Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Testovanie Modelu X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #16
    Mne sa paci aj Sko aj Xko. Sedan ci SUV no tot otazka. Kazdy potrebuje auto na nieco ine a ma svoje priority. Tak ako ma Sko svojich priaznivcov, tak bude mat aj Xko.
    Skovy model je tu uz dlhsie a je lacnejsi a ma dlhsi dojazd ako bude mat Xko, ktore bude drahsie a tazsie. Sko nema a asi ani v buducnosti mat nebude tazne a to bude dominancia Xka.
    Uz vidim amikov ako si tahaju privesi z clnmi ci stvorkolkami, sneznimi ci vodnymi skutrami, alebo dake ultralighty.

    Co sa tika elektronickych vychtaviek v autach, ci posuvne dvere, vyklapacie dvere, alebo el. otvaranie ci zatvaranie kufra, ma to svoje opodstatnenie. Ked vidim ako niekto hlavne zatvara dvere a doslova nimi tresne, no tak ked to urobi X-krat, tak to vedie k poskodeniu sucasti dveri, tesnenia a podobne. A sokolie dvere budu mat senzory, aby nedoslo k nechcenemu otvoreniu dveri v priestoroch, kde je nizky strop a dvere by sa poskodili.

    Komentár

    • Heros
      Member
      • Oct 2014
      • 76

      #17
      Jel jsem v Sku zkusebni jizdu. Naprosto ( pro mne ) nevhodne, nizke nastupovani a hlavne vystupovani. V tomto je to vlastnost sportaku, podobne jako Skoda 110 R,ktery jsem kdysi vlastnil. Tenkrat mi to nevadilo..Bylo mi 20. Dnes uz ano a v budoucnu asi jeste vic... kolena..Hlavne proto jsem si objednal Teslu X, ktera je vyssi. Lide zapominaji, ze sokoli jsou jen zadni dvere. V garazich je nemusi nakonec vubec pouzivat, kdyz na to prijde. A krome toho maji el.zaklopku, cili nahore reaguji na prekazku.. Velmi se uz tesim..Koupe v lednu..

      Komentár

      Pracuje...
      X