Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kto plánuje kúpiť Model 3?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Hati
    Member
    • Jan 2016
    • 77
    •      

    #91
    hybrid.cz/tesla-prekvapiv...mobilu-model-3

    Komentár


    • MatejN
      MatejN komentoval
      Upraviť komentár
      Ooooo vyzera to tak ze menim svoju konfiguraciu :-)
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #92
    Podľa mňa super ponuka. Asi najlepší pomer cena / dojazd. Podľa mňa ak človek obmedzí diaľnicu na 110 - 120, prejde južnou trasou z BA do KE aj na jedno nabitie.

    Komentár

    • Cedko
      Junior Member
      • Oct 2018
      • 11

      #93
      Ahojte vsetci. Som tu na fore novy. Chcel by som sa spytat na vas nazor.
      Rezervoval som si Teslu Model 3. Zijem a pracujem v Rakusku, tak som si to objednaval priamo tu. Ide teraz o to, ktoru verziu si teraz vybrat.
      Auto by som vyuzival najviac na cestu do prace (15km), ale aj na cestovanie na SR (par krat do roka).
      Celkova vzdialenost na SR je cca 460km, z toho 80km po klasickej ceste, ostatok cca 380km po dialnici.
      Najprv som uvazoval, ze by som kupil zakladny model so SR dojazdom. Len to by vyzadovalo asi 2 a viac dobiti na tejto trase.
      Pauzy ani nie su taky problem (kedze by sme casto cestovali s dietatom), len sa bojim, ze ked Tesla 3 pride na europske trhy, tak Tesla nabijacky (pripadne aj ine) budu konstatne preplnene, a to cakanie sa tym padom dost predlzi.
      Tak uvazujem o vacsej baterke, len to uz ide samozrejme dost do penazi, a neviem ci by to stalo za tie peniaze.
      Myslite, ze s Long range modelom by sa to dalo absolvovat teoreticky na jedno nabitie (110-120km/h na dialnici)? Zaujalo ma aj Mid-range model, s tym by bolo ale nutne minimalne 1 zastavka na dobitie.
      Co si o tom vsetkom myslite?
      Kolko odhadujete konecnu cenu SR, MR, LR v Europe, bez premium vybavy (ak to vobec budu niekedy ponukat)-viem, ze su to este len dohady?
      Diky moc. :-)

      Komentár

      Pracuje...
      X