Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Aj toto moze byt dovod preco prejst na elekrticky pohon.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    Aj toto moze byt dovod preco prejst na elekrticky pohon.

    Ked nabijate, tak sa do baterky dostava elektricky prud. Ked tankujete tak do nadrze ide okrem benznu, alebo nafty a rozne prisady AdBlue a co ja viem este co, alebo LPG ci CNG. Je to skutocne kvalitne? Nemoze Vas to vyst na opravach v skutocnosti draho? Myslite si, ze viete co tankujete?

    http://www.topky.sk/cl/10/1617351/Vo...NAM-hriesnikov
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #2
    Hlavne si ale treba pozriet nazvy tych cerpacich stanic. Na takychto no-name shitoch nemoze tankovat nikto kto ma svoje auto rad. To uz musi byt fakt drzgros co rata kazdy cent alebo clovek, ktoremu je to uuuuplne jedno. Znackove cerpacky (OMV, Shell, atd.) su v 99.999% bez chyb, tam si kvalitu ustrazia korporatni pravnici, ktori vedia prevadzkovatela pekne chytit za gule franchise zmluvou. Tam najde inspekcia chybu len velmi zriedkavo. Pri takychto dedinskych podnikateloch je to iny pribeh.
    Druha vec je technicka norma pre kvalitu PHM, ktora je na Slovensku viac tolerantna ako v inych krajinach EU, co sa potom prejavuje na servisnych nakladoch a chode motora, pokial nechodite tankovat k susedom do AT.

    Komentár

    • dzodzo
      Member
      • Oct 2016
      • 104

      #3
      Pôvodne zverejnené od ICE666SVK Pozrieť príspevky
      Ked nabijate, tak sa do baterky dostava elektricky prud. Ked tankujete tak do nadrze ide okrem benznu, alebo nafty a rozne prisady AdBlue a co ja viem este co, alebo LPG ci CNG. Je to skutocne kvalitne? Nemoze Vas to vyst na opravach v skutocnosti draho? Myslite si, ze viete co tankujete?

      http://www.topky.sk/cl/10/1617351/Vo...NAM-hriesnikov
      tu sa ale naskyta otazka, do akej baterky tankujete? da sa nejako skontrolovat kvalita baterie?

      Komentár

      • Ioniq
        Member
        • Jan 2017
        • 364

        #4
        To nech si kontroluje vyrobca, zakaznik ma 8 rocnu zaruku na bateriu Rozmyslam, ako by vyzeral automobilovy trh, keby sa davala 8 rocna zaruka na spalovaci motor. Predpokladam, ze by auta stali o par desiatok percent viac a mozno by nakoniec boli este drahsie ako EV

        Komentár

        Pracuje...
        X