Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Chcete si rozoberat svoju TMS sami?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Chcete si rozoberat svoju TMS sami?

    Pekne podrobne video rozoberania (odkrytovania) predneho kufra - frunk-u, vsetkych dveri, zadneho kufra - trunk-u, stredovej konzoly a pristrojovej dosky vratane oboch displejov.
    Pani na videu rozoberali TMS kvoli prerabke audiosystemu, ale pekne vidno vela inych komponentov. Prekvapilo ma, ze poistkove skrinky v frunk-u su dost schovane. Zaujimave, ze na rozobratie nmozstva krytov a komponentov staci len niekolko standardnych nastrojov a sikovne prsty, pretoze vacsina krytov je uchytena len na klipy.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Svetla pri Teslach zadne su komlet LEDkove? Cize ked odidu musia sa kupit a vymenit vcelku. Ale v prednych je okrem LED aj daky halogen na dialkove ci ine svetla do stran tusim. Podla tohto videa to dobre nevidim, ale staci mi rozobrat v prednom kufri tesnenie a postranne plasty, aby som vymenil ziarovku v prednych leflektroroch, alebo musim demontovat aj vnutro kufru. Na obrazku je mala medzera naznacena cevenymi sipkami kade by sa to dalo vymenit. Uz som videl aj horsi pristup, kedy sa musela vymontovat baterka z auta, aby sa dala vymenit ziarovka. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	TMS predny kufor.jpg
Videní:	19
Veľkosť:278,2 KB
ID:	10481

    Komentár

    Pracuje...
    X