Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Alza.cz uz ma v ponuke Tesla model S aj X

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • nemo
    Senior Member
    • Oct 2015
    • 561
    •   

    Alza.cz uz ma v ponuke Tesla model S aj X

    https://www.alza.cz/tesla-s-75d-d4977590.htm
    https://www.alza.cz/tesla-x-100d-d4977589.htm
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    No mozno sa dockame, ze Alza da ku kazdej svojej predajni aj nabijacku ci uz v CZ alebo aj SK. Jo ten predaj je len v CR.

    Komentár


    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      dnes mi tvrdili, že do konca roku bude aj *.sk.
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #3
    http://www.zive.sk/clanok/125951/ces...mpaign=HP-new2

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #4
      ALZA ponuka elektromobily uz aj na Slovensku.
      Zoznámte sa s elektromobilmi. Dozviete sa o histórii ✓ dojazde ✓ dotáciách a výhodách pre majiteľov ✓. Poznáme aj porovnanie nákladov s bežnými autamobilmi n...

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #5
        Alza je už u Tesly na čiernej listine. Nemá povolenie na predaj Tesiel.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Hody
          Hody komentoval
          Upraviť komentár
          co to realne pre nich znamena? nedovolia im kupovat dalsie auta alebo nieco podobne?

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Alza samozrejme nie je oficialnym predajcom tesly, pretoze Tesla predajcov nema. Mozno Alza nie je ani oficialnym predajcom inych znaciek elektromobilov, ktore ponuka. No elektromobily su rovnaky tovar ako kazdy iny. Kazda pravnicka, alebo fyzicka osoba si moze kupit elektromobil od hocikoho a ponuknut dalej na predaj. Teslu moze Alza kupit od Tesly alebo od niekoho ineho a nasledne predat hocikomu, kto bude mat zaujem. Zaruka sa vzdy prenasa na dalsieho majitela. Akurat nabijanie zadarmo (rozumej v cene tesly) je teraz viazane na osobu, nie na auto ako predtym.

        • Hody
          Hody komentoval
          Upraviť komentár
          jj, ale s tym nabijanim je to inak zaujimave. Neviem, ako to maju osetrene, ale vraj sa prenasa vzdy na daneho zakaznika (celkovo to plati pre vsetky vyhody refferal programu) a vedeny je ako prvy majitel. Aspon to mi tvrdila Alza

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Mozete mi niekto vysvetlit, preco by som mal kupovat Teslu u Alzy a nie u Tesly? To mi hlava nebere...

        • Hody
          Hody komentoval
          Upraviť komentár
          tak napr: https://www.zive.sk/clanok/127926/al...-stat-model-3/

          Oni tvrdia, ze z webu je to drahsie. Popravde som ale este neskusal vyskladat rovnaku vybavu cez konfigurator

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          Niečo podobné. A samozrejme na oficiálnu cenu si budú musieť ešte pridať aj svoju maržu, lebo zadarmo to robiť isto nebudú a Tesla je proti tomu. .
      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #6
        V každom prípade by som si u nich dával veľký pozor na "šmejdovské praktiky".
        Predvianočné zľavy a následné povianočné výpredaje sa stali akýmsi zaužívaným fungovaním nielen slovenských, ale aj zahraničných e-shopov.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • Marcel Pavlík
          Marcel Pavlík komentoval
          Upraviť komentár
          nebral by som to tak - aj mne vyskočila PONUKA €300.00 - klikol na "podmienky", po prečítaní prvých troch riadkov som zavrel. a zabudol.
      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1311
        •   

        #7
        Predpokladám, že predvádzacia Tesla z Čiech, na ktorej sa povozili stovky ľudí, za cenu vyššiu ako nová z Tesla predajne. No nekúp to !
        [priezvisko]@me.com

        Komentár

        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1311
          •   

          #8
          Ale keď už tu hovoríme o použitých Teslách, čo hovoríte na túto ?

          https://www.autobazar.eu/tesla-model...id8231454.html

          Chcel som sa na ňu pozrieť, ale nemalu ju tam, že je v servise. Pýtam sa, že pokazená ? A odpovedá mi, že áno, samozrejme. Hovorím si, čo je samozrejmé na tom, že auto za 50000 je pokazené a je v inzeráte ? Myslíte, že je to nejaká búračka alebo vytopenka ?
          [priezvisko]@me.com

          Komentár


          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            To je americká. A prosím vás táto stránka nemá slúžiť ako reklamný nástroj zadarmo pre iné firmy. snažte sa tu nerobiť reklamu iným firmám.ďakujem za pochopenie.

          • Miroslav Rojko
            Miroslav Rojko komentoval
            Upraviť komentár
            A aké sú poznávacie znaky americkej verzie ?

          • Juro
            Juro komentoval
            Upraviť komentár
            V 2012 sa EU verzia ešte nevyrábala.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Vidno na zadnom kufri 4 otvory na uchytenie stvorcoveho americkeho evidencneho cisla.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Vsimni si nálepku na zadnom nárazníku. To je povolenie použit pruh pre auta s viac ako jediným pasažierom. Také sa lepia v Kalifornii.
        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #9
          Samozrejme nie je ziaden dovod kupovat si Teslu, alebo iny elektromobil v Alze, no uz samotny fakt, ze ich Alza ponuka a ma (niektore) vystavene v showroome pomaha elektromobilite, takze az tak uplne by som ich snahy nezatracoval. Alza tiez ponuka americke elektromotorky ZERO, Daju sa sice kupit v Cesku pri Koline, ale komu sa nechce vybavovat dovozove papiere, mozno si radsej kupi na Slovensku.

          Komentár

          Pracuje...
          X