Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kto plánuje kúpiť Model 3?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Nikel
    Junior Member
    • Mar 2017
    • 4

    #61
    Prosim vas viete este niekto este potvrdit ci avizovana zakladna cena pri nakupe modelu 3 vo viedni je 35.000USD s DPH alebo bez DPH.

    Komentár


    • leo
      leo komentoval
      Upraviť komentár
      Myslím si, že teraz to ešte nevie nikto potvrdiť.. Možno iba Elon..

    • Peto02
      Peto02 komentoval
      Upraviť komentár
      Ak mam byt uprimny, tak ked som si 31.3. rezervoval Model 3 tak som mal tiez informacie o cene 35.000 a ani len netusil ze je to bez DPH (v USA velmi bezne). Ked som si vsak zacal zistovat veci okolo Tesly a na vyskusanie spravil nezavaznu online rezeraciu na Model S (na EU stranke je napisane ze cena nezahrnuje DPH), tak az potom som si precital v pokynoch ze mam zaplatit DPH vo svojom state a poslat do Tesly potvrdenie o zaplateni. Ci uz v roznych statoch USA ci Europy kazdy plati inak, resp. kto berie na firmu si DPH moze odpocitat. Skoda, ze vsetky dotacie od statu su len financny prispevok na ktory sa skladaju vsetci obcania statu (a potom na tu dotaciu bezni ludia nadavaju). Ak by stat len odpustil DPH za registraciu elektromobilu, tak by to bolo velke plus a verim ze vela ludi by si ho aj kupilo.
  • ivan32
    Member
    • Sep 2014
    • 178
    •   

    #62
    Bez DPH plus poplatky a skôr online ako vo Viedni a skôr v €.

    Komentár

    • Nikel
      Junior Member
      • Mar 2017
      • 4

      #63
      TERMIN Dodania

      Otazka na vsetkych. Co si myslite kedy je mozne ocakavat dodanie Modelu 3 ak sa spravi registracia tento mesiac, cize marec 2017. Je realne ocakavat termin dodania prvy polrok 2019? Dakujem...

      Komentár


      • JanoS
        JanoS komentoval
        Upraviť komentár
        Doporucujem pouzit http://www.model3counter.com/
        Staci vyplnit kedy ti presne prislo potvrdenie rezervacie a dostanes odhad dodania auta.
        Ja som objednal o 8 rano osobne v obchode, a som vraj 70412 v poradi, a moje auto bude dodane v Decembri 2017 (nadej umiera posledna)

        Pre ludi co objednaju teraz je tam odhad Marec 2019.

        Samozrejme nieje to oficialne.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        To čo píšeš hore veštenie z krištáľovej gule.
        Keď ľudia zistia že za 35000$ dostanú najslabšiu batériu a žiadne hračičky a reálna cena v Europe bude nad 45 000€ s DPH tak bude tak veľké množstvo storna že sa môžeš kľudne posunúť o niekoľko tisíc miest dopredu.
        A medzitým sa objavia za tu cenu iné autá v podobnej výbave a dojazde čo je len dobre.

      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Už som písal dávnejšie, že reálna cena v EÚ nebude nízka, myslím, že najlacnešie verzia okolo 45 tis. ako píše Jiri, to je dobrý odhad. Žiadne ľudové autíčko.
    • mozeg
      Member
      • Dec 2015
      • 439
      •   

      #64
      Pockame a uvidime. Tiez si myslim ze po zverejneni cien a vybav tak 30 percent objednavok sa zrusi. Proste tesla ukazala ze je tu pol miliona ludi ktori su ochotni kupit elektromobil za slusne praxhy, ostatne automobilky ziskali dva roky casu na prodiuder a ziskanie zakaznikov na svoju stranu. Ocakavam boj o zakaznika. A zaroven sa tesim ze sa elektromobilita niekam posunie.

      Komentár

      • Tomáš
        Member
        • Apr 2016
        • 60

        #65
        Áno, zruší sa veľa objednávok, ale treba rátať aj s tým že mnoho objednávok pribudne (v prípade, že sa TM3 ukáže ako naozaj dobré auto). Veľa ľudí čaká práve na to - alebo na auto s podobným dojazdom.

        Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #66
        Urcite sa daco zrusi, ale aj pribudnu objednavky. Ja si myslim, ze drviva vecina co si vystala radu pred showroomami, tam nestala preto, aby to teraz rusili a predpokladam, ze vela z nich pojde po full verziach. Tak trebarz tu: http://www.teslarati.com/model3track...5k-base-model/ je uverejneny prieskum, kde sa pytali ludi aku TM3ku chcu. Z prieskumu vypliva, ze len 7% opytanych si vraj kupi TM3 v zakladnej vybave. cize 93% si bud nieco dokupi alebo planuju kupit full verziu. Az takmer 40% opytanych by si priplatilo za bateriu s vyssou kapacitou. Samozrejme ten prieskum bol robeny v USA a na vzorke 6300 respondentov, ktory su cakatelia na model 3, co je pri viac ako 400 000 rezervaciach malo. No uvidime, podla mna o vsetkom rozhodne zakladna cena v krajinach mimo Severnej Ameriky a kapacita baterky a snou spojeny dojazd.

        Komentár

        • voloda69
          Member
          • Mar 2016
          • 126

          #67
          pockame 3 mesiace a uvidime co sa bude dat kupit a za kolko aspon pre Ameriku :-)

          Komentár

          • mozeg
            Member
            • Dec 2015
            • 439
            •   

            #68
            Za mna aj 40kWh baterka je super oproti tomu co je dnes. Nechame sa prekvapit.

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #69
              Ked sa objednavaju rovno 2 modely TM3
               
              Naposledy upravené ICE666SVK; 14-07-2017, 19:56.

              Komentár


              • Peterka
                Peterka komentoval
                Upraviť komentár
                Pekne, ale cakat dva roky.... dovtedy snad bude elektromobila o dost dalej :-)
                Nechcem rypat, ale ICE666 bud miluje makke "i" alebo nema rad ypsilon "y" :.-D (modeli, vypliva..)
                Naposledy upravené Peterka; 14-07-2017, 15:01.

              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                pred par dnami som sa minal v Liskovej s tymto Ioniqom v Lubosovom videu (SPZ DK.....)
            • nemo
              Senior Member
              • Oct 2015
              • 562
              •   

              #70
              "Tesime sa" www.alza.cz/tesla-3-d5069515.htm

              Komentár

              • Peterka
                Member
                • May 2017
                • 196
                •      

                #71
                Fanúšik Tesly a budúci majiteľ Tesly Model 3, Juraj Kapšo, nám porozprával, prečo si kúpil elektromobil a čo si na ňom najviac cení.

                Komentár

                • Peto02
                  Member
                  • Mar 2016
                  • 86
                  • peter83511
                  •   

                  #72
                  Na oficialnych strankach Tesly v sekcii FAQ pre Model 3 je uvedene ze mimo USA sa zacnu dodavat az ku koncu 2018! Maju tam odkaz aj na pribliznu dodavku podla konfiguracie First Production, Standard alebo Dual. Mne to pre vsetky konfiguracie pise zaciatok 2019 a to som bol osobne na pobocke pred odhalenim 31.3.2016 (podla mna medzi prvymi 50.000) a tak som cakal ze sa k autu dostanem niekedy jar/leto 2018. Dost ma to sklamalo :-(

                  https://3.tesla.com/model3/delivery-estimate

                  Komentár


                  • MatejN
                    MatejN komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ja mam odhadovanu dodavku tiez zaciatok 2019 objednavane 05/16

                  • Martin V
                    Martin V komentoval
                    Upraviť komentár
                    Tiez som bol rano o 10:00 31.3.2016 osobne vo Viedni a preto som ocakaval ze bude dodavka niekedy v jun jul 2018 ale z tychto odhadov som smutny toto som necakal.

                  • MatejN
                    MatejN komentoval
                    Upraviť komentár
                    Dnes sa zmenila predpokladana dodavka na LATE 2018 (mal som EARLY 2019)
                • Juro
                  Administrator
                  Gold Member
                  • Mar 2014
                  • 2208
                  • juraj1702
                  •   

                  #73
                  A takto to vyzerá. Inak ani mi nejde prihlásiť do môjho účtu na Tesla stránke.
                  .
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	estimate.jpg
Videní:	91
Veľkosť:157,8 KB
ID:	17088
                  Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                  Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                  Komentár


                  • Jiri GrandPa
                    Jiri GrandPa komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ja som rezervoval vo February 2017 a mam delivery Late 2018.

                  • Ľubomír Hořava
                    Ľubomír Hořava komentoval
                    Upraviť komentár
                    čo viem tak všetci maju Early 2019. Ja tiež a objednavka 01.04.2016.
                    Vysvetlujem si to tak, že kto ma už teslu S/X, bude uprednostneny.

                  • Hody
                    Hody komentoval
                    Upraviť komentár
                    jj, myslim ze aj vo FAQ pisu, ze majitelia S/X maju prednost. V zasade oni podporovali a "financovali" vyvoj 3, takze to maju kvazi za zasluhy :P
                • ShadyJM
                  Junior Member
                  • Nov 2015
                  • 14

                  #74
                  no tak to asi kašlem, early 2019 to by som nevydržal, registroval som 30 augusta 2016.. kupim asi bazarové Sko. pozeral som na oficialnej stranke tesly bazarove Ska z Holandska a tam maju ceny ešte o 10 000EURO menšie ako v nemecku/rakusku.
                  mimochodom vratia mi zalohu ak sa mi podari zrušit na tu trojkou? mate stym niekto skusenosti? diky

                  Komentár


                  • JanoS
                    JanoS komentoval
                    Upraviť komentár
                    Jasne, zalohu vratia, len to moze trvat 1-3 mesiace.

                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Preco chces rusit objednavku a cakat na vratku zalohy? Tesla tusim od zaciatku ako videla velky zaujem sama navrhovala prechod od objednavky TM3 na TMS alebo TMX a tusim to stale trva. Tak sa poimformuj, ze mas zaujem ale uz o iny model, len by nebol novy, ale bazarovy a ci sa moze ta 1000ka presunut tam a mas to lepsie a rychlejsie. Peniaze vratit bude trvat dlhsie ako ked maju dodat auto a len doplatis.
                • mozeg
                  Member
                  • Dec 2015
                  • 439
                  •   

                  #75
                  U nas tiez padlo rozhodnutie ze sice pockame ale vzhladom na termin dodania ideme do ineho EV. Tento september bude zaujimavy uz len z pohladu noveho leafa. Ceny ojazdenych S prave vzrastli nakolko cakat dalsie 2 roky nedava zmysel.

                  Komentár

                  Pracuje...
                  X