Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Predám Nissan Leaf

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť

Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

• Predám Nissan Leaf

Predám trojmesačný Nissan Leaf kúpený 25.3.2017, prvé prihlásenie 3/2017, najazdených 9000 km

Výbava: Acenta 30kW, farba biela Pearl, cenníková cena: 34.650 farba

Cena na predaj: 27.000 pred dotáciou, po dotácii 22.000 alebo odstúpenie výhodného leasingu (úrok len 3%), mesačná splátka vrátane poistenia, úroku 490€.

To patřilo do Inzerce.

Komentár

• Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      ja viem ale tam nemám prístupné tlačidlo "+ Nová téma", tak poprosím adminov aby to presunuli.

Cena je s DPH, ste platca DPH ?

Komentár

• Miroslav Rojko
      Upraviť komentár
      ano, odpočet dph možný

Treba dať do príslušného fŕa nižšie. Sem to nepatrí. Presunúť

Komentár

Ja som z toho trocha zmateny: Ak spravne chapem prva cast dotacie bola vyplatena takze momentalna cena je 25 000,- EUR s DPH a este ma prist novemu majitelovi 2 x1500,- EUR (vyplatene povodnemu majitelovi a ten to posle novemu majitelovi). Tak sa dostanem na cenu 22k s DPH. Alebo sa to ma cele citat inak?

Ak si ho chcem kupit od teba s DPH kolko mam vlastne zaplatit? :-)

Komentár

• Miroslav Rojko
        Upraviť komentár
        Ako pises tak to je. Zaplatit 25 alebo prevziat leasing. Kedze 80% aut je na leasing a na ojazdene auto (aj trojmesacne) su leasingove sadzby -uroky trojnasobne v % ako na nove, zobral som ho na leasing, aby dalsi majitel mal vyhodny - pri ppostupeni vsetky podmienky ostanu zachovale. Ale nie je pre mna problem leasing vyplatit, ak bude ho niekto chciet v hotovosti. Ak este bude na predaj. Pri prevzati leasingu sa tiez cela dph odrata v mesiaci kupy, nie po splatkach.

Keďže si ho bral na leasing, dotácia išla tebe, či lizingovke? Cena vozidla do leasingovej zmluvy bola, predpokladám, pred dotáciou.Po predaji príde zvyšok dotácie tebe, lízingovke, či novému majiteľovi?

Komentár

• mozeg
        mozeg komentoval
        Upraviť komentár
        Auto stoji 25k € s DPH. Dotacia 2x1500€ prijde Mirovi Rojkovi a ten ju nasledne zasle novemu majitelovi. Takze vo vysledku po 2 rokoch auto stalo 22k€ s DPH. Aspon ja som tomu tak pochopil.

Ahoj Miroslav. Ešte predávaš svojho Leafa, či už išiel preč?

Komentár

Pracuje...
      X