Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ked podnikatel si vybera auto ake potrebuje.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    Ked podnikatel si vybera auto ake potrebuje.

    Nie, nejde o elektromobil a ten pan ma svoje podnikanie v meste cez den z dost hustou premavkou. Cakal by som, ze si vyberie dodavku a on siahol po VW UPe. sice nejde o vyber elektromobilu, ale kupuje auto aj dostacujuce na jeho konkretne podnikanie a aj na suktomne vyuzitie. Neviem aky potrebuje dojazd cez den, ale podla prevadzky a podla auta o akom uvazuje by mu aj elektromobil asi stacil. Davam to sem, lebo vela ludi mimo ceny hovori o nedostatocnom priestore alebo dojazde a podobne a zaroven ma zaujimaju reakcie ludi, ktory su na fore a su podnikatelia a maju elektromobily. Preco si vybrali to ci ono a ake maju skusenosti aj pozitivne aj negativne a nemusia pisat len podnikatelia.

    Video je z Brezna na strednom slovensku, kde zijem a v okrese zije aj moderator Rasto Chvala. A situaciu v meste zhodnotil perfektne. Mesto ma asi 30 000 obyvatelov.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #2
    A prečo nie elektrický?

    Komentár

    Pracuje...
    X