslas-model-3/
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • JanoS
          Member
          • Aug 2015
          • 95
          •   

          #35
          Hlasim 70 ludi vo fronte v Zurichu tesne pred otvorenim!

          Komentár

          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #36
            Vo Viedni je trochu chaos. Bol som tretí v poradí. Rezervačné číslo: Model 3 RN108708638

            DÁ SA REZERVOVAŤ LEN NA KREDITNÚ KARTU !!!!!!!
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár


            • romiix
              romiix komentoval
              Upraviť komentár
              Gratulujem
              Predpokladám, že letáčik so špecifikáciou Ste nedostali.

            • JanoS
              JanoS komentoval
              Upraviť komentár
              Rezervačné číslo nenesie žiadnu informáciu, môžeš ho kľudne zmazať. Ja mam čislo o milión nižšie ako ty...

            • Juro
              Juro komentoval
              Upraviť komentár
              Ďakujem, žiadne špecifikácie a ani fotku nikto nevidí. Predo mnou bol ešte jeden Slovák (bol druhý), a bral dve autá. Prvý bol Rakúšan čo sa predbehol pred nás, aj keď my sme boli prvý.

            • Juro
              Juro komentoval
              Upraviť komentár
              Ten Slovák predo mnou musel zrušiť objednávku, a vytvoriť druhú neskôr, tak som ostal prvý na SK.
          • JanoS
            Member
            • Aug 2015
            • 95
            •   

            #37
            Už je tam!

            Každý mohol rezervovať 1 alebo 2 kusy. Žiadne informácie neboli. Dali nám fajn občerstvenie

            Komentár


            • romiix
              romiix komentoval
              Upraviť komentár
              Tzn. ak chce niekto 5 áut, nemôže?
              Dá sa pri porovnaní Vášho a Jurovho čísla odvodiť nejaké poradie, alebo sú čísla náhodné?

            • JanoS
              JanoS komentoval
              Upraviť komentár
              Nie, maximum su 2 auta na osobu. Cisla su nahodne, uz asi od septembra 2015. Dovtedy boli pekne sekvencne.

            • romiix
              romiix komentoval
              Upraviť komentár
              Obmedzenie na dve autá sa mi zdá proti biznisu. Mohli mať lepšie uvádzacie čísla predajov.
              Od sekvenčného číslovania asi upustili aby boli vidno iba predajné čísla ktoré uvedú oni sami. Škoda...
          • voloda69
            Member
            • Mar 2016
            • 126

            #38
            Cauko, nejake drobne info, co sa od TESLA 3/E ocakava, leakage .......
            We’re about 24 hours away from the Model 3 unveil and it’s time for everyone to show their cards. Tesla, in an age when secretive tech companies like Apple can’t keep any of its p…

            Komentár


            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Mam taky pocit, ze Tesla prekvapi a predstavy dve verzie. No uvidime nepredbiehajme. Zajtra si to v klude pozriem.
          • TM3Perf
            Member
            • Jun 2015
            • 83

            #39
            Počujte, mne to vo Viedni stiahlo 1000€ z karty ale žiaden mail mi nedošiel. Mám to začať riešiť ??

            Komentár


            • romiix
              romiix komentoval
              Upraviť komentár
              Zatiaľ máš status "sponzor"

            • JanoS
              JanoS komentoval
              Upraviť komentár
              Nie. Naloguj sa na MyTesla a ak tam vidis rezervaciu tak ziadna panika.

            • TM3Perf
              TM3Perf komentoval
              Upraviť komentár
              Vytvoril som si teraz konto s rovnakým mailom ako som zadal pri platbe. Samozrejme tam moju teslu nevidím.

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Nemas to v spame? Alebo nemas nahodou zoznam e-mail klienta? Lebo ten robi sem tam divne veci. Ja napriklad so zoznamom a cesky seznam je vraj to iste, nemozem posielat alebo primat niekomu a od niekoho so zahranicia. Ono to sem tam funguje a sem tam nefunguje ale niekde to nefunguje vobec. Niekedy e-mail pride o 24-48 hodin a niekedy nepride vobec.

            • TM3Perf
              TM3Perf komentoval
              Upraviť komentár
              Mám Gmail. Pozeral som SPAM aj všetky priečinky. No, počkám teda 48h a potom im napíšem na podporu niekam.

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Jo pockaj 48 hodin, ale priebezne si to kontroluj, lebo teraz tam maju asi chaos a moze byt, ze je system pretazeny a aj to moze byt dovod, preco ti to zatial nedoslo.
          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            #40
            http://autozurnal.ta3.com/tesla-odha...red-predajnami

             

            Komentár

            • Peto02
              Member
              • Mar 2016
              • 86
              • peter83511
              •   

              #41
              Kolko ludi zo Slovenska nakoniec zaplatilo zalohu za rezervaciu? Ja sa hlasim :-) Momentalne figuruje na prvej strane cislo 31 tych, ktoti planuju auto kupit. Kolko moze byt potencialne dorucenych aut na Slovensko? Podla mna by Tesla mohla u nas zriadit aj Store a Servis.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Predpokladam, ze po Teslu Model 3 sa uz do Tilburgu nebude musiet chodit. Elon povedal, ze do konca roka 2017 chce Tesla vybudovat 7200 superchargerov. Nepamatam si ci to cislo bude aj s destination chargring, alebo same. A 441 showroomov, tak jeden by mohol byt aj v CR a jeden SR. Dufam, ze som si to dobre zapamatal. Ono teraz uz maju oni aj statistiku, kto si objednal TM3 a aj z ktorych krajin. Podla mna aj to bude rozhodujuce pri budovani a otvarani novych showroomov.
                Naposledy upravené ICE666SVK; 01-04-2016, 17:45.
            • Ľubomír Hořava
              Junior Member
              • Jun 2014
              • 24

              #42
              tiez sa hlasim ze som si toho krasavca rezervoval. Nepozna niekto rozmer auta...hlavne sirku? uz som bol odmerat vjazd do garaze a S, X by nevosli. Je to len 220cm 😯

              Komentár


              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                Presné rozmery Modelu 3 zatiaľ neboli zverejnené ale má byť vraj približne o 20% menší než Model S.
            • Juro
              Administrator
              Gold Member
              • Mar 2014
              • 2208
              • juraj1702
              •   

              #43
              Tesla má už 198000 rezervácií. http://www.bloomberg.com/news/articl...up-to-the-hype
              Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
              Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

              Komentár


              • Ľubomír Hořava
                Ľubomír Hořava komentoval
                Upraviť komentár
                myslite ze sa tam pocitaje aj tie, čo im ešte neprišiel potvrdzovaci mail? lebo takých nás e ešte mnoho.

              • Peto02
                Peto02 komentoval
                Upraviť komentár
                Momentalne uz 232.000 rezervacii: https://twitter.com/elonmusk
            • Ricky75ba
              Junior Member
              • Apr 2014
              • 17

              #44
              Mam potvrdenu rezervaciu 😉👍🏼

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #45
                Elon plánuje dať nejaký darček pre tých čo stáli v rade. Malo by byť medzi nimi aj dosť Slovákov.
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	darcek.JPG
Videní:	96
Veľkosť:20,7 KB
ID:	8605
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár


                • romiix
                  romiix komentoval
                  Upraviť komentár
                  Som zvedavý, čo za darček dostanete
              Pracuje...
              X