Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Po upgrade resetuje dookola stredovy displej.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • juks
    Member
    • May 2018
    • 53
    •      

    Po upgrade resetuje dookola stredovy displej.

    Poslusne hlasim, ze som mal "konecne" realnu poruchu na dvojrocnej/50tis TMX. Auto sice ostalo pojazdne no stredovy displej nefungoval - dookola resetoval. Nepomohol reset tlacidlami aj brzdou a reset vypnutim napajania z displeja sa nedal urobit, lebo displej nefungoval.
    Stalo sa to takto: Asi pred tyzdnom som dal upgradovat sw a potom som nejazdil, no ked som chcel ist, auto sice jazdilo aj nabijalo a nehlasilo ziadnu chybu, no pocitac, co ovlada hlavnu konzolu sa dookola resetoval. Cize hlavny dislej nefungoval a napr. nedala sa pustit klimatizacia. Najprv sa to Tesla servis snazil urobit na dialku, no neslo to.
    Tak som im auto v piatok odviezol - na otocku - dali mi tentokrat S-ku, sice novu, ale 75ku bez autopilota. Chyba mi na nej hlavne adaptivny tempomat (auto ma sice HW AP2 - ale je to ocesana verzia - nepatri servisu - je z pozicovne)
    Ale vratim sa k poruche mojej TMX:
    V servise dnes urobili nejaky hardverovy reset a nahrali z notebooku novy softver. Nechali bezat diagnostiku a tvrdia, ze vsetko je v poriadku. Pred chvilou zavolali, ze mozem prist vymenit auta... No mozem az vo stvrtok - povedali, ze nevadi, ze zatial mi neumyli TMX, lebo maju pokazenu umyvarku, ze do stvrtka urcite umyvarku opravia a auto mi umyju :-)))
    Zrejme to zblblo pocas upgradu cez LTE v garazi, kde je slaby signal - aj ked nikdy predtym pocas dvoch rokov problem nebol.
    Asi musim konecne dat wifinu do garaze, alebo upgradovat teslu radsej vonku.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    Reset tlacidlami AJ brzdou nepoznam. To je nejaky vyssis reset level? Prezrad.
    BTW aka to bola verzia?

    Komentár

  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #3
    Rovnaky problem riesil chalan na FB Tesla Owners Slovakia. Tiez sa mu to vyskytlo po SW update. A tiez museli riesit v servise.

    Komentár

    • KikoKK
      Junior Member
      • May 2014
      • 11

      #4
      ... este v juni som mal podobny problem s verziou 2018.10.4, sice nie konstatne restartovanie, ale naozaj velmi casto. Pocas jazdy sa najprv rozsvietila kontrolka, ze airbag spolujazdca je vypnuty, par krat v priebehu niekolkych minut preblikavala, to este ovladanie na centralnom display aspon spomalene reagovalo. Nasledne prestalo ovladanie reagovat a neslo ani restartovat, vzdy ale do 1-2 minut system spadol a sam sa rebootol. Par krat sa vsak stalo, ze som musel este aspon 2krat vykonat rucny reset, lebo system bol spomaleny. Na dialku mi nevedeli nic povedat, pretoze neexistovali logy o problemoch. Poslali ma do najblizsieho servisu, co mam v Salzburgu. Tam zistili, ze doslo k chybe instalacie aktualizacie, ukazovalo 10.4 pritom uz bola vyssia. Nahrali mi novy soft, ale poziadali, aby som instalaciu spravil az doma, lebo vraj bude velmi dlho trvat. Naozaj trvala vyse 2 hodiny. Odvtedy pozorujem, ze dostavam najnovsie verzie softwaru takmer v rovnakom case, ako sa zacnu objavovat spravy z USA.

      Komentár

      Pracuje...
      X