Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Videa z predstavenia modelu X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    Videa z predstavenia modelu X

  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #2
    Pekne ho predstavili. Ja som ho pozeral cez tesla stranku, kde bude sa dat objednat, zatial sa da len rezervovat. Z toho kokpitu ako v helikoptere nie som dva krat nadceny. Uz som sedel v jednom aute, ktore to malo len o asi 10cm posunute do strechy. Slnko cloveka moze poriadne oslnit a ak tam mam mat clonu, tak naco mi je take okno a navise sofer sa ma venovat soferovaniu a nie kochat sa vyhladom na nebo. Mozno tak pri nabijacke. No to je len moj nazor. Ale to asi vsetky modeli nebudu mat toto. Vysvetlenie sokolych dveri a ich opodstatnenie na parkovyskach medzi autami, bolo super. Garaz by mala byt pre mesiu speditersku dodavku a otvorite dvere aj v garazi. A to naco som sa tesil u tochto auta teda tazne zariadenie, plus kolko veci tam bolo v aute, to bolo super. Zas to bude o nieco zaujimavejsie v elektromobilizme. Tesim sa na videa majitelov aut.

    Komentár


    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Neviem či si niekto všimol. že vodič toho prveho auta, ked vystúpil a zatvoril dvere, tak dvere sa sami po chvilke otvorili. Elon ich potom musel zatvorit.Nie je to naznak prveho problemu?..To samovolne ovorenie dverí?..

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Vsimol som si to. Prehral som si to este raz a zda sa mi, ze sofer, ktory auto doviezol, to len privrel a dvere sa zdali byt zavrete ale nasledne sa odtvorili a ked ich zatvaral Elon, tak on mal aj mikrofon pri sebe a tie dvere mali ten zvuk ktory je pri dverach, ked ich riadne zavre clovek. A potom sa tie dvere uz neotvorili. Na druhej strane, ked si objednas teraz Model X, tak sa k tebe dostane az na buduci rok. Elon sa vraj vyjadril, ze od rezervacie/ objednavky terajsej najneskor do 12 mesiacov a dovtedy, uz majitelia hodne veci vychytaju si myslim.
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #3
    Neviem ci je to pravda, ale to celne sklo by malo byt z tzv. smartglass a do urcitej casti nad hlavou by sa mala dat elektricky regulovat priehladnost az do uplnej nuly. Kedze to nepredstavil, tak asi uvidime z po prvych rencenziach ako to je. Inak prezentacia bola super aj s malym odkazom na VW

    Komentár


    • JanoS
      JanoS komentoval
      Upraviť komentár
      To je len spekulacia z fora, ziadne signaly pre to niesu, a ak by to tam bolo tak by sa Elon rano pochvalil...
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #4
    Tu vidno stmavenie, ale moze to byt len folia...
     

    Komentár

    • MravecSK
      Member
      • May 2014
      • 214

      #5
      Este jedna rychla recenzia..
       

      Komentár

      Pracuje...
      X