Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla Autopilot 3.0

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Tesla Autopilot 3.0

"On-ramp to Off-ramp" uz v Septembri.

Click image for larger version  Name:	screenshot-www.tesla.com-2018-08-02-13-54-18.png Views:	1 Size:	439.0 KB ID:	26840Click image for larger version  Name:	screenshot-www.tesla.com-2018-08-02-14-12-18.png Views:	1 Size:	249.2 KB ID:	26842
    Naposledy upravené nemo; 02-08-2018, 14:17.

Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	screenshot-www.tesla.com-2018-08-04-12-42-24.png
Videní:	1
Veľkosť:80,5 KB
ID:	26902

Komentár

we'll get to full self-driving next year. I don't think anyone else is on track to do that.
      No one is even close when you look at all the competitors?
      I would say unless they're keeping it incredibly secret which is unlikely I don't think any of the car companies are likely to be a serious competitor.
      Will they ever be a serious competitor from your perspective?
      In self-driving - I don't think so they're just not good at software and this is a software problem.
      https://www.youtube.com/watch?v=D_qfp2YQ0Xk
      Asi v 32 minute.

Komentár

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Nechcem byt pesimista ale spolahlive self-driving nie je iba software. Tesla zatial spolieha iba na opticke riesenie. Vcera bola hmla, nijako husta, a kamera jednoducho nevidela ciary, ktore boli velmi zretelne namalovane (rakuska dialnica). Aj ked musim uznat ze verzia 9 je lepsia ako 8 v tomto aspekte.
        Ked je pekne isto maju riesenie. Ale ked zacne prsat, snezit a podobne je cisto opticke riesenie IMHO nemozne.

• jeeff
        jeeff komentoval
        Upraviť komentár
        To si osobne nemyslim, LIDAR ma v hmle a dazdi daleko viac problemov (vidi este menej ako kamera). Co moze mat Tesla problem je stereo videnie, taku kameru ma len v predu, ostatne su single kamery a jedine na co sa moze spoliehat je ich kalibracia + ultrazvuk (preto auta okolo dost poskakuju).

Ja osobne ale verim, ze sa im to podari a ze kvalitativne budu na urovni LIDAR technologii a za hmly / dazda budu na tom lepsie.

• nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        "Tesla zatial spolieha iba na opticke riesenie."
        Ja by som povedal ze: "priroda sa spolieha iba na opticke riesenie", tak preco si to komplikovat...

• Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        To mas svatu pravdu ale v okamziku, ked autonomna Tesla v hmle ktora by sa dala krajat havaruje, tak ma Tesla na krku sud. Ludia su od prirody blbi (a cim dalej tym blbsi, rozmyslat totizto boli) a kludne zapnu autonomne riadenie aj v tom najhorsom pocasi. Vid tych mrtvych Amikov co si zapli terajsieho autopilota a bolo im jedno kam auto ide...

• jeeff
        jeeff komentoval
        Upraviť komentár
        Tesla uz teraz upozornuje, ze ma zle videnie (napr. bocnych kamier), ja predpokladam, ze bude vediet detekovat aj hmlu a vtedy odmietne autonomne funkcie (ako stary HW odmietol, ked som mal napr. radar zasraty od snehu).

• Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Hmla alebo huste snezenie nie je pri terajsej technologii problem. Kto mal niekedy v aute Night Vision tak vie, ze aj husta hmla zazracne zmizne a vidite na 200m, aj ked su vsetci naokolo vas slepi a funguje to aj cez den. Jediny problem je, ze musite pozerat na display a nie cez okno, ale pocitac to vie vyriesit za vas Priplatok za Night Vision bol toho casu okolo 1100€ a to bolo 7 rokov dozadu. Odvtedy isla dopredu tech aj znizenie nakladov, a realne ta kamera s celym SW stoji mozno patinu. To je urcite ciastka, ktoru by si majitelia bez problemov priplatili...
    Pracuje...
    X