Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Jazdena Tesla - kupa

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Jazdena Tesla - kupa

Mam zaujem o kupu Tesly S, avsak moj rozpocet je okolo 50 - 60 tis. Eur bez dph. Pozeram rozne stranky s jazdenymi Teslami, napr. norska stranka ma celkom dobry vyber aut v ramci aj mojej ceny - m.finn.no/car/used/search.?ma...2000138&sort=2. Mate niekto skusenosti s kupou jazdenej Tesly, pripadne aj priamo z Norska? Ake su rizika pri kupe jazdenej Tesly? Dik za info.

Uplne nova Tesla S70 Ti za 65 tisic bez dph nevyhovuje? Ten link na norsku stranku nefunguje.

Komentár

Este raz linka, m.finn.no/car/used/search.htm...1.8078.2000137 . A da sa taka kupit, skor by som ale chcel S85, s trochu lepsou vybavou a aj novsim softverom / najnovsim. Ako je mozne zistit, ake vsetky funkcie dana TESLA (podla roku vyroby?) obsahuje ?

Komentár

Pôvodne zverejnené od voloda69 Pozrieť príspevky
        Mam zaujem o kupu Tesly S
        Ale v tom linku na norske jazdenky mas vyselektovany Roadster, ktory sa tusim od roku 2012 nevyraba.

Komentár

Na tvojom mieste (ked mas 65tis) idem do lizingu s 50 tis.akontaciou a napumpujem si novu a v plnke. Resp. do operativneho lizingu a na konci si ju kupis.To by ta nestalo ziadnu akontaciu myslim a tych 65tis pootacaj tak aby ti to aspon z casti zaplatilo mesacnu splatku.

Komentár

Pozeral si aj toto?
            http://www.ooyyo.com/norsko/jazdene-...544CDBA1D5016/

Komentár

Už sa tu písalo dávnejšie o tom, že autá z Nórska sa neoplatia, lebo sa musí u nás zaplatiť DPH a myslím aj clo. Potom všetky náklady k tomu spojené s dovozom a registráciou...vychádzalo to zle. Ak sa si situácia odvtedy zmenila, je to možné, ale dosť pochybujem. Je treba si uvedomiť , že Nórsko nie je členom EÚ. Najlepšie vyhľadať tému, kde to bolo už podrobne rozoberané.

Komentár

Caute, viete mi poradit ako je mozne overit jazdenu TESLU? Napr. mam vyhliadnute v Nemecku (ina krajina) konkretne auto, ako je mozne co najlepsie overit vybavu aku ma (original faktura, datum registracie, ...), ci bolo burane, ci malo v historii nejakde vady (kazovy kus) a pod. Napr. je moze nieco skontrolovat cez TESLA service ? Ak ano, ako? Pripadne ine sposoby? Dakujem

Komentár

uz mas teslu?

Komentár

Cauko, nemam, mam rezervovanu MODEL 3, zatial som siel do spalovaka.

Komentár

Ahojte, ako zistím, že Model S ponúkaný na bazárových stránkach je pre EU alebo USA. Rád by som si kúpil používané S pre trh EU.

Komentár

Ak by som kupoval jazdené S v rámci EÚ ako súkromná osoba, platí sa nejaká extra daň za dovoz alebo clo?

Komentár

Ak by som v Nemecku kupoval S, poskytnú mi informácie napríklad vo Viedni o tom vozidle, čo všetko na ňom v origoš servise robili? Respektíve ak by bolo v záruke, dalo by sa servisovať vo Viedni?

Komentár

Majú tieto vozidlá servisné knižky?

Komentár

Takže ak mi môžu vytlačiť chýbajúce servisné protokoly, tak by nemali mať problém, podať informácie o vozidle.

Komentár

Pracuje...
                              X