Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

S elektromobilom na cestach, dovolenkovych, pracovnych a inych.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

Off topic

Komentár

Trenčín-Aarhus...18 hod ,,,5 nabíjaní..

Komentár

• Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        google mapa mi vraví 13 h 25 min. (1 332 km) po A4 12 h 5 min. pri ideálnej premávke Táto trasa je spoplatnená. Táto trasa vedie viacerými krajinami.

• Marcel Pavlík
        Marcel Pavlík komentoval
        Upraviť komentár
        znova rekonštrukcie? manželka bola v '92-hom na okružnej cesteb po detských domovoch, vtedy opravovali východné diaľnice deňnocpondeloknedeľa.

to ikazovalo zhruba aj mnr...Čechý rozkopané mierne ,ale Nemci najmä okolo Dráždaň a Hamburg komplet skoro až po hranice s Dánskom...ale aj tak cesta príjemná a neúnavná...Nabudúce uvažujem cez Polsko ...ukazovalo mi to 15 min rozdiel...?

Komentár

• Janek72
        Janek72 komentoval
        Upraviť komentár
        Cez Poľsko som sa vracal na TMS z Amsterdamu v piatok, až na prvých skoro 40km hneď za Nemeckými hranicami kde je panelová diaľnica s obmedzením na 70km/h bola cesta OK, využil som oba SC po ceste (50 min nabíjania na oboch). Akurát z Katowíc som už nešiel podľa navigácie TMS cez Český Tešín a Žilinu ale priamo na Námestovo. Ten piatok bol dosť plný kolón a k tomu dážď - ale cesta zo TESLA centra v Berlíne (kde mi mimochodom vymenili predný motor) trvala celkovo 10 hodín.

Rád sa podelím zo skúsenosťou s mojou TMS 85D minulý týždeň. Po ceste z Ledníc do Aquaparku pri Berlíne mi po diaľnici v Čechách počas autopilota vyplo predný motor, pričom auto išlo naďalej na autopilot až po SC, kde som ho dobil na ďalšiu cestu. Samozrejme som zavolal na podporu do TESLA servisu, kde mi ďalšiu cestu síce neodporúčali ale keďže som mal cestu k Berlínu, riskol som to a išiel štýlom Škoda 100 (spomienka na moje prvé auto kedysi dávno :-)) - teda bez ABS, ESP a len so zadným náhonom a dokonca s predným kufrom :-). Auto išlo v pohode aj keď so znateľne nižším výkonom pri rozbehu, v Nemecku však aj 180km/h. Večer som zaparkoval pri Aquaparku, nabil v nabíjačke, ktorá je tam za darmo (16A ale stačí na noc:-) a ráno vyrazil do 30km vzdialeného TESLA servis centra. Napriek tomu že otvárali až o 9:00 a ja som prikvitol už o 8:30 ihneď ma zobrali - normálne chodia do práce skorej :-) a okamžite sa začali problému venovať. Osobne som predpokladal že pôjde o problém s nejakým čidlom, doobeda som pri káve surfoval na WiFi Tesla-nete v miestnosti pre zákazníkov, chlapov mrzelo že toľko čakám, odbehol som si na obed - aj keď ma chceli zaviezť, skúsil som Berlínsky UBER na 10km vzdialený McDonald - nie každému to vyhovuje, mal som však chuť vyskúšať rozdiely medzi SK a DE - a mali oproti nám Caesar McWrap - čo som teda aj vyskúšal :-). Cestu späť som absolvoval pešo a o 14:00 som bol naspäť. Už tušili že to nebude čidlo - chlapi neboli ani na obede tak objednali nový motor, že ho na druhý deň vymenia, zatiaľ mi dali druhú TMS 100D a tak som vyrazil späť si zrelaxovať do Aquaparku a večer o 20:00 ďalej do Amsterdamu. Na druhý deň poobede mi volali že auto je hotové, motro vymenený, opravili ešte nejaké drobnosti ako vtlačený parkovací senzor, samozrejme vyčistili auto, vymenili náplne - tak sme na ďalší deň pred obedom prišli, vymenili zase auto s dobrou skúsenosťou s výkonnejšou baterkou (po plnom nabití typický dojazd 512km namiesto mojich 408km) a išli sme naspäť. Samozrejme nič som neplatil, lebo napriek tomu že základnú záruku už nemám (auto už má vyše 124.000km), rozšírená je na 8 rokov bez obmedzenia najazdených kilometrov. Som nadmieru spokojný so servisom a uvažujem že na servis budem cez Poľsko chodiť do Berlína, čakacia doba je 1-2 týždne podľa telefonátov čo som si vypočul aj v Poľštine (dievčina na príjme je Poľka). Cesta nie je z Liptova zlá až na jeden Poľský úsek pred Nemeckými hranicami.
      Verím že aj táto skúsenosť napriek relatívne vážnej chybe (ktorú ešte v servise nemali) pomôže aj ďalším užívateľom značky Tesla.

Komentár

• Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Konečne aj pozitívna skúsenosť so servisom. Takto by to malo vyzerať vo Viedni a hneď by viacerí kupovali Teslu.

Posledných niekoľko príspevkov je off-topic. Toto je téma zameraná na videá. Takéto príspevky píšte inde. Napr. sme: http://teslaclub.sk/forum/tesla-motors-forum/model-s

Komentár

• ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ved ja som tu temu aj zakladal, ze sem pojdu viac videa ako komentare ohladne praktickych skusenosti, ktore su zaznamenane na video. Pretoze videa v cz / sk jazyku nam chybaju o elektromobilite. V en ci de je ich dost a stale pribudaju, ale v cz / sk jazyku ich vela nieje. Dobre by bolo natocit videa trebarz medzi dvoma mestami alebo prechod cez nejake kopce, kde by bolo na videu jedna kamera na cestu, druha na displej a trebarz zrychlene video s kombinaciou pomaleho, kde by bol doplneny komentar. Nemusi byt vidiet EVC vozidla alebo sofera. Alebo taky nakup, kde by bol zaznamenany cas odchodu od auta a cas prichodu k autu + kolko bolo kWh baterke mozno aj % a kolko sa stihlo zatial nabit. Trochu komentu k tomu, co ja viem mame pekne a tolko stupnou a stihol som nakupit, obed, ci toaletu. Aby bolo jasne ukazane, kym som nabijal auto, stihol som toto. Necakal som na nabitie, ale vyuzil cas. A podobne videa.

• Daliborko
        Daliborko komentoval
        Upraviť komentár
        Presne tak, CZ / SK videí je žalostne málo (nebyť @Ľuboš_Geleta , tak ani nehovoriac)
        ICE666SVK krásne napísané, chcel som dať "Like", ale na komentár sa nedá, tak prikladám tu. "Like"
    Pracuje...
    X