Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zakázať naftové motory!

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #31
    Aj v Juznej Korei pritvrdzuju, v roku 2020 chcu aby sa predavalo 30% EV, chcu potlacat dizle, zakazat im vjazd do centier miest, dizlove autobusy nahradit CNG.

    SEOUL, June 3 (Yonhap) -- The South Korean government on Friday said it will toughen restrictions on old diesel vehicles while promoting sales of environment-friendly cars to address public health concerns over fine dust.

    At a gathering of senior policymakers chaired by Prime Minister Hwang Kyo-ahn, the government decided to take steps to make electric vehicles (EVs) account for 30 percent of all automobile sales by 2020.

    The government also plans to limit the entry of old diesel-powered vehicles into the Seoul metropolitan area and shut down coal-powered electric power generation plants that have been in operation for more than 40 years to improve air quality.

    Other regulatory measures also include restricting the operations of diesel cars depending on air conditions. All diesel buses will be replaced with compressed natural gas (CNG) vehicles, it added.
    http://english.yonhapnews.co.kr/sear...60603002353315

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #32
      http://automix.atlas.sk/novinky/8686...gn=welcomepage

      Komentár

      • Podlesny
        Member
        • Jul 2015
        • 115

        #33
        Vedeli ste, že Tesla model X nie je "najčistejšie" SUV na svete?

        http://auto.sme.sk/c/20190329/polest...i.html?ref=tit

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ma to vyfuk, tak ako to mozu oznacovat za najcistejsie, iba ak pri hybridnych ci spalovacich autach, ale nie pri elektrickych.
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #34
        http://autozurnal.ta3.com/emisne-lim...i-europoslanci

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #35
          Niekde som cital, ze v intravilane niektorych rakuskych obci je uplne zakazane pouzivat benzinove kosacky - dovolene su len elektricke.
          Maju na to nejake obecne nariadenie.

          Komentár

          • Podlesny
            Member
            • Jul 2015
            • 115

            #36
            Myslíte si, že by v tomto Teslu S akceptovali?

            https://portal.eks.sk/SpravaZakaziek...y/Detail/60176

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #37
              http://www.hybrid.cz/cesky-ford-pro-...otni-prostredi

              Komentár

              • ICE666SVK
                Senior Member
                • Jul 2014
                • 1997

                #38
                http://auto.sme.sk/c/20243955/holand...m-motorom.html
                http://autozurnal.ta3.com/norsko-ani...otory-nezakazu
                Aj ked sa to schvaluje pravdepodobne to neprejde. Uvidime...........

                Komentár

                • ICE666SVK
                  Senior Member
                  • Jul 2014
                  • 1997

                  #39
                  http://www.hybrid.cz/ford-upozornuje...pevnych-castic

                  Komentár

                  • 1fisker
                    Senior Member
                    • Aug 2014
                    • 1542
                    •   

                    #40
                    Je to svinstvo! Už vás niekedy predbiehal na plné pecky diesel a z výfuku sa mu valil čierny dym? Mne sa to stáva často.

                    Komentár

                    • dango
                      Moderator
                      Gold Member
                      • Nov 2014
                      • 693
                      •   

                      #41
                      aj ked jazdim na TDI bez DPF, mam zo seba 100x lepsi pocit, lebo som 100x vacsi ekolog ako vodici jazdiaci na BA95, co poznaju len balenu vodu v PET, piju pivo z AL a pouzivaju umyvacku riadu "lebo setri vodu"

                      Komentár


                      • ICE666SVK
                        ICE666SVK komentoval
                        Upraviť komentár
                        Mam len jednu otazku, ked vravis, ze mas zo seba 100x lepsi ako......
                        Ci jazdis na TDI bez DPF lebo tvoje TDI ho proste nema od vyroby, alebo si si ho dal znefunkcnit ci odstranit?
                        Jadzim na roznych benzinovych autach a vodu nastastie mozem pouzivat z vodovodu. Mycku riadu nemam ani doma ani na chate a pivo, respektive alkohol len malokedy. Racej soferovat ako pit alkohol. A prist o papiere pre blbost akou je trebarz zostatkovy alkohol, alebo sposobit dopravnu nehodu. Dakujem racej ozeliem to pivko ako si potom buchat hlavu o stenu co som sposobil.

                      • dango
                        dango komentoval
                        Upraviť komentár
                        ICE, DPF som nemal - vtedy to este nebolo v mode, cize zasah do potrubia robeny nebol.
                        o pive/alkohole za volant som nenapisal ani ciarku. balene pivo v plechu bolo myslene ako dalsi znecistovatel prirody, co zjavne trapi malokoho

                      • ICE666SVK
                        ICE666SVK komentoval
                        Upraviť komentár
                        No napisalo sa tu toho dost a toto si mal napisat hned nazaciatku. Ze sice jazdis na TDI ale auto nema od vyroby DPF, to je defakto OK. Lebo to vypadalo tak, ze si mam TDI a odstraneny, alebo znefunkcneny DPF ale nerobim v prirode bordel ako iny co maju benzinaky, mycky a podobne. A tam moja reakcia na alkohol bola len taky offtopic. Ja som si ten AL cize hlinik tam vsimol pri tom pivku. Mna tiez hnevaju v prirode sklenene ci PET flase, plechovky alebo konzervy alebo aj hygienicke vreckovky. Ale to je o vychove ludi. V Rakusku ci Svajciarsku to nespravy, ale doma bezproblemov.
                    • Ľubomír Hořava
                      Junior Member
                      • Jun 2014
                      • 24

                      #42
                      Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
                      aj ked jazdim na TDI bez DPF, mam zo seba 100x lepsi pocit, lebo som 100x vacsi ekolog ako vodici jazdiaci na BA95, co poznaju len balenu vodu v PET, piju pivo z AL a pouzivaju umyvacku riadu "lebo setri vodu"
                      A čo keby si ty ekolog k tvojej dokonalosti pridal ešte hybrid miesto toho jedovateho čuda, čo vypúšťa častice ktoré sa ukladajú mojim detom do plúc?
                      ĎAKUJEM.
                      Naposledy upravené Ľubomír Hořava; 27-08-2016, 23:18.

                      Komentár


                      • dango
                        dango komentoval
                        Upraviť komentár
                        keby malo byt moje auto jedine, ktore nici tuto planetu, tak s radostou ho vymenim...
                    • ozana
                      Member
                      • Jun 2015
                      • 192

                      #43
                      Pôvodne zverejnené od dango Pozrieť príspevky
                      aj ked jazdim na TDI bez DPF, mam zo seba 100x lepsi pocit, lebo som 100x vacsi ekolog ako vodici jazdiaci na BA95, co poznaju len balenu vodu v PET, piju pivo z AL a pouzivaju umyvacku riadu "lebo setri vodu"
                      Masoví vrazi si také myslí, že dělají to nejlepší.

                      Komentár

                      • Marcel Pavlík
                        Member
                        • Apr 2016
                        • 138

                        #44
                        ZAKÁZAŤ ... čokoľvek,
                        je neskonalá sprostosť! nehnevajte sa na mňa, ale všetky tie "zelené reči" mi pripomínajú otrepaný melón - zvonka ZELENÝ, vnútri ČERVENÝ! všetci chceli DOBRO, lenže potom tiekla krv, "lietali triesky" ... ráčte si uvedomiť to klasické ĽJUDI MNOGO, TAKŽE CHUJ S NIMI! ekológia, ochrana životného prostredia, ozónová diera, klimatické zmeny, ... to je iba náhrada za STUDENÚ VOJNU, nie boj za mier, kým neostane kameň na kameni!
                        elektorauto chcem preto, že na to mám, že chcem na staré kolená, kým mi nevezmú oprávnenie, povoziť sa INAK!
                        a vozil som sa na nákladnej prage rnd, pobiede, š 1101.2.3,; 125 jawe, čezete, vlastnil som trabiho, tri w353w, p405, felíciu, fabiu, p207 a teaz hľadám, skúšam elektroautá. a aj tie dvojtakty nedymili, stačilo vedieť tankovať, nastaviť zmes a zapaľovanie.
                        a k ostatným životným postojom - väčšina klame, šetrí iba navonok, v skutočnosti žije nad možnosti. svoje i okolia. kto vo vašom okolí si robí rozvahy - mám na to, nemám na to? a ešte menej ľudí - púotrebujem to,lebo bez toho zhyniem? NIE, potrebujem to, takže sa zadĺžim, budem robiť od nevidím do nevidím, len ABY som to mal a udržal!

                        kto raz ležal v nemocnici a vedel, že večar zaspí, ale ráno sa nemusí zobudiť, ten je spokojný. vie, že sa to môže stať a nepechorí sa zbytočne.
                        A NEMÁ TAKÉ SPROSTÉN REČI "ZAKÁZAŤ" ... lebo nevie, či neschvália eutanáziu.

                        Komentár


                        • dango
                          dango komentoval
                          Upraviť komentár
                          tieto "zakazy" mi pripominaju 2tyzdnovych vegetarianov/veganov, ktori sa zacnu tak strasne pohorsovat nad inymi, ktori si radi dopraju aj klobasku, slaninku, pecenu krkovicku...
                      • 1fisker
                        Senior Member
                        • Aug 2014
                        • 1542
                        •   

                        #45
                        http://www.antidiesel.eu/cz/

                        Komentár

                      Pracuje...
                      X