Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Jazdena Tesla - kupa

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #16
    Vďaka všetkým, ktorí sem prispievate a odpovedáte.
    Dozvedám sa informácie k veci.

    Mal by som záujem o jazdenú S s batériou 85 kWh. S akým dojazdom je treba počítať, aby sa dala batéria považovať za bezproblémovú? Nechcem presné číslo, ale len orientačne, pretože každý jazdíme inak a máme aj iné potreby a bla bla.

    Komentár


    • Hati
      Hati komentoval
      Upraviť komentár
      Stav baterie som nechal v servise kontrolovat po troch rokoch, ukazali mi len 5 stupnove hodnotenie v ktorom som skoncil na najvysom “very good”. Baterii nieje nutne sa bat.

      Na 85kwh je moj bezpecny dojazd do ktoreho nemusim vobec riesit styl jazdy alebo nieco vypinat 400 kilometrov po okreskach, na dialnici 300km.

      Pri 85ke je este rozdiel vo verzi D (dual motor - stvorkolka) kde je dojazd o nieco lepsi.

    • Podlesny
      Podlesny komentoval
      Upraviť komentár
      Ak nie je nutné sa báť batérie, tak čoho potom?

      Po koľkých km si kontroloval batériu?

    • Hati
      Hati komentoval
      Upraviť komentár
      https://www.techbyte.sk/2017/12/fins...va-93-percent/

      A moju som kontroloval tesne pred 100 000 km (!)
  • Podlesny
    Member
    • Jul 2015
    • 115

    #17
    Chcel by som všetkých poprosiť, ak by mali ešte nejaké doplňujúce informácie ku kúpe jazdeného modelu s, nech sa podelia. Ďakujem

    Komentár

    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #18
      Tu je celkom ok video, typek kupil Teslu S85 s najazdom 308.000km. Ukazuje co je dobre vizualne skontrolovat zvonka plus na konci prechadza kompletnou servisnou historiou co vsetko bolo menene a kedy. To by mohlo dat strucny prehlad, s cim treba pocitat Je to trosku roztahane tak treba trpezlivost alebo pretacanie...
       

      Komentár

      • denial
        Member
        • Jun 2014
        • 322

        #19
        Ahojte, nasiel som inzerat na Teslu z Norska, ktoru predavajuci dovezie do Nemecka a zaplati aj dan aj clo.

        https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...l?id=284363659

        Kedze dan a clo sa maju platit v krajine registracie, je mozne, aby obe vyplatil v Nemecku, bez toho, aby tam to auto prihlasil na seba?

        S tym, ze potom ja si priveziem auto na Slovensko a nebudem mat ziadny problem?

        Diky.

        Komentár


        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          U jazdených aut to neplatí, To sa týka iba prvej registrácie.

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          Jiri, čo sa neplatí? kde? obávam sa, že je toto nesprávna odpoveď. Nórsko nie je súčasťou EÚ, takže je nutné platiť clo aj DPH

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Slovíčko “sa” tam nemám.
          Chcel som povedať, že u jazdených aut neplatí, že sa clo a DPH platí v krajine registrácie.
          Cize ak ten predávajúci urobí dovoz do EU, pritom zaplatí clo a DE DPH tak potom tieto pridá k cene pre kupujúceho. Pri dovoze na SK z DE sa už neplatí nič.
      Pracuje...
      X