Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vyrovná sa motor Mazda "čistotou" elektromobilom?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

 • Vyrovná sa motor Mazda "čistotou" elektromobilom?

  Tento clanok neklame (zamlcanie suvisiacej informacie nie je klamstvo). Aj takto sa da robit zurnalistika: https://www.topspeed.sk/vyrovna-sa-m...mobilom-/13994

 • #2
  Debaty o čistote EV versus benzín sú ako debaty o svetovom mieri. Vždy niekto nájde nejaký argument. Je to úplne zbytočné niekomu vysvetľovať. 90% ľudí presedlá do EV keď to bude pre nich výhodnejšie a navyše to výhodnejšie musí byť ľahko spočítateľné, resp. viditeľné. Nehľadia okolo seba, na prostredie kde žijú, len na to keď EV bude stáť rovnako ako benzínové a potom na palive ušetria oproti benzínu, aby si po šichte mohli ešte v krčme utratiť zostatok výplaty a leštiť ego chvastaním sa. Stačí zísť medzi normálny ľud a zbadáme sa ako to s nástupom elektromobility je. A úspešní marketéri z automobiliek vedia ľudí dostať na také názory aké chcú.

  Komentár


  • Jiri GrandPa
   Jiri GrandPa komentoval
   Upraviť komentár
   Ja vzdy v takychto pripadoch pouzivam vyrok: Ked zotnete posledny strom a vybetonujete posledne pole, pridete na to, ze prachy sa jest nedaju.

   Ale ta debata pod tym clanokom je nahodou relativne povzbudiva, je tam vela ludi ktorym to uz doplo.
Pracuje...
X