Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Consumer Electronics Show) 2015 Tesla Model X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    Consumer Electronics Show) 2015 Tesla Model X

  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 698
    •   

    #2
    vobec sa mi nepaci

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      No Teslu model S som uz videl aj nazivo a je onej dost popisane a aj natocene. O Tesle Model X som toho az tak nevidel a este sa seriovo nevyraba, takze uvidime ked pride na trh a bude otom viac inforamcii aj videii a podobne. Ale prvy dojem bol podobny, ako pri Tesla model S. Co sa tika modelu S zadne sedadla tretie ja v aute mat nemusim a rozhodne su viac pritazov ako na osoh. Lebo ked deti vyrastu tak su v aute nanic. Priestor kde sa daju zlozit by som vedel vyuzit. Som zvedavy ako to bude pri modeli X v tretom rade sedadiel. Pretoze vecina aj inych aut co maju namontovane treti rad sedadie, neni to nic, kde by sa pohodlne sedelo. Tak som celkom zvedavy, ako to vyriesia v Tesle Model X. Ked auto predstavoval Elon Musk, tak si sadol do zadu a vypadalo to, ze je to lepsie vymyslene ako v autach spalovacich kde su sedadla v tretom rade. A v Modeli X bolo aj dost miesta na batozinu, co pri inych autach som nevidel. Tak uvidime.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #3
     

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1998

      #4
       

      Komentár

      • aasami
        Member
        • Jul 2014
        • 35

        #5
        Pôvodne zverejnené od ICE666SVK
        Lebo ked deti vyrastu tak su v aute nanic.
        ... lebo ked deti vyrastu, tak potiahnes packu a vyberies ich von.

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Toto som nevedel, ze sa daju vybrat von. Lebo sa pise, ze ked ich chce zakaznik, tak sa daju dodat, len pri kupe auta, potom nie. No a otom, ze sa daju uplne vybrat som nevedel. Tak to je dobra sprava. Vdaka.

        • aasami
          aasami komentoval
          Upraviť komentár
          Hej, je to skoda, ze sa nedaju dodatocne domontovat. Bolo by fajn, keby vsetky S-ka mali pripravu na Jump-seats a po odrasteni deti by sa dali jednoducho predat a mohol by ich vyuzit este niekto iny.
      Pracuje...
      X