Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Bjørn Nyland Model S videá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #91
    TMX nie je lepsi ako TMS co sa tika prepravy nakladu.

     

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #92
      Jedno video o informacii roznych nabijackach v USA mimo SC pri hladani v navigacii. Je u nich rozne info, vsak pozrite si video.



      Jazda v noci v TMX a test ako sa auto chova v zakrutach, ake je hlucne ci tiche atd.


      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #93
        Prve video je o tom, ked zapne sofer autopilota a ten je vo velkonocnom motive. Mozno to funguje aj na Modely S aj ked je uz po velkej noci.



        Tomuto videu celkom dobre nerozumiem naco je to dobre? Ak viete napiste.



        Toto video ukazuje svetla TMX a faceliftovanej TMS


        Komentár


        • Podlesny
          Podlesny komentoval
          Upraviť komentár
          Easter egg je síce veľkonočné vajíčko, ale sú to poschovávané žartíky vývojárov (ako napríklad v hrách). V prvom videu teda ukazuje tento žartík.
          V druhom videu ukazuje, že po stlačení T na 10 sekúnd a zadaní PERFORMANCE sa dajú emulovať rôzne pohony. Že mu bude TMX 90D podávať výkon ako 70, 90, 90D a max. Ale hneď aj poukázal na to, že keď to nastavil a znovu zobrazil, že je tam asi bug, lebo sa to resetovalo do východzej hodnoty.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Performance umoznuje emulovat na silnejsej Tesle vykonove parametre slabsich verzii, a zrejme aj RWD prevadzku na AWD Tesle.
          Vypnutie predneho motora Bjorn otestuje az v Norsku na snehu.

        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Tak som to potom pochopil spravne, ale nebol som si isty.

        • Vrso
          Vrso komentoval
          Upraviť komentár
          Je to uzitocne hlavne pre Tesla shops, kde si zakaznik bude moct v jednom aute vyskusat rozne vykonove verzie a moze sa lepsie rozhodnut, ktore si kupi
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #94
        Jedna modra a jedna cervena TMX potom vysvetlivky displeja TMX a nakoniec facelift TMS v podani Bjorna Nylanda










        Komentár

        • curgali
          Member
          • Jul 2014
          • 310
          •   

          #95
          Vie niekto pre ktorý trh je určená tá červená omladená Tesla s tým štvorcovým držiakom ŠPZ na prednom nárazníku?..pokiaľ viem tak v USA nie je ŠPZ vpredu potrebná a v Europe mame nízke a široké ŠPZ....

          Komentár

        • ICE666SVK
          Senior Member
          • Jul 2014
          • 1997

          #96
          Bjorn zacal robit zive vysielania na youtube a spavil dva kanale jeden na cisto live videa, kto vie anglicky moze realne snim komunikovat a pitat sa na veci, ktore ho zaujimaju. Bjorn sa snazi odpovedat, ale ma co robit. Minule nas tam bolo skoro 200. A neviem ako robi ten live prenos, ale soferoval po meste Bodo a realne komunikoval a video prenos bol dobry, nesekalo to ani nevypadavalo.
          Klasicky kanal z vyletov predvadzaciek alebo recenzii: https://www.youtube.com/channel/UCG1...oSaX4rE8avQL4A Teslabjørn
          A LIVE kanal https://www.youtube.com/channel/UCD3...9BSHufERd4sqwQ Teslabjørn Live
          Bjorn Nyland sa vlastne premenoval Teslabjørn
          No uz tam ma zase Bjorn Nyland.
          Naposledy upravené ICE666SVK; 26-04-2016, 13:57.

          Komentár

          • ICE666SVK
            Senior Member
            • Jul 2014
            • 1997

            #97
            Nova faceliftova Tesla Model S ma predny kufor mensi koli HEPA filtru, integrovanu stredovu konzolu a ine veci.
             

            Komentár

            • ICE666SVK
              Senior Member
              • Jul 2014
              • 1997

              #98
              Dalsie video facelift TMS
               

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #99
                Kondicia Sedadiel po 2,5 roku a 230K

                Destination chargers v Europe

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                   

                  Komentár

                  • ICE666SVK
                    Senior Member
                    • Jul 2014
                    • 1997

                    Americke Modely X a S porovnanie svetlometov

                     

                    Komentár

                    • ICE666SVK
                      Senior Member
                      • Jul 2014
                      • 1997

                      Bjorn vysvetluje ako a s cim streemuje svoje videa nazivo. Bohvie ci by to slo aj u nas tak ako u neho. Sem tam to sekne aj u neho, ale celkom dobre mu to stiha a to som bol prekvapeny aj v tuneloch.
                       

                      Komentár

                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        Supercharger model S P85D vs model X 90D. Video ma 8:19min.
                         
                        Naposledy upravené ICE666SVK; 01-06-2016, 16:37.

                        Komentár


                        • jux
                          jux komentoval
                          Upraviť komentár
                          Bjornove videa su vacsinou uzitocne, ale toto je uplne zle, ako elektrikar sa s nim nemozem stotoznit.
                          Bjorn nepovedal zakladne veci - v akych podmienkach nabijal oba vozy:
                          - ci bola rovnaka teplota bateriek oboch vozov
                          - ci bola rovnaka vonkajsia teplota
                          - ci v oboch teslach su rovnake clanky
                          - ci pouzil rovnako vykonny supercharger
                          - ci mali oba vozy rovnaky softver
                          ak by boli vonkajsie podmienky a softver rovaky kazdemu (nielen elektrikarovi) je jasne, ze vysledky by mali byt uplne ine:
                          90kWh bateria sa musi dat nabijat vacsim prudom ako 85kWh bateria hned od zaciatku a po cely cas nabijania. pretoze 90kWh bateria sa sklada z vacsieho poctu rovnakych clankov (o cca 6%) ako 85kWh bateria. Cize nabijanie 90tky by malo prebiehat cca o 6% rychlejsie ako 85tky
                          Rovnaky pocet km nabitia by teda mala 90kWh bateria dosiahnut ovela skor ako 85kWh bateria. Navyse na konci sa 85kWh bateria zakonite musi nabijat pomalsie ako 90kWh bateria, lebo v 90 kWh baterii pri konci nabijania ostava viac miesta na energiu ako v 85kWh. Na videu je v poriadku len zistenie, ze pri rovnakom mnozstve nabitych kilometrov pri konci nabijania 90tka nabijala rychlejsie ako 85tka.

                          Ak by boli rovnake prve 4 podmienky, tak jedine vysvetlenie spravania sa nabijania v tomto videu je iny sofver nabijania - softver 90 viac setri baterky, nabija podstatne mensim vykonom ako sofver 85tky.
                          Naposledy upravené jux; 01-06-2016, 17:33.

                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          Obe auta su dual motor len model S je Performance, ale to by asi na nabijanie baterky nemalo mat vplyv. Ja som teraz opravoval mal som tam pri modeli S len P85 a doplnil som D aj na videu je vidiet ze su obe D. Ostatne veci su tazko zistitelne ale Xko je nabijanie v USA a Sko to vie len Bjorn kde nabijal ci tiez v USA alebo v Europe.

                        • jux
                          jux komentoval
                          Upraviť komentár
                          Takze zrejme X90 nabijal na slabsom superchargeri.
                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        Bjorn hovori, ze na nabijackach ak su vsetky obsadene sposobom, ze vam neostava nic ine, len zaparkovat a nabijanim zdielat jednu nabijacku s niekym inym, tak sa da zistit pri intenzite nabijania to zelene svetlo, ktora Tesla je nabita viac a ktora menej. Ak zelene svetlo blika rychlejsie, tak Tesla ma v baterke menej stavy ako Tesla kde je v baterke viacej stavy, ta blika pomalsie.
                        Teda ak mate Teslu, ktora ma malu kapacitu energie v baterke, zaparkujte pri Tesle, kde zelene svetlo blika mensou intenzitou a pri zdielani Vam da vacsiu rychlost nabijania do baterky, ako Tesle, ktora uz ma viac energie v baterke.



                        Druhe video je o tom ako sa postavit a nabijat plnou rychlostou a nezdielat nabijacku z inou Teslou. Jedna nabijacka ma dva stojany kde sa mozu pripojit 2 auta.
                        Na Slovnesku pri Zvolene su 2 nabijacky a 4 stojany. Cize 1A, 1B a 2A, 2B.
                        V Ceskej republike bude 3 nabijacky a 6 stojanov. Cize 1A, 1B a 2A, 2B a 3A, 3B.
                        Idealne je mat vraj v baterke mat kapacitu menej ako 30% a idealnu teplotu baterky. Niektore Tesly maju moznost predhriat baterku a ine nie tak, tam vraj treba prejst 50km na zahriatie baterky aspon podla Bjorna.

                        Naposledy upravené ICE666SVK; 13-06-2016, 15:04.

                        Komentár


                        • Juro
                          Juro komentoval
                          Upraviť komentár
                          Ibaže tie zelené svetielka prestanú svietiť chvíľu po tom čo kľúčik odíde od auta.

                        • nemo
                          nemo komentoval
                          Upraviť komentár
                          Ten trik ako uprednostnit rychlejsie nabijanie svojho auta (prerusenim nabijania suseda) by som uz ale dalej nerozsiroval :-)

                        • jux
                          jux komentoval
                          Upraviť komentár
                          nabijanie sa da zrejme prerusit, len ked je auto odomknute, teda kluc je nablizku.

                        • ICE666SVK
                          ICE666SVK komentoval
                          Upraviť komentár
                          A ked drgnem do kabla, tak to svetielko nezacne aspon na chvilu svietit?
                      • ICE666SVK
                        Senior Member
                        • Jul 2014
                        • 1997

                        Degradacia baterky.

                        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Bez názvu.jpg
Videní:	113
Veľkosť:275,7 KB
ID:	9849

                        Komentár

                        Pracuje...
                        X