Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjørn Nyland Model S videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #46
    Vyzera to, ze Bjorn to vyhral. Ale zbiera dalej pre pripad, zeby niektore objednavky mohli byt zrusene.
    Update... uz to slahol aj Muskovi na Twittter, ze ci vyhral..som zvedavy co mu odpise
    https://mobile.twitter.com/BjornNyla...20543601000448
    Naposledy upravené MravecSK; 08-08-2015, 02:11.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Tak to som zvedavy, ak vyhra tak budu videa aj s Modelom X. Super.
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #47
    Uz sa neda na jeho link objednavat, zamrzlo to na 10. Takze ak mu niekto zrusi objednavku...tak ma problem.
    Uz spekuloval, ze to iXko preda svojmu znamemu a Falcona si necha, s tym ze k iXku bude mat exkluzivny pristup kvoli videam a recenziam.
    Som zvedavy ako sa rozhodne....

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      To sme viaceri.
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #48
    Vyzera ze s tym predajom iXka , si uz ani zdaleka nie je taky isty
     

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #49
      Svetovy rekord P85D preslo na jedno nabitie 728.7km / 452.8mil na jedno nabitie. Jedna Tesla, dvaja soferi (Bjorn Nyland a Morgan Torvolt), ktory sa striedali pocas testu. Tesla bola oznacena: TEST SLOW (pomaly test).
      Video ma 5:20min. Uplny test trval 19:40hod. 1 hodinu sa stalo cize jazda trvala 18:40hod. Priemerna rychlost bola 39km/h, 24.2 mil/h. Priemerna spotreba energie 106Wh/km, 171Wh/mil. Celkova energia 77.5kWh.
       
      Naposledy upravené ICE666SVK; 19-09-2015, 20:38.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #50
        Bjorn ukoncil pracovny pomer na univerzite v Osle, kde pracoval ako programator a stahuje sa na sever, kde vyrastal do mesta Bodø. Zije mu tam mama a ma obchod, kde jej pomoze Bjornova manzelka Ammery a Bjorn ide na plny uvazok robit Youtubera. Takze tych videi bude viac a castejsie ako doteraz.
         

        Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #51
          Porovnanie medzi Teslou model S 70 kWh a 85 kWh na superchargri. V priebehu nabijania lieta pri 70 kWh baterii, nabijanie hore, dole. To je pravdepodobne sposobene teplom, takze system riadenia baterii docasne znizi rychlost napajania, kym neklesne teplota na bezpecnu uroven, aby nedoslo k trvalemu poskodeniu baterie.
           

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            #52
            Konfigurator Tesla Model X Signatures video.
             

            Komentár

            • MravecSK
              Member
              • May 2014
              • 214

              #53
              Zopar noviniek k programu odporuceni a zaujimavy napad s Chademo adaptermi
               

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #54
                Najvacsia garaz pre elektromobily, ale aj plugin hybridy z moznostou nabijania. V meste Oslo, adresa Myntgata 0 aj pre turistov.
                http://www.elbil.no/elbilforeningen/...harging-garage
                Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Oslo EV garaz.jpg
Videní:	105
Veľkosť:168,3 KB
ID:	5634
                 

                Komentár

                • MravecSK
                  Member
                  • May 2014
                  • 214

                  #55
                  Pisal mi ze nebudu znova nahrate, ani detske sedacky, ani test radaru... Forum mi pise ze musim cakat 600 sekund, medzi jednolivymi prispevkami, to co je ...a to ani neprispievam do rovnakeho vlakna....

                  Komentár


                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Odkaz na videa som vymazal, nak to tu zbytocne nezavadzia, kedze nebudu obnovene. Ano 600s musim aj ja cakat.

                  • dango
                    dango komentoval
                    Upraviť komentár
                    vieme preco ich Bjorn stiahol? radar test som stihol pozriet, sedacky nie...
                • MravecSK
                  Member
                  • May 2014
                  • 214

                  #56
                  Nie, nekomentoval to. Len napisal, ze uz nebudu znova uploadnute bohuzial... :/

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #57
                    Asi mu to kázala Tesla stiahnuť. Ale nevadí, je to tu:

                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár


                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      Uz stiahli aj toto video.
                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    #58
                    Bjorn spravil dva videa, kde mal BMW 318d combi a spravil jazdu aj ukazal rozne detaili v aute. Popisal co ma BMW a co by uvital aj v Tesle. Rovnako aj povedal, ze pred Teslou mal BMW a ze to bolo jeho najlepsie auto pred Teslou. BMW mal preto, ze jeho Tesla mala nejaku poruchu ktoru popisal ako monstercharging, Ak som to dobre pocul. A je to druha porucha za 2 roky co auto ma. Ale auto ma najazdenych uz 200 000km. Kolko krat by ste uz boli so spalovacim autom v servise a co by ste vsetko na nom uz museli menit a nehovoriac, co by to stalo casu aj penazi. Paci sa mi, ze tam popisal kolko sa zdrzal na benzinke, kde tankoval naftu do BMW. Inac to stoji za pozretie, lebo ide o samoobsluznu pumpu. Najskor zaplatite kartov pri stojane a nasledne natankujete. V interieri CS uz asi obsluha bola, ktora pripravi nejake obcerstvenie, ale napoje si asi nacapujete sami. To uz vo videu nieje. Na pumpe sa zdrzal podla toho co tam pisal 35 minut a zatial ukazal, ze kolko by za ten cas nabil na superchargreri. Bolo by to skoro 300km. Pridal tam aj video, ale zase to bude rozdelene na dve casti, tak to sem dam az ked nahra aj druhe video, kde ma Teslu Model S 70D.
                     
                    Naposledy upravené ICE666SVK; 02-10-2015, 10:56.

                    Komentár


                    • Podlesny
                      Podlesny komentoval
                      Upraviť komentár
                      Problém na jeho tesle označili ako zničený master charger po 180 000 km.

                    • ICE666SVK
                      ICE666SVK komentoval
                      Upraviť komentár
                      vdaka za opravu

                    • Podlesny
                      Podlesny komentoval
                      Upraviť komentár
                      Nie je za čo. Keď môžem pomôžem.
                  • MravecSK
                    Member
                    • May 2014
                    • 214

                    #59
                    Stale mohol nabijat na chademach a SC ale nemohol to krmit striedavym prudom.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #60
                      Mame tu dalsi vylet z Osla do Bodo a spat na Tesle model S 70D. Aj ked je tato baterka z najmensou kapacitou ale oproti Bjronovej Tesle ma pohon vsetkych kolies. Baterka 70ka sa oproti 85ke nabija o 25% pomalsie. Vylet na Tesle 85ke trva 16:40min a na tejto Tesle 70D to zvladol za 16:45minut. Prve video ma 32:44 a druhe ma 33:25.

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X