Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Jazdena Tesla - kupa

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Jazdena Tesla - kupa

Mam zaujem o kupu Tesly S, avsak moj rozpocet je okolo 50 - 60 tis. Eur bez dph. Pozeram rozne stranky s jazdenymi Teslami, napr. norska stranka ma celkom dobry vyber aut v ramci aj mojej ceny - m.finn.no/car/used/search.?ma...2000138&sort=2. Mate niekto skusenosti s kupou jazdenej Tesly, pripadne aj priamo z Norska? Ake su rizika pri kupe jazdenej Tesly? Dik za info.

Uplne nova Tesla S70 Ti za 65 tisic bez dph nevyhovuje? Ten link na norsku stranku nefunguje.

Komentár

• voloda69
      voloda69 komentoval
      Upraviť komentár
      Ano, len to je najjednoduchsia verzia osekana.....

Este raz linka, m.finn.no/car/used/search.htm...1.8078.2000137 . A da sa taka kupit, skor by som ale chcel S85, s trochu lepsou vybavou a aj novsim softverom / najnovsim. Ako je mozne zistit, ake vsetky funkcie dana TESLA (podla roku vyroby?) obsahuje ?

Komentár

• jeeff
      jeeff komentoval
      Upraviť komentár
      Zoznam zmien po jednotlivych mesiacoch / rokoch mas tu:

https://teslamotorsclub.com/tmc/thre...history.42756/

tu je aj zoznam SW zmien:

https://teslamotorsclub.com/tmc/thre...angelog.10820/

Ja som kupoval aktualne BMW z nemecka ako malo jazdene a bolo to v podstate bez problemov. Auto som nasiel cez mobile.de, mal som ale firmu ktora zabezpecila dovoz auta a jeho prihlasenie. Je kopec takych firiem ktore sa tym zaoberaju, v zasade to ale nie je nic zlozite. Mam pocit, ze pri novej tesle je proces v podstate rovnaky, kedze je to tiez auto dovezene zo zahranicia, jedine mozno drobny rozdiel je v tom, ze je nove. Musis ist na kontrolu originality a potom sa vybavovali nejake doklady na policii a potom sa auto prihlasilo.

Pôvodne zverejnené od voloda69 Pozrieť príspevky
    Mam zaujem o kupu Tesly S
    Ale v tom linku na norske jazdenky mas vyselektovany Roadster, ktory sa tusim od roku 2012 nevyraba.

Komentár

Na tvojom mieste (ked mas 65tis) idem do lizingu s 50 tis.akontaciou a napumpujem si novu a v plnke. Resp. do operativneho lizingu a na konci si ju kupis.To by ta nestalo ziadnu akontaciu myslim a tych 65tis pootacaj tak aby ti to aspon z casti zaplatilo mesacnu splatku.

Komentár

Pozeral si aj toto?
      http://www.ooyyo.com/norsko/jazdene-...544CDBA1D5016/

Komentár

Už sa tu písalo dávnejšie o tom, že autá z Nórska sa neoplatia, lebo sa musí u nás zaplatiť DPH a myslím aj clo. Potom všetky náklady k tomu spojené s dovozom a registráciou...vychádzalo to zle. Ak sa si situácia odvtedy zmenila, je to možné, ale dosť pochybujem. Je treba si uvedomiť , že Nórsko nie je členom EÚ. Najlepšie vyhľadať tému, kde to bolo už podrobne rozoberané.

Komentár

• voloda69
          voloda69 komentoval
          Upraviť komentár
          ok, diky, som si neuvedomil, ze nie su v EU, s DPH by nebol problem, odpocitam z firmy, ale clo a poplatky by bol problem, resp. navysenie ceny :-) Diky.

Caute, viete mi poradit ako je mozne overit jazdenu TESLU? Napr. mam vyhliadnute v Nemecku (ina krajina) konkretne auto, ako je mozne co najlepsie overit vybavu aku ma (original faktura, datum registracie, ...), ci bolo burane, ci malo v historii nejakde vady (kazovy kus) a pod. Napr. je moze nieco skontrolovat cez TESLA service ? Ak ano, ako? Pripadne ine sposoby? Dakujem

Komentár

uz mas teslu?

Komentár

Cauko, nemam, mam rezervovanu MODEL 3, zatial som siel do spalovaka.

Komentár

Pracuje...
            X