Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Tesla po rusky

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Tesla po rusky

    https://www.youtube.com/watch?v=xAccm7o9fVM

    V tomto videu je síce veľa známych vecí, ale zaujala ma tam 1 myšlienka, ktorú vyslovil šéfredaktor ruského časopisu. Pre mladšiu generáciu, ktorá neovláda ruštinu si dovolím toto voľne pretlmočiť.
    Opisuje tam to, že po niekoľkých týždňoch jazdenia na Tesle si uvedomil 1 zvláštnu vec. Síce, aj keď to predtým tak nevnímal, vždy po dlhšej jazde na aute so spaľovacím motorom bol unavený, hlava mu hučala z toho hluku a vibrácií. Teraz aj po dlhšej jazde na Tesle sa cíti skvelo, hlava čistá bez týchto nežiadúcich efektov. Proste obrovský rozdiel.

    Môžem potvrdiť, keďže som mal možnosť jazdiť na viacerých elektromobiloch, že zážitok z jazdy je naozaj úplne iný, je to pohodlie tichej nehlučnej jazdy, ktorá sa slovami opísať nedá. Treba to zažiť.
    Vždy znova a znova ľutujem tých vodičov, ktorí jazdia na diesloch, kde motor funguje ako na traktore a trasie celým autom.
    Takže budúcnosť je jasná, to mi dá určite za pravdu každý rozumne zmýšľajúci človek.
  • aasami
    Member
    • Jul 2014
    • 35

    #2
    Pôvodne zverejnené od 1fisker Pozrieť príspevky
    https://www.youtube.com/watch?v=xAccm7o9fVM

    Opisuje tam to, že po niekoľkých týždňoch jazdenia na Tesle si uvedomil 1 zvláštnu vec. Síce, aj keď to predtým tak nevnímal, vždy po dlhšej jazde na aute so spaľovacím motorom bol unavený, hlava mu hučala z toho hluku a vibrácií. Teraz aj po dlhšej jazde na Tesle sa cíti skvelo, hlava čistá bez týchto nežiadúcich efektov. Proste obrovský rozdiel.
    Rovnako to opisuje aj Bjorn, ze v tesle je menej unaveny aj po velmi dlhej jazde a tiez to pripisuje hluku. Myslim, ze to spominal pri videu, kde hodnoti pozicane BMW.

    Komentár

    Pracuje...
    X