Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

CEUC prinesie Slovensku osem 350 kW nabíjacích staníc

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • CEUC prinesie Slovensku osem 350 kW nabíjacích staníc

  https://ec.europa.eu/inea/en/connect...ultra-charging
  Aj ked projekt Ionity SR obchadza, tak by projekt CEUC cize Central European Ultra Charging mal na Slovensko doniest ultra rychle nabijacie stanice s vykonom 350kW. V ramci neho vznikne 118 nabijacich stanic v stredo a vychodoeuropskom regione a to popri koridoroch TEN-T. 7 krajin Rakusko, Ceska republika, Slovensko, Madarsko, Taliansko, Rumunsko a Bulharsko spolu 118 stanic a na Slovensku 8 stanic pravdepodobne v tychto mestach pri Bratislave, Novom Meste nad Vahom, Trencine, Zvolene, Ruzomberku, Liptovskom Mikulasi, Poprade a Kosiciach. Aj v CR ich bude zopar podla mapy. EU zafinancuje projekt skoro 12,5 milionmi €. Celkove naklady sa odhaduju na 62 milionov € a je vyhradne v na clenskych statoch a investoroch. Dokoncenie by malo byt 5/2021. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	2017-eu-tm-0065-w.jpg
Videní:	1
Veľkosť:203,8 KB
ID:	24099

 • #2
  V clanku sa nepise, tak asi nevieme. Ale co predpokldate, iba CCS alebo aj Chademo (alebo AC type 2) ?

  Komentár


  • #3
   Južné Slovensko je nejako obchádzané. Pár krát som išiel z Nitry do Štúrova alebo Budapešti a iná možnosť ako ísť nabíjať do Maďarska - Delphi Tatabánya nie je. Ale asi tam nikto nechodí, keď sa tu ešte neozvali majitelia EV a ani firmy, ktoré plánujú umiestňovanie nových nabíjačiek, nemajú nič také v pláne.

   Komentár

   Pracuje...
   X