Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjørn Nyland Model S videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    Tu je video z jazdy Teslou z Autopilotom 2kou. Je tam ukazka aj komentar kedy AP2 situaciu riesil tak ako by to malo byt a naopak kde boli nejake chyby. Bjorn hovoril aj o tom, ze sa chystaju viacere updaty, ktore by mali vylepsit AP2 aj odstranit nejake nedostatky. Zrejme bude aj dalsi test. Uvidime.

     

    Komentár

    • curgali
      Member
      • Jul 2014
      • 310
      •   

      Záleží na tom, ako človek jazdí. Ak som jazdil s ľahkou nohou a dodržoval som rýchlostný limit, tak som mal takú spotrebu, ako uvádzal výrobca. Osobný rekord mám na Peugeote 308 1,6 HDI. Chorvatsko som dal hore - dole na jednu nádrž 60 l ...1553 km po dialnici za 3,86 L/100km rýchlosť som držal na 100 - 110 km/hod.Viď. foto. Dvaja ludia a dva kufre. S Leafom mám dlhodobú letnú spotrebu 12,1 kWh/100km. Zimná 17 - 18 kWh/100km

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        Test AP1 a komentar co zvladol AP1 OK a kde boli problemy. A porovnanie AP1 a AP2. Video ma 5:52min.


        Druhe je cele video timelaps ekonomickej jazdy Modelu X P90D 450km a ma 37:32min.

        Komentár

        • Podlesny
          Member
          • Jul 2015
          • 115

          Bjorn sa sťažuje na vibrácie a drnčanie, robí to len v D verziách S aj X, predpokladá, že pri akcelerácii sa pridvihne predok auta a na prednej náprave (poloosi alebo nejakom diely naokolo) sa niečo rozvibruje, alebo šramotí. Robí to hlavne pri podvozku, keď je nastavený vo vyšších polohách, čo aj ukazuje. Pri nastavení podvozku na nižšiu úroveň nepočuť nič.

           

          Komentár


          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, aj mne to robi, na letnych gumach som si to este nevsimol, na zimnych ked som v high a akcelerujem tak to drnci rovnako ako jemu.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Podla mna je high poloha na prechadzanie hrbolov a nie na hranie sa so zrychlenim. To je hladanie chyb za kazdu cenu.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Ano, ale ked odchadzam z poschodovaj garaze z prace kde mam nastavene high, co mi auto nastavi a vojdem na cestu uz mi to samo na standard neda (to sa mi nepodarilo nastavit aby tak ako vie zvysit podvozok ho na inom mieste znizilo), a kazdy den nemam sancu si na to pamatat a prepnut. Znizi to az pri akceleracii nad urcitu rychlost a tam je otazka, ci akcelerujes postupne, alebo niekedy zial pri zaradeni do pruhu musis akcelerovat hard.
        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

           

          Komentár


          • Marcel Pavlík
            Marcel Pavlík komentoval
            Upraviť komentár
            tie kolesá sú z "blbého" plastu - na klasicky šľapacom autíčku sa celkom rýchlo predrali (preklzovanie pri akcelerácii a pri brzdení) a musel som ich vymeniť. možná by stačilo pridať "obruč" z gumy ...
        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          Preco kupit alebo naopak nekupit TM3 pri rozhodovani aky elektromobil si vybrat.
           

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            Rekuperacia. Na zaciatku 68km zostatok a na konci 77km. TMX tahal prives.
             

            Komentár


            • ozana
              ozana komentoval
              Upraviť komentár
              Mne jednou tahala odtahovka, na počátku jsem měl posledních 5 a na konci asi 50 km (nebyla to Tesla).

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Chcelo by to video tej istej trase do kopca, kolko by to zobralo. Presiel 10km.

            • Marcel Pavlík
              Marcel Pavlík komentoval
              Upraviť komentár
              predpokladám, že "energia prívesu" sa zmenila na teplo bŕzd.
          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            Tak aj Bjorn Nyland ide na 2. odhalenie Tesla modelu 3.
             

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              Bjorn ma na navsteve priatela z Anglicka a ten ma vlastny UMC konektor (Univerzalny Mobilny Konektor) a ten mu v Norsku nefunguje a Bjorn tvrdi, ze ani z ostatnych krajin Europy nebude UMC v Norsku fungovat. Viac vo videu. Ze mu tan nefunguje UMC z Anglicka, kde je ina siet a tusim aj napatie, sa necudujem. Ale z inych krajin Europy, by teoreticky mal UMC fungovat.
               

              Komentár


              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Zaujimave. Nevedel som, ze Norsko pouziva rozvodu siet typu IT (viac tu - http://www.spseke.sk/web/kabinety/el...te/elsiete.htm).
                Vacsina europskych sieti (vratane UK) pouziva rozvod TN alebo TT ktory ma stred transformatoru uzemneny. Ale siet IT ho uzemneny nema.
                UMC je "presne, korektne" urobeny z hladiska ochrany pri urazu elektrickym prudom a preto nedovoli ine ako spravne pripojenie vsetkych troch vodicov (t.j. u nas faza, nulak, uzemnenie) na spravne kontakty. Napr. v Rakusku, Nemecku, Madarsku apod. kde sa da ta "Schuko" (ako ho volaju nemci a anglicania) zastrcka zasunut dvomi sposobmi, funguje len v jednej polohe, lebo v druhej polohe je prehodena faza a nulak.
                Podla mna Bjorn ma pravdu, nebude tam chodit UMC z ziadnej EU krajiny.
                Naposledy upravené Jiri GrandPa; 19-07-2017, 15:05.

              • Peterka
                Peterka komentoval
                Upraviť komentár
                Presne tak, to je ale "problem" Norska, nie EU. Nori maju teda ine (specialne) UMC, ktore zrejme nekontroluje zem..
                Inak prehodenie fazy a nulaku na napajani pristrojov nie je problem, preto aj niektore krajiny maju zasuvky "schuko", kde sa da zastrcka zasunut dvoma sposobmi. Tam ale v rozvodoch musia byt vzdy vodice PE a N oddelene. U nas bola dlho dovolena TN-C so spolocnym PEN vodicom, do zasuvky prisla dvojzila- faza na lavu zdierku a PEN najprv na ochranny kolik a prepoj na pravu zdierku N...
                Tolko elektrikarske okienko :-)
                Naposledy upravené Peterka; 19-07-2017, 11:59.

              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                A ked sa dala omylov alebo zlym designom faza vpravo (napr. v starych rozdvojkach) to boli paradne kopance :-).

              • ozana
                ozana komentoval
                Upraviť komentár
                Popis
                http://oenergetice.cz/technologie/el...site-tn-it-tt/

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Jirko, prehodeny nulak s fazou nebol nikdy problem, faza aj nulak mali maju rovnaky charakter - prenasaju el energiu. Ze bolo zemnenie pri dvoj/stvorvodicovom systeme spojene s nulakom v zasuvke tiez nebol problem, dokedy nebol niekde po ceste k zasuvke preruseny nulak a cez zapnuty, no nefungujuci spotrebic sa dostala faza na nulak a teda aj na zemnenie vedlajsej zasuvky. Pri 3/5 vodici tento druh poruchy nesposobi problem.
                Nastup prudovych chranicov vyzadoval jednoznacne 3/5 vodicovy system,
                Naposledy upravené jux; 19-07-2017, 20:39.
            • jux
              jux
              Senior Member
              • Apr 2015
              • 1378
              •      

              7.7.2017 Nová verze : Nabíjecí kabel doplněn o podporu IT sítí (Norsko, Ukrajina, Itálie).
              Naposledy upravené jux; 20-07-2017, 04:28.

              Komentár


              • Juro
                Juro komentoval
                Upraviť komentár
                Dá sa objednať na partnerskej stránke aj vďaka ktorej toto fórum môže vôbec existovať: http://www.easycharger.co/mobile-con...-22kw-p-2.html

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                V kontexte debaty vyssie na stranke easycharger.co chyba dolezita informacia, ze v ktorych krajinach ponukane prenosne nabíjacie stanice EasyCharger 3x32A funguju
            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              100 000 km na TMX
               

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                Ukazka otvorenia zadnych dveri na TMX. Ale mu aj zredlo, ze tie dvere nezastavia pri prvej ukazke.
                 

                Komentár

                • Larmincess
                  Junior Member
                  • Aug 2017
                  • 1

                  To zawsze był ciekawy jak się zachowuje elektrycznych samochodów w bardzo niskich temperaturach

                  Komentár


                  • Tomáš
                    Tomáš komentoval
                    Upraviť komentár
                    Po slovensky, poprosíme.

                  • Vrso
                    Vrso komentoval
                    Upraviť komentár
                    Preklad: Stale ma zaujimalo, ako sa spravaju elektricke auta pri velmi nizkych teplotach
                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  Co je toto za bug pri sucanej verzii sw? Ide o odblokovanie parkovacej brzdy, alebo...???
                   

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    http://ladetour.no/ Bjorn siel ladetour 2017 na elektromobile NIssan LEAF. Z Osla do Osla. OSLO - BERGEN - STAVANGER - OSLO ktoru organizovala spolocnost FORTUM a NISSAN. Jedna spolocnost ma siet nabijacich stanic a druha vyraba a predava auta aj elektromobil. Mali aj vlastnu aplikaciu na mobiloch a Bjorn spravil videa o ceste. Na socialnych sietach #ladetour2017. Netusim ci bolo nabijanie vramci akcie zadarmo, ale boli tam sutaze, obcerstvenie a asi aj ubytovanie zabezpecene.
                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	2-nytt-kart.png Videní:	1 Veľkosť:78,0 KB ID:	18384






                    Komentár

                    Pracuje...
                    X