Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjørn Nyland Model S videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Bjørn Nyland Model S videá

    Keď sme pri videách, nedá mi nespomenúť chlapíka z Nórska menom Bjørn Nyland. Po víkendoch točí svoje zážitky z jazdy v Model S. Na to, že si tie videá robí sám, sú veľmi dobre spracované a aj dosť zábavné. Oplatí sa to pozrieť aj pre tých, čo sa obávajú toho ako sa Model S správa v zime. Jeho viedeá sú totiž zatiaľ točené v zime.

    jeho stránka: http://www.youtube.com/user/bjornnyland/

    Tu spomeniem len niektoré. Škoda, že to nie je buď predabované, alebo aspoň s SK titulkami, pre tých, čo nerozumejú po anglicky.

    Bjørnove Tesla Model S video #1, hneď keď ho dostal:


    Môj prvý výlet s mojou fungo novou Teslou Model S P85 v červenej farbe "MULTICOAT Red". Cesta z Osla do Trondheimu je 535 km dlhá a má maximálnu výšku 1026 metrov. Tím podstúpi Model S skutočné zimné testovanie.

    Bjørnove Tesla Model S video #2 - 375km na jedno nabitie


    Môj druhý Tesla Model S výlet. Tentoraz som sa pokúšal prejsť 375 km na jedno nabitie, v nórskych zimných podmienkach. So sebou som tiež prevážal mačiatko, plochou TV a veci pre študenta sťahujúceho sa domov k rodičom.

    Bjørnove video #7: prespanie v aute


    Jazda do Stavangeru a späť, spí sa v Tesle s kúrením zapnutým celú noc.

    Model S batéria po 27 dňoch bez nabíjania v zimnom počasí


    Bjørn nechal svoje auto na parkovisku bez nabíjania počas zimy (v Nórsku) od 24. decembra do 20.januára. Strata bola 20%.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Ukážka z ďalšieho videa #8. Znova dobre spracované video.


    tentokrát 10 dňoví výlet, 4900km v zimnom počasí, 80% bez supernabíjačiek.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      video #8 North Cape:

      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • MravecSK
        Member
        • May 2014
        • 214

        #4
        Sledujem ho uz nejaky cas a zatial ma nejlepsie videa co sa tyka pouzivania eska v praktickom zivote.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Hej, oplatí sa pozrieť jeho videá. Tu je už video #8 North Cape časť 2:

          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Pavol M
            Junior Member
            • Apr 2014
            • 2

            #6
            Odporucam pozriet je to tipek.

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #7
              Toto je od neho velmi dobre video. Nabijanie Tesla Model S od 10% do 100% Podla videa zacal nabijat o 23:30 hod a dojazd mu ukazoval 30km a uz 23:39 hod,
              cize o 9 minut mal dojazd 100km a 23:52 hod, cize o 22 minut mal dojazd 200km a o 0:13 hod, cize o 43 minut mal dojazd 300km a plne nabitie o 1:25 hod a
              dojazd mu tam ukazalo 401km. Video ma 11:50 minut a je tam sprievodna hudba. Stoji za pozretie.

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #8
                Supercharging Tesla Model S 85 kWh in Lier vs Gol. Je to video od Bjorna a porovnava tam Lier vs Gol a pise, ze Gol bola nabijana na inej verzii firmware. Takze ty co sa do toho vyznaju, by mohli sa ktomu vyjadrit. Ten rozdiel tam vidim, ale neviem co je to Lier a Gol a aky je v tom rozdiel.
                 
                Naposledy upravené ICE666SVK; 18-09-2014, 15:18.

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #9
                  Dalsie video je o spotrebe enerie pri prejdeni rovnakej vzdialenosti, ale svetla vyska vozu je raz standard a raz low pri rychlostiach 100 a 130 km/h.
                   

                  Komentár

                  • Juro
                    Administrator
                    Gold Member
                    • Mar 2014
                    • 2208
                    • juraj1702
                    •   

                    #10
                    ďalšie vymakané video aj s s polárnou žiarou u 9:24:

                    Plnú kvalitu obrázkov s polárnou žiarou (napr. pracovnú plochu) si môžete stiahnuť tu:
                    https://www.dropbox.com/s/bsuq88twh3...tures.zip?dl=0
                    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      #11
                      Dansko Kodan Guiness World Record 21 september 2014, 160 elektomobilov na jednom mieste.
                       

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        #12
                        Auto sa da ovladat na peknu dialku s klucom a dokonca aj pomocou smatrfonu a aplikacie od Tesly do mobilu ked si napriklad zabudnete kluc doma.
                         
                        Naposledy upravené ICE666SVK; 15-10-2014, 14:32.

                        Komentár

                        • ICE666SVK
                          Senior Member
                          • Jul 2014
                          • 1997

                          #13
                          Supercharging Tesla Model S 60 kWh vs 85 kWh.
                          Tento test ukazuje, ze supercharging Tesla Model S 85 kWh je dvakrat tak rychli, ako 60 kWh. Oba testy boli vykonavane na Lier supercharger. Oba vozy mali firmware 6.0. Video ma 6.5 minuty.
                           

                          Komentár

                          • Juro
                            Administrator
                            Gold Member
                            • Mar 2014
                            • 2208
                            • juraj1702
                            •   

                            #14
                            Viedeo #13, auto sa pokazilo. Takáto porucha sa stáva takmer na každom aute do vtedy vyrobenom.

                            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                            Komentár

                            • 1fisker
                              Senior Member
                              • Aug 2014
                              • 1542
                              •   

                              #15
                              Do kedy vyrobenom?

                              Komentár

                              Pracuje...
                              X