Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mercedes zacal vystavbu tovarne na baterie

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    Mercedes zacal vystavbu tovarne na baterie

    http://www.auto.cz/daimler-slape-do-...baterky-106863

    Spolocnost Daimler AG zapocal vystavbu svojej vlastnej tovarne na baterie s predpokladanym datumom dokoncenia v roku 2018, nedaleko Drazdan v Nemecku. Produkcia akumulatorov ma nasledne zacat v polovici roku 2018. Vystavba tovarne na LiOn akumulatory je sucastou dlhodobeho planu spolocnosti Daimler AG mat do roku 2022 v ponuke az 10 modelov elektromobilov a hybridizacie vacsiny portfolia.

    Zacina sa nam to pekne rozbiehat, predpokladam, ze BMW a VW budu v kratkej dobe nasledovat. Azijske automobilky zatial mlcia. Tesla ma casovy naskok, nemecke automobilky maju zase k dispozicii viac financii na urychlenu vystavbu. Bude este zaujimave sledovat dalsi vyvoj
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #2
    aká náhoda a naasovanie, tiež som tú správu dnes postrehol ale postrehol som predtým aj túto:

    http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nem...imleru/1488798

    hold tak sa marketingovo jedna správa zahmlieva druhou
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Na margo dieselgate hodne automobiliek v tom podla mna je, len jediny kto to schytal bol VW. Vela automechanikov mi povedal pri roznych znackach, ze na volnobech nesli dostat auto do vysokych otacok a pri jazde v pohode. Preco asi...???
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #3
    Zaujimave nacasovanie

    Komentár

    Pracuje...
    X